Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

Panbazyl super, dzięki!!! Dryndnę do Ciebie jak zajadę to mi do furtki podrzucisz :)
Marchewkowy ja reflektuję na fotografa, w Radomiu będę sama, buuu, żadnych pudlarzy, więc będę wdzięczna za jakąkolwiek fotkę. Mamy nr 904, jeden jedyny czarny pudel na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gośka']Panbazyl super, dzięki!!! Dryndnę do Ciebie jak zajadę to mi do furtki podrzucisz :)
Marchewkowy ja reflektuję na fotografa, w Radomiu będę sama, buuu, żadnych pudlarzy, więc będę wdzięczna za jakąkolwiek fotkę. Mamy nr 904, jeden jedyny czarny pudel na wystawie.[/QUOTE]

Okej :) który ring? Jak nie będę wtedy wystawiać to wpadnę ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś, kto będzie jutro (sobota) mógłby mi wydrukować zgłoszenie moje i potwierdzenie przelewu? Czy myślicie, że jak na telefonie będę*miała tego maila to wystarczy?
Jakby ktoś z aparatem nie miał*w kogo celować... numer 28 jutro i numer 390 w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Czekam na pierwsze relacje...:confused: i żałuję że w tym roku się zagapiłam...:roll:

[B]Pa-tti[/B] kciuki trzymam:thumbs: przede wszystkim za Was- Lilkę, Zuzię, i pieski Twojej Mamy :) Koniecznie pozdrów Małgosię ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vegas']Czy ktoś, kto będzie jutro (sobota) mógłby mi wydrukować zgłoszenie moje i potwierdzenie przelewu? Czy myślicie, że jak na telefonie będę*miała tego maila to wystarczy?
Jakby ktoś z aparatem nie miał*w kogo celować... numer 28 jutro i numer 390 w niedzielę.[/QUOTE]

[B]Vegas[/B] czy Ty wystawiasz tę piękność z avatarka? To bullik mini czy zwyczajny? Cudny!!!:loveu: Powodzonka!

Hmmm... A jak wystawa jest dwu-dniowa, dlaczego jeszcze nikt nic nie napisał ? Kto w jakiej rasie wygrał?:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Tak, miniaturowy bulterier piękność z avatara ;) Dzisiaj wzięłyśmy BIS Szczeniąt, za nami stał na podium na drugim miejscu foxterrier szorstkowłosy Hugo Joy Z ZADEBIA, potem westie, którego imienia nie znam niestety i nie mam katalogu, żeby sprawdzić i czwarta na podium Innes VITATUS, bulterier standardowy. BIS Baby wziął terier walijski, z nim w stawce szedł*westie i szkocki, ale nie wiem który był*drugi, a który 3. Dalej już*nie oglądałam, gdyż*po całym dniu na upale nie miałam serca oglądać i trzymać Vegas dłużej na dworze/w kennelku nawet.

Link to comment
Share on other sites

Ja sama jeżdżę zazwyczaj na wystawę, więc niestety nie mam zdjęć, nie umiem się*(jeszcze) rozdwoić :) mam powystawowe, musiałam wysłać hodowczyni ;) i się*pochwalić*:P

[IMG]http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/Gabriela_WhereisgabiCom/DSC01148.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/Gabriela_WhereisgabiCom/DSC01160.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A ja się właśnie zorientowałam, że moja drukarka na wsi jest kaput, a dodatkowo książeczki rudych zostały w Warszawie w pokoju... :lol: Będzie wesoło ;) O dziwo po raz pierwszy od dawien dawna moje rude mają konkurencję.. Junior sam w klasie, ale juniorka już z konkurentką, a dodatkowo pies w pośredniej, tyle tollków to chyba Radom nie widział od dawna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ja to Wam napiszę nowinkę...

[COLOR=red][B]Pies rasy bearded collie, pies.
Druga wystawa w zyciu.
I co?
Ocena doskonała, I lokata, BOS, BOB i.....[SIZE=4] BOG1!!!!!![/SIZE]
Imię tego pieknisia to Amberose LOVE MUSIC:)[/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kochani, ja to Wam napiszę nowinkę...

[COLOR=red][B]Pies rasy bearded collie, pies.
Druga wystawa w zyciu.
I co?
Ocena doskonała, I lokata, BOS, BOB i.....[SIZE=4] BOG1!!!!!![/SIZE]
Imię tego pieknisia to Amberose LOVE MUSIC:)[/B][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]
Gratulacje dla malucha, który już pewnie nie jest taki malutki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...