Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam maila z potwierdzeniem do wydrukowania ;)


[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wystawa odbędzie się w dn. [B][B]22.05.2011 r.[/B][/B] (niedziela) na stadionie [B][B]KS „START”[/B][/B], ul. Wernera 29/31, 26‑600 Radom.[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]

[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wydawanie dokumentów wystawowych: godz. [B][B]08.00 – 10.00[/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] (katalog, numer startowy, dyplom)[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]

[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Rozpoczęcie sędziowania w ringach: godz. [B][B]10.00[/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]
[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] [/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Przy wejściu prosimy okazać:[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]

[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Dowód wpłaty ([/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]opłata dokonana w dniu wystawy wynosi [B][B]120 zł[/B][/B] za każdego psa bez względu na ilość zgłoszonych psów i na klasę wystawową),[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wydruk niniejszego potwierdzenia,[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Paulina, ja ci mogę wydrukować, tylko przypomnij mi jeszcze piątek ;)[/QUOTE]

o! super! nadal martwię się czy uda mi się Lailę przemycić ;)
Oni przy samym wejściu sprawdzać będą zgłoszenia? Czy jak w Legionowie tylko książeczki a zgłoszenia w sekretariacie przy odbiorze katalogu i numerka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']o! super! nadal martwię się czy uda mi się Lailę przemycić ;)
Oni przy samym wejściu sprawdzać będą zgłoszenia? Czy jak w Legionowie tylko książeczki a zgłoszenia w sekretariacie przy odbiorze katalogu i numerka?[/QUOTE]

Tylko koniecznie mi przypomnij, bo ja sklerozę mam :evil_lol:
Wrzucimy Lailuszke do klatki z Ulim to nawet nie zobaczą :diabloti:
W tamtym roku przy wejściu sprawdzane były tylko szczepienia, zgłoszenia nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Tylko koniecznie mi przypomnij, bo ja sklerozę mam :evil_lol:
Wrzucimy Lailuszke do klatki z Ulim to nawet nie zobaczą :diabloti:
W tamtym roku przy wejściu sprawdzane były tylko szczepienia, zgłoszenia nie.[/QUOTE]

Przypomnę! :)
W sumie sporą grupą będziemy, coś się wymyśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Dostałam maila z potwierdzeniem do wydrukowania ;)


[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wystawa odbędzie się w dn. [B][B]22.05.2011 r.[/B][/B] (niedziela) na stadionie [B][B]KS „START”[/B][/B], ul. Wernera 29/31, 26‑600 Radom.[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]


[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wydawanie dokumentów wystawowych: godz. [B][B]08.00 – 10.00[/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] (katalog, numer startowy, dyplom)[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]



[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Rozpoczęcie sędziowania w ringach: godz. [B][B]10.00[/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]

[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma] [/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Przy wejściu prosimy okazać:[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]


[LIST]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Dowód wpłaty ([/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]opłata dokonana w dniu wystawy wynosi [B][B]120 zł[/B][/B] za każdego psa bez względu na ilość zgłoszonych psów i na klasę wystawową),[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Wydruk niniejszego potwierdzenia,[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[*][I][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Tahoma]Aktualne świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie[/FONT][/SIZE][/FONT][/I]
[/LIST]
[/QUOTE]

czyli dobrze kojarzyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']czyli dobrze kojarzyłam :)[/QUOTE]

jestem pewna niemal na 100% że Radom zastosował to po raz pierwszy ;)
maj'09, sierpień'09, maj'10 - były listy ;)

ale to przecież nieważne jest w tej chwili, ważne że wiemy co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']hahaha... nam zmienili sędziego! kurcze coś mam pecha do zagranicznych, co coś zgłaszam to bum w planie sędziowania zmiana :D
ale na pocieszenie idziemy jako pierwsza rasa ;)
dałby ktoś radę wpaść z aparatem na staffiki ???[/QUOTE]

Ja mogę wpaść :) my wchodzimy dopiero po 40 psach :/

Link to comment
Share on other sites

Jak już*będzie ktoś*z aparatem przy staffikach, to może i na mini bulteriery się foto załapie? :P W sumie jest jeden, moja sunia. Też*zmiana sędziego nas dotyczy, trochę*szkoda, ale pani Turecka jeszcze nas nie sędziowała, więc i tak dla mnie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...