Jump to content
Dogomania

CAC Radom 22.05.2011


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gośka']Nie wiem czy jest ktoś z radomskiego oddziału? Zgłoszenia były do 8-go, ja wysłałam wczoraj czyli 9-go, będzie coś przedłużone? bo nie wiem czy opłacać.
Panbazyl może wreszcie się spotkamy :)[/QUOTE]
no fajnie by było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Nie wiecie może jak jest w Radomiu z wprowadzaniem niezgłoszonych psów? Są problemy, czy przymykają oko?[/QUOTE]

z tego co pamiętam, zgłoszenia nie sprawdzali, ale trzeba mieć koniecznie książeczkę i szczepienie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']z tego co pamiętam, zgłoszenia nie sprawdzali, ale trzeba mieć koniecznie książeczkę i szczepienie[/QUOTE]

Biorę Lailuchę :) Doki Ani nie jedzie, więc liczba psów w samochodzie nie ulegnie powiększeniu ;)
rozmawiałam już z kilkoma osobami i jakoś ją przemycimy ;)
Zgłosiłaś Buenosa? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Biorę Lailuchę :) Doki Ani nie jedzie, więc liczba psów w samochodzie nie ulegnie powiększeniu ;)
rozmawiałam już z kilkoma osobami i jakoś ją przemycimy ;)
Zgłosiłaś Buenosa? :)[/QUOTE]

Oczywiście że zgłosiłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']zgłosiłam... a teraz modlę sie o transport :D[/QUOTE]

[quote name='krzysio']Jedziemy busem na wystawę do Radomia jeżeli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam. Wyjazd z Lublina ,kontakt: [email][email protected][/email]:)[/QUOTE]
no to sobie wymodliłaś :) pisz i z Lublina masz busa na samą wystawę (w środku będzie fajna ekipa :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']a ja 1 raz jestem w tak małej stawce...az dziwne[/QUOTE]

Oj, nie marudź :) ja się cieszę hihi może uda nam się wniosek na mł.ch. przywieźć skoro jedyny samiec w klasie :evil_lol:
A w tym roku i tak więcej samoyedów, jak sprawdzałam stawki z poprzednich lat... dwa lata temu 2 samojedy na całą wystawę, a w jeszcze wcześniejszych latach zdaje się po jednym ;)

A grzywek zawsze masa... a tu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...