Jump to content
Dogomania

Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 951
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, wszystko się zgadza- Pepsi ma ok. 2,5 roku a Cola o rok mniej, choć Pepsi jest znacznie bardziej nieśmiała. Pobyt, tak jak napisała Akrum. Z portretowymi zdjęciami będzie problem, bo jak tylko wyciągam aparat, to Pepsi momentalnie się obraca do tyłu, zresztą widziałyście na zdjęciach, że Cola pozuje a Pepsi zawsze z boku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']ja mam do bambino jakieś 3km :) mam tez dobry aparat i planowałyśmy umówić się na kawkę więc chętni zdjęcia psiakom porobię :)[/QUOTE]

była sesja zdjęciowa? :roll:
wczoraj dostalam zapytanie z Tablicy w sprawie Coli, Pan miał kilka pytań, przekazałam maila Budrysek

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Bambino.

W sobotę jedzie na wizytę przedadopcyjną dla Coli do Poznania. Proszę trzymać kciuki.
Dzisiaj też podjedzie do weta ustalić termin sterylizacji, bo jeśli wizyta wypadłaby ok, to Cola mogłaby już w przyszłym tygodniu zostać przetransportowana do DS :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Rozmawiałam przed chwilą z Bambino.

W sobotę jedzie na wizytę przedadopcyjną dla Coli do Poznania. Proszę trzymać kciuki.
Dzisiaj też podjedzie do weta ustalić termin sterylizacji, bo jeśli wizyta wypadłaby ok, to Cola mogłaby już w przyszłym tygodniu zostać przetransportowana do DS :)[/QUOTE]

:Cool!:ale wiadomość :loveu: wiadomo co to za rodzinka wypatrzyła Colę?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale to tez Klauduskowy piesek.

Bazarek NADAJ MI IMIĘ, już nie jestem smutnym SMUTKIEM. Do 07.02.12
[COLOR=black][B]Jeśli chcesz zostac Matką Chrzestną / Ojcem Chrzestnym tego wspaniałego psiaka - zapraszamy ![/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/222087-Bazarek-NADAJ-MI-IMIĘ-już-nie-jestem-smutnym-SMUTKIEM.-Do-07.02.12"][B][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/threads/222087-Bazarek-NADAJ-MI-IMIĘ-już-nie-jestem-smutnym-SMUTKIEM.-Do-07.02.12[/COLOR][/B][/URL]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=smutekdt13.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Coli szykuje sie super domek :)
Bambino jest po wizycie p/a wiecej napisze dopiero w poniedzialek

teraz tylko sterylka i do domku :)

prosimy o wsparcie na sterylke....mam nadzieje, ze nie wszyscy zapomnieli o Dziewczynkach?
szkoda troszke , ze nie beda razem :([/QUOTE]
a Państwo wiedzą o Pepsi? nie chcieli dwupaku?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...