Jump to content
Dogomania

Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 951
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam taki szybki look w finanse Pepsi i tak mniej wiecej brakuje do zakończenia ok. 80 zł. Ale dokładniej post rozliczeniowy obrobię później. Na wątku Pepsi wytrwali 4 konkretni deklarowicze, więc tak nieśmiało zapytam, czy może wyłożą jeszcze po jednej deklaracji po 20 zł. i cały wątek bedzie rozliczony na 0.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Zrobiłam taki szybki look w finanse Pepsi i tak mniej wiecej brakuje do zakończenia ok. 80 zł. Ale dokładniej post rozliczeniowy obrobię później. Na wątku Pepsi wytrwali 4 konkretni deklarowicze, więc tak nieśmiało zapytam, czy może wyłożą jeszcze po jednej deklaracji po 20 zł. i cały wątek bedzie rozliczony na 0.[/QUOTE]

ja wyłożę na pewno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak, twoje 20 zł. dotarło.
Dzwoniłam do Pani Kasi w I dzień świąt. Pepsi jest kochana, po domu wszędzie chodzi za Karoliną, z kotem kotów nie drą :). Uszko codziennie jest czyszczone i Pepsi już się nie drapie. Choć myślę, że to drapanie to też było trochę nerwowe i jak ma już dom i ludzi dla siebie, to już ta nerwowość znikła. Chciałabym, jak zrobi się cieplej pojechać do Poznania i spotkać się gdzieś w parku razem z Pepsi i Colą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dług jest uregulowany, ale niestety fotek nie będzie, bo dzisiaj właśnie Pepsi wróciła do mnie z powrotem.
W domu zrobiła się agresywna wobec kolegów i koleżanek dzieci, którąś nawet zębami potraktowała. Radziłam kupić klatkę kenelową, kiedy znajomi przyjdą. Potem jeszcze Lobaria poszukała behawiorystów, ale niestety Państwo stwierdzili, że nie mogą sobie poradzić z jej agresywnością i pewnie behawiorysta niewiele poradzi, skoro ona już taką agresywność w sobie ma. I ponieważ boją się o dzieci, to są zmuszeni ją zwrócić. I dzisiaj po nią pojechałam.
Zdaję sobie sprawę, że bez behawiorysty się nie obędzie, dlatego już z jednym się umówiłam.
No i niestety wraca sprawa utrzymania Pepsi.
Myślicie, że poprzedni darczyńcy znów wznowią deklaracje?

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

Behawiorysta ( Pan Karol) był w Wielki Czwartek. Nie będzie pracował z każdym psem pojedynczo, tylko grupowo, bądź całościowo, żeby zobaczyć jak zachowuje się grupa. Na pierwszy rzut poszły Pepsi, Misia ( z wątku Kory78) i Negra/Pędzel ( z wątku Himby). Te psy, ponieważ Pan Karol stwierdził. że te trzy są najbardziej agresywne wobec ludzi. którzy wchodzą na podwórze. Ćwiczyliśmy oswajanie i odwoływanie od płotu. Najmniej podatna na szkolenie i smaczki była Misia ( ale u niej wg p.Karola miesza się lęk z chęcią dostania smaczka i lęk na razie wygrywa ). W drugiej godzinie wypuściłam kolejne psy i było nas więcej.
Poza tym mam podzielone podwórze i w tylnej części jest Bajka i Rufi. Jak tylko wypuszczam resztę, to Pepsi i Misia jako pierwsze lecą pod płot do Bajki i Rufiego i ujadają pod płotem. Inne psy lecą oczywiście za nimi i zaczyna się ujadanie. Teraz mamy lekcję do odrobienia:
1) po pierwsze od razu odwoływać, a właściwie nie pozwolić żeby psy biegły do płotu od ulicy lub do Bajki i Rufiego ( Jeśli rzecz jasna podbiegły by sobie w miarę spokojnie, to nie zakazywać)
2) po drugie, skoro Misia i Pepsi są takimi prowodyrami, to wyprowadzać je albo w ogóle osobno na smyczach, albo z innymi psami ale właśnie na smyczach, żeby nie miały możliwości dolecenia do Bajki i Rufiego ( do płotu, rzecz jasna)

Faktycznie są prowodyrami, bo jak zabiorę Pepsi i Misię z podwórka a inne zostaną, to na podwórku jest praktycznie cisza. czasem tylko podlecą do płotu od ulicy, ale do płotu w sadzie ( czyli do Bajki i Rufiego) nie podlatują żadne.
O Pepsi Pan Karol powiedział, że ona nie lubi obcych, bo jej się kojarzą, że znów ją ktoś zabierze. i najpierw szczeka a jeśli to nie pomaga, to doskakuje do nogawki.
Podczas następnej wizyty będziemy pracować w większej części tylko z Pepsi i Misią

Godzina pracy P.Karola po targach i rabatach to 50 zł. + dojazd. Był 2 godziny + 50 zł. za dojazd = 150 zł.
Myślę, że uczciwe będzie postawienie sprawy, że na każdego psa powinno przypaść 10% ceny, czyli, że za pierwszą wizytę behawiorysty dla Pepsi byłoby 15 zł. Chyba, że faktycznie jakaś wizyta byłaby poświęcona tylko jednemu lub dwom psom, choć nie sądzę, bo istotne dla P. Karola jest też dogadywanie się psów w grupie.
Na kolejną wizytę umówimy się, jakoś tak w przyszłym tygodniu.

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Tofikowa pisała, że dała Pani mój telefon, ale na razie Pani nie zadzwoniła. Zobaczymy, jaki będzie kontakt mailowy.[/QUOTE]

mialam nadzieję że zadzwoni, na moje maile odpowiadała bardzo szybko
czeka nas zaplata za czerwiec, kilka dni maja i behawiorysta. Bambino ile będzie dokładnie za maj?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...