Jump to content
Dogomania

Cola w DS. Pepsi nadal szuka swojego miejsca na świecie.Pomóż ogłaszać, dołóż gorosik


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 951
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudus__'][I]Mają imiona...
Bynajmniej takie jak wołała na Panny Ich Pani...
Ciemna to Scooby Doo :P
A jasna to Fafik :P
Fafik to mama Scooby ^^
[/I][/QUOTE]

Scooby doo i Fafik :D Dla laseczek :D No proszę Cię :D

[quote name='Owieczka']A drugą jak nazwiemy ?? :)[/QUOTE]

Hmmm... jakby to był chłopiec, to mógłby być Rulon ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było zaktualizować post z rozliczeniami, bo jak ktoś nowy wchodzi, to nie widzi, ile już jest deklaracji. Skarbnik już jest? Ja mogę zbierać.

edit: a z bazarku cegiełkowo-parówkowego sprzedało się już 50 cegiełek po 5 zł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja to 250 zł./m-c za obie sunie bez karmy. Tzn. w tych 250 zł. jest opieka i jedzenie gotowane dla obu suniek. Gdyby potrzebne były jakieś większe pieniądze na weta ( typu poważniejsze zabiegi, szczepienia, sterylki ) to potrzebne by były dodatkowe pieniądze, ale to przecież i tak do dogadania. Moja chata stoi pomiedzy POznaniem a Zieloną Górą-to dość daleko od Pszczyny ( tak ok. 300? km w jedną stronę ). Przyjechać mogą w każdej chwili z wyjątkiem 18-20 czerwca i 28/6-7/7 ( w tych dwóch terminach nie będzie mnie w domu)
Tuba i Rulon la takich fajnych suniek ???????? --- Może Śmieszka i Psotka ??? A ile one mogą mieć lat? Córcia to ktoś pisał, że chyba szczeniaczek?
[quote name='Tofikowa']to mamy łącznie 60 zł stałych + bazarek parówkowy, który nadal trwa. Klaudus_ a ten dt to gdzieś w pobliżu Pszczyny? + karma?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Rulon to była propozycja dla parówkowego samca ;)

Mi by się marzyły dla nich jakieś wyjątkowe imiona chociaż, skoro same są tak zwyczajne...
Tuba jest moim zdaniem zabawne, bo jak słyszę "Śmieszka", to pytam "a dlaczego śmieszka? taka śmieszna?" albo "bo tak psoci ta Psotka?" ;) A "tuba", to przynajmniej wiadomo dlaczego... ;)
Oczywiście propozycje mile widziane, moje to też było tak rzucone. Żeby było coś innego, a nie kolejna Misia, Saba, czy co tam jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...