Jump to content
Dogomania

*Cane Corso*- Kastor-odszedl za TM [*] Zegnaj niebieski misiu :(


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaskadaffik']Czyli teraz są trzy? Neron u Ciebie, czarny ma kilka dni w dt, a jeszcze jeden gdzie ?? kurcze....[/QUOTE]

Maqmy sucz ktora walczy z Babszeja, jest Fafel u mnie ale ten juz sie powoli pakuje do DS, jest Neronek ktory przyjedzie do mnie, Kastor...na ktorego nie mam pomyslu totalnie, o ile miejsce jeszcze sie znajdzie to z kasa na utrzymanie juz gorzej...jest jeszcze Max zaleziony w Skarzysku ktory musi szybciutko cos znalezc bo tymczasowa opiekunka to starsza kobicina ktora sobie nie radzi...

[quote name='GameBoy']60 zł przelalam, wiecej nie moge bo swieta ;/ jakby tu cos nie wyszlo wez to prosze na innego CC[/QUOTE]

Dzieki ciotka!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Fur, a może by zmienic tytuł wątku na jakis bardziej "rozpaczliwy"? :( Ja mam 3 psy w hotelach i nie mam kompletu deklaracji na żadnego. Jadę w sumie na jednorazowych wpłatach i bazarkach bo straszna kaszana by była. Czy państwo już przywieźli Kastora?[/QUOTE]

Masz jakis pomysl? Kiepska jestem w pisaniu tytulow ;/

[quote name='paulinken']Cena zaporowa... :( Mogę dać 10 zł miesięcznie, tak jak wszystkim moim deklarowiczom.[/QUOTE]

Dziekuje, juz dopisuje!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Mam na osiedlu sąsiadke, która ma sunię CC. Popytam ją, może wśród znajomych psiarzy ktoś byłby zainteresowany adopcją. Tylko musimy być w 100% pewni, że on nie jest agresywny i nie rzuca sie na ludzi.[/QUOTE]

Wlasnie, przed adopcja, psa trzeba sprawdzic...po tygoniu u Gosi nic konkretnego sie nie dowiemy bo za malo czasu na obserwacje.
Ja nie wydam do adopcji psa ktory stwarza potencjalne zagrozenie, nie chce miec na sumieniu jakiegos czlowieka...agresywne CC fajne nie jest i jedynym wyjsciem jest eutanazja.

Posmapowalam troche...rozsylajcie kochani watek...moze zdazy sie cud i uda sie uratowac chlopaka...

Link to comment
Share on other sites

Tak byl oglaszany ostatnio...

Kastor to 2 letni Corsiak. Jest pieskiem bardzo pogodnym , pozytywnie nastawionym do świata, uwielbia zabawy, drapanie i przytulanie się. W stosunku do obcych trochę niepewny ale po upływie kilku chwil i oswojenia się nie można sie od niego odgonić. Bardzo czujny, pilnuje swojego terenu i napewno nie da zrobić krzywdy domownikom. Uwielbia spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy, umie pare komend. Nie wiem jak zareagował by na dziecko gdyż nigdy nie mial bliższego kontaktu, jeśli chodzi o zwierzęta to można powiedzieć że dobiera sobie towarzystwo bo mamy w domu pudelka i uwielbiają się... Piesek jest trzymany w domu.

Link to comment
Share on other sites

kolejne molosy, które niestety spodobały sie ludziom..
CC to chyba oprócz rottweilerów najbardziej poszkodowana grupka..:(

Z przykrością musze sie zgodzic z Wami, ze przy tych gabarytach zwierzaka jego ewentualna agresja raczej nie rokuje dobrze dla psa..

Link to comment
Share on other sites

Nie wierzę w agresje tego psa! Gdyby pies takiej wielkości pogryzł kogoś, słyszelibyśmy o tym w TV, bo odgryzłby pół twarzy albo ręki itp. Poza tym pies , który pogryzł wg przepisów musi być na 2 tygodniewej obserwacji i nie można sie go pozbyć ani uspić, żaden normalny wet tego nie robi- musi być poinformowany sanepid i inne procedury...
więc to pewnie jedna wielka bzdura i tyle...
fur- napisałam Ci pw.

Link to comment
Share on other sites

No zobaczymy jak to z jego agresja, nie mozemy wykluczyc ze kogos dziabnal....ale przyczyn moze byc wiele.
Potem do Gosi zadzwonie i sie dowiem jak chlopak sie zachowuje i jak noc minela.

Prosimy o pomoc...nie mamy deklaracji, jesli pies trafi do schronu to zapewne bedzie pierwszy w kolejce do uspienia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...