Jump to content
Dogomania

dlaczego nie chce jesc z miski??


adamowski

Recommended Posts

ja bym sie nie bawila tylko normalnie dawaj psu w misce,jak bedzie glodny to napewno zje

Otóż to, żadnego cudowania. Żarcie do miski (ewentualnie możesz kupić nową, może z tą faktycznie coś jest nie tak- np. zapach!) i wcinać, jak nie chce to nie... Nauczy się szybciej niż przypuszczasz. :wink:

Mój szczeniak przy matce był karmiony z ręki, jak przyszedł do mnie to dostał w misce i nie było najmniejszych problemów z dostosowaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam tez bym sie z nia nie cackala, podstawiasz jej miche z jedzeniem tym co zwykle, jak przez 15 minut nie tknie to zabierasz i podajesz ta sama miske z tym samym jedzeniem w nastepnej porze karmienia, w koncu musi zjesc, jak zglodnieje to wymieknie, chyba, ze Zemat w dalszym ciagu ja bedzie podkarmial, to wtedy nici z przekonywania do miski.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
z mojej miski wtranżala wszystko co jej dam :lol: :lol: :lol:

To ma chyba każdy pies, żarełko w misce pana jest zawsze lepsze. :lol:

adamowski jesli masz miske plastikową to może kup metalową. ie każdy pies znosi zapach "plstiku" albo "farby" uzytej do uzyskania koloru.

Link to comment
Share on other sites

To masz dwa wyjścia

1/ zmienic żarcie, a zostawic miske w spokoju. :lol:

2/ zmienić psa na takiego, któremu się Twoja micha spodoba :lol:

to co mam jezidzić z misko i karmo do każdego jednego psa??

a pozatym chyba problem rozwiązany odstawiłem słodecze na bok i głodówka psa i teraz normalnie je z miche:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...