Jump to content
Dogomania

muskulatura


zara1

Recommended Posts

  • 3 months later...

Sport, ruch, wysiłek siłowy i dobra szama. Moja suka barfowa nabrała masy mięśniowej dopiero jak w pełni dojrzała fizycznie czyli jakoś mając 2.5 roku, no i ona ma naprawdę mnóstwo wysiłku fizycznego. Regularnie treningi frisbee, rower, pływanie i 'luźne bieganie'.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='kasikz']A macie jakieś opinie na temat HMB dr Seidla? Zastanawiałam się niedawno czy mogłabym podawać to mojemu psiakowi choremu na dysplazję, po to, aby zwiększyć masę mięśniową...[/QUOTE]
Dysplazja w niczym nie przeszkadza.
Ja to do niedawna stosowałem i nie narzekam na ten specyfik. HMB forte u nas się sprawdziło i już po kilku tygdoniach widać efekty. Do tego rzecz jasna dobra karma i dużo ruchu i wzrost masy mięsniowej murowany.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że dysplazja nie przeszkadza, a nawet jest powodem, żeby u psów budować masę mięśniową. Tylko czy ja mu zbyt żołądka nie będę obciążać podając tyle suplementów :(
Rozumiem, że po tych kilku tygodniach widać większą masę mięśniową, tak?

Link to comment
Share on other sites

Dostaje caniviton, kapsułki z omega, immunodol. Miał robione badania krwi i wszystko wyszło idealnie. W szafce stoi inflamex, ale nie było potrzeby używać.
Teraz zastanawiam się nad zmianą canivitonu na inny preparat (podobno warto zmieniać suplementy na stawy).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nam wet przy zwyrodnieniach stawowych polecił oprócz możliwie dużo, regularnego i spokojnego ruchu suplement o nazwie TRM Muscle Dog - właśnie na wzmocnienie masy mięśniowej. Sprawdza się super, sunia ma 9 lat i dzięki mięśniom nie odczuwa problemów ze stawami. Ponieważ produkt jest drogi, stosujemy koński (Makana), który jest tym samym tylko duuuużo wydajniejszym ;-)

Polecam też bieżnię wodną, mięśnie rosną w oczach :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam w planach powrót na bieżnię na wiosnę, mieszkamy teraz w Niemczech i szczęśliwie jest to tu bardzo popularne :) Na zimę przerywam, bo w zeszłym roku mi się sunia nabawiła zapalenia płuc, choć suszona była dokładnie... a szkoda, bo akurat w zimę mniej "naturalnego" ruchu! ;)

[B]kasikz[/B], widzę, że twój piesio zadowolony z zabiegów! Moja niestety bieżni nie pokochała, za wodą nie przepada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...