Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Jak ja kocham taki szantaz :angryy::angryy::angryy: Szkoda nie odbiera telefonu :diabloti: a mam dla niej oferte nie do odrzucenia. Ciekawe tylko czy ma zamiar za pol roku sprowadzic na swiat kolejna 11 tke. :crazyeye:[/QUOTE]

Edit, dlaczego usunęłaś ogłoszenie Gabrieli?

Link to comment
Share on other sites

[B]Mam ogromną prośbę !![/B]

Szukamy surowicy -[COLOR=Red][B] [SIZE=4]STAGLOBANU.
[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]Możecie popytać w swoich lecznicach, bardzo proszę.. Przestali to produkować, a my w budynku w Sandomierzu mamy parwo, a ciągle nam szczeniaki podrzucają..:-([/COLOR][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Wiecie może kogo można by było poprosić o wizytę przedadopcyjną [B]w Wadowicach[/B]?[/QUOTE]

Przypomnę się, bo szukam, szukam i nic nie znalazłam.

Może komuś obiło się o uszy/oczy, że ktoś mieszka w Wadowicach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Przypomnę się, bo szukam, szukam i nic nie znalazłam.

Może komuś obiło się o uszy/oczy, że ktoś mieszka w Wadowicach?[/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1277455549-1687ff925d007b71e6d7694520277be7ffd8d8e4&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=wadowice&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam taką nietypową sprawę...

Czy któraś z dogomaniaczek, która ma chwilę wolnego czasu mogłaby mi pomóc w napisaniu wniosku do UMK (lub może Prezydenta nie wiem gdzie lepiej)?
Chodzi o taką błahą sprawę jak postawienie kosza na psie odchody na moim osiedlu...
Nie mam doświadczenia w pisaniu takich dokumentów, a chciałabym zabrzmieć poważnie, bo sprawa jest jaka jest, ale bardzo mi utrudnia życie...

Mam psa, który kupę zrobi na każdym spacerze, a czasami zdarzy się, że idę tylko na taki szybki "osiedlowy" spacerek. Nie mam NIGDZIE kosza na psie odchody, ani nawet zwykłego kosza na śmieci. Miejsce z kontenerami jest zazwyczaj zamknięte na klucz... Nie wiem czy mam się chować między drzewami i kupy zostawiać, czy wozić je ze sobą na 8 piętro i słuchać komentarzy.

Dlatego sprawa mimo, że może głupia jest dla mnie bardzo uciążliwa i chciałabym napisać odpowiednie pismo, do odpowiedniego urzędu, zabrzmieć poważnie i miejmy nadzieje dostać ten jeden kosz na psie odchody... Nie jest to chyba rzeczą niemożliwą.

Niestety tak jak pisałam nie wiem jak się za to zabrać i byłabym wdzięczna za pomoc, może za przesłanie mi jakiegoś wzoru, który uzupełnię swoimi danymi? Będę bardzo, bardzo wdzięczna!

[U]Jeżeli to jakaś większa robota, to chętnie zakupię taką usługę w formie bazarku :)[/U]

Link to comment
Share on other sites

Sugar!
Istotne jest "czyje" jest to osiedle? Czy należy do spółdzielni mieszkaniowej,czy też jest "własnością" miasta?
Tak,czy inaczej zawsze istnieje odpowiedzialny za zarządzanie w postaci tzw.Administracji - do nich należy kierować wniosek o postawienie koszy na psie odchody!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję! Nie pomyślałam o tym
Napiszę w takim razie maila pod ten adres i miejmy nadzieję, że mi pomogą :)

Jeżeli nie, to będę tu pisać o dalsze porady:oops:

EDIT.

Osiedle należy do spółdzielni.
W takim razie darować sobie ZIKiT i pisać do zarządu spółdzielni?
[B][URL="http://www.zikit.krakow.pl/"][I][/I][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tylko i wyłącznie do spółdzielni!!!
Bo to własność prywatna,teren należący do członków sp-ni. Napisz do zarządu z kopią do administracji osiedla!
Myślę,że wystarczy napisać krótko np.
Dotyczy: instalacji koszy na psie odchody
A w treści np. w imieniu członków sp-ni,właścicieli psów proszę o zainstalowanie koszy na psie odchody.Pragniemy,aby nasze osiedle było czyste,jednocześnie nie chcemy być narażani na wysokie mandaty za łamanie aktualnie obowiązującego prawa.

U mnie na osiedlu też nie ma takich koszy,ale ja wrzucam do normalnych koszy,uważam bowiem,że "towar" jest odpowiednio opakowany i nie narazi sprzątającą na nieprzyjemności.
Ale chyba też napiszę do zarządu o takie kosze!

Link to comment
Share on other sites

Ok jeszcze raz dzięki :)

U mnie tak jak pisałam - nie ma nawet zwykłych koszy. Jest jeden, jedyny... Zaraz obok ławeczki i piaskownicy. Wszystko to jest ogrodzone. Więc aż głupio mi wchodzić specjalnie w taki "kącik" dla mamy z dzieckiem i zostawiać tam psie kupy, nawet takie dobrze zapakowane.

Jak postawią kosz na odchody będzie po prostu spokój. Ani nikt się nie przyczepi, że wyrzucam do zwykłego kosza, ani nikt nie będzie miał wymówki od sprzątania.

Link to comment
Share on other sites

Hihi - a piesa mojej mamy panicznie boi się kosza na odchody - u nich na osiedlu akurat jest takowy. Zwykłe kosze nie są straszne, a ten tak. Widok jedyny w swoim rodzaju - moja biedna matka z zafoliowaną kupą w garści wlokąca zapierającą się czterema łapami sucz, żeby prawomyślnie pozbyć się odchodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Hihi - a piesa mojej mamy panicznie boi się kosza na odchody - u nich na osiedlu akurat jest takowy. Zwykłe kosze nie są straszne, a ten tak. Widok jedyny w swoim rodzaju - moja biedna matka z zafoliowaną kupą w garści wlokąca zapierającą się czterema łapami sucz, żeby prawomyślnie pozbyć się odchodu.[/QUOTE]

HAHAHAHAHAHAmusi to wygladac smiesznie bardzo

Link to comment
Share on other sites

acha, jest do adopcji pies w typie briarda....
dziś chyba ma trafić do schroniska, psiak po zmarłym właścicielu, rodzina nie radzi sobie z jego żywiołowością......

[U]Pies do adopcji:[/U]

- pierwszy właściciel zmarł.

- wiek 6 lat (ur. 16.11.2004),
- rasa briard francuski/mieszaniec,
- sierść długa, należy szczotkować i ścinać,
- na imię ma Milan,
- pies pasterski, łagodny, towarzyski, lubi dzieci - przebywał w domu,

[U]"Wady":[/U]
- boi się burzy, nawet gdy gwałtownie pada deszcz,
- boi się sztucznych ogni i huku - wtedy ze strachu oddaje mocz,
- nie lubi być sam, bez opieki niszczy w domu meble (drzwi, szafki itp.),

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7593/zdjj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8628/zdj2y.jpg[/IMG]

znamy kogoś od briardów???


aaaa jest [B]NOWY HOTELIK POD KRAKOWEM[/B]

Znajduje się ok 20km od Krakowa w Iwanowicach włościańskich, kojce(7,5m2) dla psow, ocieplane budy, ogrodzony wybieg.
Dom tymczasowy dla kotów ,oddzielne kojce w ocieplanym domku drewnianym, oraz zewnętrzny wybieg.
Więcej informacji i zdjęcia hotelu znajduje się na stronie [url]www.hotelamok.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w Sieprawiu i przeżyłam szok. Około trzyletni malamut trzymany jest w ciasnym kojcu a żeby nie wył, faszerowany psychotropami. Porusza się jak kilkunastoletni pies, potrzebna interwencja i pomoc. Pilne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Byłam dzisiaj w Sieprawiu i przeżyłam szok. Około trzyletni malamut trzymany jest w ciasnym kojcu a żeby nie wył, faszerowany psychotropami. Porusza się jak kilkunastoletni pies, potrzebna interwencja i pomoc. Pilne![/QUOTE]

Tamara, zadzwoń w poniedziałek do KTOZ-u

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Byłam dzisiaj w Sieprawiu i przeżyłam szok. Około trzyletni malamut trzymany jest w ciasnym kojcu a żeby nie wył, faszerowany psychotropami. Porusza się jak kilkunastoletni pies, potrzebna interwencja i pomoc. Pilne![/QUOTE]

Matko, ci ludzie są jeszcze w stanie zrobić :-(:-(:-( Wiadomo czy suczka czy pies ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...