Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Mam info :
na ta chwile potrzebne sa juz tylko domy dla duzych psow i to najlepiej gdzie nie ma zwierzat badz gdzie jest mozliwosc ich izolacji....trnasport tam na miejscu sie znajdzie tylko potrzeba domow !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnika']Ponawiam wiadomość (dobrze byłoby zedytować pierwszy post i takie info podawać, zeby ludzie nie szukali)


[B]Mój mąż i brat rozwożą zwierzęta dużymi autami do domów tymczasowych. Jeśli ktoś może przyjąć zwierzę proszę o kontakt 507 77 69 67[/B][/QUOTE]

Arnika - wysylam ci wiad na PV - zbiorowa, bede tez dzwonic pod ten tel ale poki co jest wtlaczony....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Czy ta informacja jest sprawdzona? Jeszcze trzy osoby potwierdziły mi, że pojadą po psy do schroniska a mają własne zwierzaki.
Czy ta informacja którą podajesz jest pewna?[/QUOTE]

Mam ja od dwoch niezaleznych osob ktore pojechaly do schronu. Wiec to jest to co mowia w schronisku.

Ale jest nadal sposob by pomoc:
[B]na kobierzynskiej w KKJ (Klub Konnej Jazdy?) sa psy i koty ktore byly tam ewakuowane, normalne psy ktore moga przebywac z innymi zwierzetami. Jezeli stamtad wziac kota/psa - zrobi sie miejsce dla tych trudnych ze schronu. [/B]

Juz szukam tego KKJ:

[url]http://www.kkjk.pl/[/url]
[CENTER][B]Krakowski Klub Jazdy Konnej[/B]
ul. Kobierzyńska 175
30-382 Kraków
tel/fax 012 262 14 18 [/CENTER]

aisai

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale poradzę sobie teraz z dokładnym przeczesaniem wątków, więc pytam na końcu - czy jest jeszcze potrzeba pomoc? Mamy w domu wolny nieduży pokój, mogę tam umieścić kilka kotów lub jakiegoś psa (ew. dwa-trzy psy, które się nie pogryzą) - pokój ma jakieś 12 metrów kwadratowych. Mogę też przyjać klatki z jakimiś mniejszymi zwierzętami.
Mam jeden transporter i smycz z obrożą, ale nie mam transportu. Mieszkamy przy na Prądniku, przy Parku Wodnym i Multikinie.

Mamy ogród, ale za słabo ogrodzony dla kotów, a dla psów się chyba nie nada, bo przechadzają się tamtędy bezdomne koty dokarmiane przez sąsiada, nasza kocia trójka, wypuszczamy też na ogród naszą dobermankę-staruszkę (boję się konfliktu). Jeśli jednak sytuacja byłaby bardzo zła mogłabym chyba jakiegoś jeszcze psa umieścić w takim małym pomieszczeniu gospodarczym w ogrodzie no albo w samym ogrodzie i liczyć, że żaden zwierz nie ucierpi...

Umieściłam to ogłoszenie także na Miau. W razie czego mój nr tel. 601 267 567.

PS. Wolałabym, żeby ewentualne psy do wzięcia nie były agresywne... (przepraszam, wiem że dla takich będzie najtrudniej z domem...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=59065[/URL]

[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=206022304&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ206022304MXGuidMZ128afe69-2da0-a20b-2671-4261fffff8df[/URL]

[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/EWAKUACJA-KRAKOWSKIEGO-SCHRONISKA!!-DOMY-TYMCZASOWE-POTRZEBNE!!!,15094[/URL]

[URL]http://forum.gazeta.pl/forum/w,601,111685008,111685008,Ewakuacja_Schroniska_Domy_Tymczasowe_potrzebne_.html[/URL]

krakusik.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdwrdwd']Bardzo chciałabym mieć potwierdzenie tej informacji. Boże... pomóż...[/QUOTE]

[quote name='aisai']podobno zostaly glownie duze psy, tez takie ktore nie moga byc z innymi zwierzetami. kotow troche jeszcze jest, czesc z nich zdziczala.ale w transporterach moga byc wydane i tak w tych transporterach moga przebiedowac jak cos.[/QUOTE]
Taka jest faktycznie sytuacja. Nawet nie głównie, a same. Dzięki Bogu ludzie w takiej sytuacji pamiętają również o czworonogach! Aż ciepło na sercu.
Podobno psy które można zabrać do zapsionych domów są na Kobierzyńskiej (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']tak jak pisalam, rozmawialam z kolezanka ktora tam jest, potrzebna sa domy dla duzych psow !!!![/QUOTE]
tak, ale można jak wspomniane wyżej brać te z KKJ i wtedy będzie tam miejsce dla tych dużych, które jeszcze w schronie siedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai']Mam ja od dwoch niezaleznych osob ktore pojechaly do schronu. Wiec to jest to co mowia w schronisku.

Ale jest nadal sposob by pomoc:
[B]na kobierzynskiej w KKJ (Klub Konnej Jazdy?) sa psy i koty ktore byly tam ewakuowane, normalne psy ktore moga przebywac z innymi zwierzetami. Jezeli stamtad wziac kota/psa - zrobi sie miejsce dla tych trudnych ze schronu. [/B]

Juz szukam tego KKJ:

[url]http://www.kkjk.pl/[/url]
[CENTER][B]Krakowski Klub Jazdy Konnej[/B]
ul. Kobierzyńska 175
30-382 Kraków
tel/fax 012 262 14 18 [/CENTER]

aisai[/QUOTE]

Zaraz dodam tą wiadomość do ogłoszeń

Bo juz dostałam np takiego maila:
[COLOR=#000000][FONT=Courier New]Dalej można zabierac psy czy zostały tylko agresywne tak jak mówią na radiu Kraków? [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milosnicy zwierzat']chetnie ogłoszę u siebie
na nk

o potrzebnej pomocy
może znajdą sie chętni by zabrali psy do siebie
tylko potrzebuje jakiś numer telefonu
adres schroniska[/QUOTE]

schroniskiem tel./fax:(0-12) 429-74-72 , 429-92-41
Asior 698-684-638
i może tam, gdzie są teraz psiaki
[B]Krakowski Klub Jazdy Konnej
[/B]ul. Kobierzyńska 175
30-382 Kraków
tel/fax 012 262 14 18

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisai'][B]W schronie sa juz tylko psy ktore nie moga isc do domow z innymi zwierzetami. [/B]
Mozna im pomoc biorac [B]nieagresywne psy z KKJ - adres w poscie powyzej.[/B][/QUOTE]

Dzięki za info na bieżąco!
W takim razie my z koleżanką będziemy po 15h kierować się do ośrodka na ul. Kobierzyńskiej.

@[B][COLOR=#4444ff]madika[/COLOR][/B] jezeli nikt wczesniej sie nie pojawi to prosze dzwon do mnie albo smsuj kolo 16h

Link to comment
Share on other sites

Pani Anna, która napisała do mnie z gumtree weżmie jakiegoś psiaka z KKJK :)

[COLOR=#000000][FONT=Courier New]OK , po pracy tam podjade i jesli bedzie taka możliwosc wezme jakiegos psa nie za wielkiego poniewaz sama juz jednego posiadam w mieszkaniu. Dziękuje za informacje[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosc jaka otrzymalem od kolezanki ktora pojechala do azylu:
psy wywiezione, zostaly tylko agresywne.
Kontaktu tel. ze schronem nie ma, komorka ciagle zajeta (zrozumiale)...
Wiadomosci z Kobierzynskiej beda za jakas godzine.
Dojazd do Rybnej w chwili obecnej bardzo utrudniony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...