Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

byle więcej takich domków, gdybym była bliżej, też bym wzięła na te kilka dni choć z 3 psiaki, ale... jestem bardzo daleko.... :(
ta bezsilność...
dobrze, że choć są tam osoby, które zechciały pomóc i dać dt zwierzakom.
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Anetka83[/B] [URL="http://www.dogomania.showthread.php?p=14700523#post14700523"][IMG]http://www.dogomania.images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
połowa schroniska jeszcze pełna.[/QUOTE]już połowa schroniska ewakuowana??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']poniewaz jestem uziemiona w pracy, to spisuje wszystkie chetne DT
prosze piszcie jak ktos juz zabral psa i miejsce nie jest aktualne[/QUOTE]

jenny -
jest jesszcze osoba z tego wątku o nicku b-p - mam nr telefonu. Nie ma transportu, ale moze wziać 2 nieduże pieski. Biezanów. Telefon podam Ci na pw, bo ja w Krakowie bedse dopiero po 16.00

Link to comment
Share on other sites

zebrałam do kupy posty osób oferujących pomoc. nie wiem czy czegos nie przeoczyłam.


[quote name='Divi']Mam nadzieje, że woda nie dotrze do schroniska ale jak by co tfu tfu to mój nr dzwońcie 510114389.[/QUOTE]

[quote name='Asior']Nie wiadomo na razie
w razie coś dzwonić na moja komórke bo wychodzimy z biura

698-684-638[/QUOTE]

[quote name='B_p']Czym dojechać z Bieżanowa? Nie mam samochodu, ale chciałabym pomóc. Proszę, powiedzcie co mogę zrobić.[/QUOTE]

[quote name='wagens']przyjmę jednego niegroźnego i niedużego pieska/suczke (w domu dwie jamniczki)- [U]BRONOWICE[/U][/QUOTE]

[quote name='Rudzia-Bianca']Nasze wetki w Myślenicach przyjmą ze 2 koty albo ewentualnie psy które nie będą płakać w nocy bo one wynajmują pomieszczenia na gabinet w domu prywatnym i właściciele mają później pretensje . Dlatego koty byłyby lepsze bo nie drą się tak bardzo ...
Jakby co to z Głogoczowa już niedaleko do Myślenic , ja niestety walczę z gorączką ale w razie wielkiej awarii podjadę do Głogoczowa podaję mój nr tel 0 602 709 383 a gdyby nie udało się połączyć 12 2741893 i nr telefonu do wetek 123462006[/QUOTE]

[quote name='B_p']W takim razie przyjmę dwa nieduże psy. Mieszkam w Bieżanowie. Nie mam samochodu. Jeśli ktoś mógłby je podrzucić byłabym niezmiernie wdzięczna. Mieszkam w Starym Bieżanowie.[/QUOTE]

[quote name='Faro'][B]Jesli w schronisku sa jakies boksery czeka na nie miejsce w hotelu w Lednicy - koszty pokryje fundacja SOS-bokserom .[/B]
[B]Do schroniska jedzie od nas SOEMA - ale nie wiemy czy uda sie jej dojechac. [/B][/QUOTE]

[quote name='B_p']Aniu B. [B]Mieszkam w Bieżanowie. Mogę przyjąć dwa nieduże psy. Nie mam transportu.[/B][/QUOTE]

[quote name='Divi']Rozmawiałam z Evelką ona też może przywozic zwieżaki do DT to jej nr 509254933[/QUOTE]

[quote name='Sayrel']Ja juz za chwile jade z ekipa do pomocy.
Jak bede na miejscu tez pewnie bedzie mozna dzownic do mnie jak cos:
503 758 133[/QUOTE]

[quote name='shaaka']witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu...
podaję swój nr tel.: 513158156[/QUOTE]

[quote name='Iwona77']nie wczytywałam się w wątek ale jak DT dla kotów potrzebne to do Chrzanowa by można przywieźć, ale transportu nie mam;( Może nawet jakieś psy by się awaryjnie gdzieś upchnęło na te kilka dni. Szoda, że mieszkam tak daleko;(

Jakby nieszczęść już było mało:placz:[/QUOTE]

[quote name='Divi'][quote name='shaaka']witam. ja również mieszkam w bieżanowie. póki co ja mam miejsce dla jednego psa (nie dużego, gdyż do małego mieszkania) i moja koleżanka również dysponuje jednym miejscem w mieszkaniu...
podaję swój nr tel.: 513158156

[INDENT] dzwoń proszę pod ten nr 509254933 dziewczyny nie maja czasu oddzwaniać [/INDENT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Ja mam sporo obrozy i smycze od Taks - co rpawda na bazarek, ale teraz chyba bardziej się przydadzą

Tylko nie wiem jak mogłabym je przekazać...


narazie zrobiłam takie ogłoszenie i będę wklejac, gdzie umiem - ktoś może zrobiłby allegro??

[B]UWAGA!!! BARDZO PILNE!!!

Z powodu powodzi rozpoczęła się dzisiaj ewakuacja Schroniska dla
Zwierząt w Krakowie przy ul. Rybnej.

Wały niedaleko schroniska nie wytrzymują!

Potrzebne są miejsca tymczasowe dla ewakuowanych zwierząt z
krakowskiego schroniska!!

Potrzebna jest pilna pomoc!!!

Przydadzą się też auta do przewozu z miejsca na miejsce!!!

Pamiętajmy też o tych biedakach!!!

Władze schroniska proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa,
znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem
tel./fax[IMG]http://forum.gazeta.pl/i/emoticons/sad.gif[/IMG]0-12) 429-74-72 , 429-92-41 lub przyjechali na miejsce.
Można tez kontaktować się z wolontariuszką
698-684-638


Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe
zwierzęta, aż do momentu, kiedy woda opadnie i będą mogły wrócić do
schroniska.



BŁAGAMY O POMOC!!!!

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!! MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE!!!! [/B]




[B][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-EWAKUACJA-KRAKOWSKIEGO-SCHRONISKA-DOMY-TYMCZASOWE-POTRZEBNE-W0QQAdIdZ206022304[/URL][/B]
Dodałam tez na swoją naszą klasę

i na forum na gazecie.pl[/QUOTE]

Fizu napisz może o obrożach i smyczach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya'][B]POTRZEBNE SĄ SMYCZE, OBROŻE I KONTENERY!![/B]

Na szczęście sporo ludzi się pojawiło, ale nie mają na co zabrać psów. Kilka psów uciekło, goniono je. Wolontariusze cieszyli się nawet z garści sznurków.

Jeżeli ktoś nie może wziąć psa, to może pomóc dostarczając w/w sprzęty.[/QUOTE]

[B]Ja mam sporo obrozy i smycze od Taks - co prawda na bazarek, ale teraz chyba bardziej się przydadzą[/B]

[B]Tylko nie wiem jak mogłabym je przekazać...[/B]


narazie zrobiłam takie ogłoszenie i będę wklejac, gdzie umiem - ktoś może zrobiłby allegro??

[B]UWAGA!!! BARDZO PILNE!!! [/B]

[B]Z powodu powodzi rozpoczęła się dzisiaj ewakuacja Schroniska dla [/B]
[B]Zwierząt w Krakowie przy ul. Rybnej. [/B]

[B]Wały niedaleko schroniska nie wytrzymują! [/B]

[B]Potrzebne są miejsca tymczasowe dla ewakuowanych zwierząt z [/B]
[B]krakowskiego schroniska!! [/B]

[B]Potrzebna jest pilna pomoc!!! [/B]

[B]Przydadzą się też auta do przewozu z miejsca na miejsce!!! [/B]

[B]Pamiętajmy też o tych biedakach!!! [/B]

[B]Władze schroniska proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa, [/B]
[B]znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem [/B]
[B]tel./fax[IMG]http://forum.gazeta.pl/i/emoticons/sad.gif[/IMG]0-12) 429-74-72 , 429-92-41 lub przyjechali na miejsce. [/B]
[B]Można tez kontaktować się z wolontariuszką [/B]
[B]698-684-638 [/B]


[B]Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe [/B]
[B]zwierzęta, aż do momentu, kiedy woda opadnie i będą mogły wrócić do [/B]
[B]schroniska. [/B]

Potrzebne sa tez obroże i smycze!!


[B]BŁAGAMY O POMOC!!!! [/B]

[B]NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!! MOŻESZ URATOWAĆ ŻYCIE!!!! [/B]




[B][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-EWAKUACJA-KRAKOWSKIEGO-SCHRONISKA-DOMY-TYMCZASOWE-POTRZEBNE-W0QQAdIdZ206022304"][COLOR=#4444ff]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...AdIdZ206022304[/COLOR][/URL][/B]
Dodałam tez na swoją naszą klasę

i na forum na gazecie.pl

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w krk, stare podgórze-okolice korony . jestem w stanie przygarnac 2 kotki na 'przechowanie' ze schroniska na rybnej
ale nie mam transportu
je ktos z krakowa bedzie jechał autem na rybną, i bylby w stanie podjechac tu przez podgorze i zabrac jedna osobe,
lub wziac kotki i przewiezc chociazby tylko na podgorze
bede wdzieczna !!!!!!
kontakt - 792 564 120

Link to comment
Share on other sites

witam ponownie. moje dwa miejsca dla psów są już "zajęte". chłopak, który wozi na bieżanów pieski dużym samochodem ma mi dwa podrzucić :). tzn. mojemu tacie i mojej koleżance. piszę, żeby było wiadomo, że do mnie niestety nie ma sensu już dzwonić :(
jak będę mieć jeszcze jakieś miejsce, to dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][B]WAZNE:[/B] [COLOR=blue]zbieram nr tel + imie i DT kot/pies (i ile zwierzat) - siostra bedzie ' darmowym transportem' po pracy (za okolo 1-2h), rozwozic bede po Malopolsce (Krakow = priorytet).[/COLOR][/QUOTE]

[B]B_p[/B]
[B]wagens[/B]
[B]Ank@[/B]
[B]Iwona77[/B]

jaki jest do was nr tel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shaaka']witam ponownie. moje dwa miejsca dla psów są już "zajęte". chłopak, który wozi na bieżanów pieski dużym samochodem ma mi dwa podrzucić :). tzn. mojemu tacie i mojej koleżance. piszę, żeby było wiadomo, że do mnie niestety nie ma sensu już dzwonić :(
jak będę mieć jeszcze jakieś miejsce, to dam znać :)[/QUOTE]
Super i tak bardzo pomogłaś , Ja niestety lece do pracy nr jest jak by co to dzwońcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']matko tak bym chciała pomóc ale tak daleko mieszkam;( są tam kotki jeszcze? nie dajcie im utonąć;( dla piesków też by się awaryjnie miejsce znalazło na jakis czas;( walczcie![/QUOTE]

Skontaktuj sie z Missieek 504588874. Pisala wczesniej, ze byc moze bedzie jechala pomoc wiec moze wracajac do Bukowna moglaby jakos podrzucic Ci kilka sztuk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...