Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Anetka83']przepraszam ale mam tysiące telefonów na sekunde...

Domki na gwałt potrzebne!!![/QUOTE]
Na tamtym wątku się dziewczyny oferowały, żeby to nie zgineło w natłoku informacji:
[quote name='wagens']ja mieszkam na bronowicach i tak jak pisałam mogę przyjąć jednego nie dużego i niegroźnego piska/suczkę.[/QUOTE]

[quote name='qlpiak']Mogę wziąć psa, niestety tylko jednego, bo mam psa, który nie ucieszy się z wizyty gościa i będę musiała psy izolować (dam radę, nie pierwsza to taka dłuższa wizyta u mnie w domu). Niestety nie mam jak dojechać do schroniska. Mieszkam na Prądniku Czerwonym. Gdyby ktoś zabierał w kierunku Huty więcej psów, mogę gdzieś po drodze zabrać jednego. Nie mogę dodzwonić się do schroniska na tel. podane w wiadomościach jako tel. w sprawie ewakuacji, ciągle zajęte. Mój nr tel. 502 313 972.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

na krakow.naszemiasto.pl znalazłam taką wiadomość

Do ewakuacji przygotowuje się także krakowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Część zwierząt zostanie przewieziona do stadniny koni przy ul. Bieżanowskiej.


A może trzeba porobić jakies ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych z apelem o pomoc i domy tymczasowe?

Ja chętnie pomogę tylko jaki mogłabym podać numer telefonu?
a ok, juz widzę ze z Asior

Link to comment
Share on other sites

Nasze wetki w Myślenicach przyjmą ze 2 koty albo ewentualnie psy które nie będą płakać w nocy bo one wynajmują pomieszczenia na gabinet w domu prywatnym i właściciele mają później pretensje . Dlatego koty byłyby lepsze bo nie drą się tak bardzo ...
Jakby co to z Głogoczowa już niedaleko do Myślenic , ja niestety walczę z gorączką ale w razie wielkiej awarii podjadę do Głogoczowa podaję mój nr tel 0 602 709 383 a gdyby nie udało się połączyć 12 2741893 i nr telefonu do wetek 123462006

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcecie adoptowac, to chyba najlepiej bedzie jechac na miejsce, wały w każdej chwili moga pójsc, wiec pisanie tutaj to strata czasu...

B_p z Bieżanowa na Salwator a tam juz czesto jezdza autobusy.

Pytanie tylko czy ręce poza adopcyjnymi są potrzebne do pomocy?? Ja niestety nie moge nic do siebie wziac ani samochodu nie mam, ale jesli trzeba, to pojade i tez pomoge! Tylko znalazłam komunikat, że "Żadna osoba postronna nie zostanie wpuszczona na teren schroniska."...

Link to comment
Share on other sites

tkasiek napisała:

[I]nie wiem gdzie to napisac !!!! piszę w imieniu wtatary:

Jadą w tej chwili do schroniska - przez Wisłę można przejechać z Ruczaju przez Most Zwierzyniecki - jest otwarty. Ulica Józefa jest również przejezdna więc do schroniska jest dojazd !!!!!!!!!!!!!![/I]

Link to comment
Share on other sites

[B]Wiadomosci: strona: [URL]http://www.rmf24.pl/raport-polskapodwoda/minuta[/URL][/B]

[B]9:58[/B] Rozpoczęła się ewakuacja schroniska dla bezdomnych zwierząt przy Rybnej 3. Władze schroniska apelują o pomoc. Proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa, znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem [B]tel./fax: 0-12) 429-74-72[/B] , 429-92-41 lub [B]przyjechali na miejsce.[/B] Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe zwierzęta - apeluje KooT.

Z tego co wiem, dojazd jest ok ze strony Salwatora.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']
Pytanie tylko czy ręce poza adopcyjnymi są potrzebne do pomocy?? [/QUOTE]
Bardzo proszę również o tą informację!! Nie jestem wolontariuszką, teraz jestem w pracy, ale jak tylko się wyrwę to chętnie pomogę, tylko bardzo ważne - czy zostanę wpuszczona żeby jakoś pomóc??

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Pania Olgą Jaworską - schronisko jest ewakuowane. koniecznie są domy tymczasowe dla psów - gdyż z nimi bedzie gorzej - koty łatwiej ulokować...
Kto moze przetrzymać pieska - prosimy o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

nie wiem gdzie to napisac !!!! piszę w imieniu wtatary:

Jadą w tej chwili do schroniska - przez Wisłę można przejechać z Ruczaju przez Most Zwierzyniecki - jest otwarty. Ulica Józefa jest również przejezdna więc do schroniska jest dojazd !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mode sie za wszystkie zwierzaki i za udaną akcję...

[B]moze waro oglosic zapotrzebowanie na tymczasy na forum gazety wyborczej? tam duuuzo osob zaglada[/B] - [URL]http://forum.gazeta.pl/forum/f,61,Krakow.html[/URL]

jesli ktos z Was ma znajomych w radiu - niech apeluja do ludzi... musi sie udac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][B]Wiadomosci: strona: [URL]http://www.rmf24.pl/raport-polskapodwoda/minuta[/URL][/B]

[B]9:58[/B] Rozpoczęła się ewakuacja schroniska dla bezdomnych zwierząt przy Rybnej 3. Władze schroniska apelują o pomoc. (...)[/QUOTE]

za krakow.gazeta.pl:

O 10:40 dowiedzieliśmy się, że [B]apel o pomoc dla schroniska jest aktualny.[/B] Władze schroniska proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa, znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem tel./fax:(0-12) 429-74-72 , 429-92-41 lub przyjechali na miejsce. Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...