Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Posty mi uciekają!

Kurcze buda może być za duża. Piesek jest mały, jest też trochę agresywny, gryzie inne psy, dlatego jest odcięty od innych. Pies jest daleko, za Częstochową. Budy mogę nie mieć jak przewieść;/ Jakie ma wymiary? Ja mam mały samochodzik.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]POMOCY![/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL] pisze, ze w prokocimiu pod kosciolem jest kotka w ciazy, wyglada na to, ze niedlugo moze rodzic.
Ani moze uda sie zalatwic dla niej DT ale tylko na 1 dzien. nie ma gdzie jej potem zabrac. HELP :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny'][SIZE=4]POMOCY![/SIZE]

[EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL] pisze, ze w prokocimiu pod kosciolem jest kotka w ciazy, wyglada na to, ze niedlugo moze rodzic.
Ani moze uda sie zalatwic dla niej DT ale tylko na 1 dzien. nie ma gdzie jej potem zabrac. HELP :-([/quote]
Kasiu napisz do tweenty moze cos wymysli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']nie wiem czy ten wolontariusz nie ma rozumu?
trzeba wszystkim wszystko tłumaczyć? :roll:[/QUOTE]

wiesz.. ostatnio powiedziano mi, zebym wzięła ją bez buta... o tym, zę but jest uprany dowiedziałam się kiedy przyszłam go jej założyć :(
I co miałam jej powiedzieć... sorki ale nie idziesz na spacer.. musisz wracać spowrotem do salki :placz:
Więc wzięłam ją na dosłownie 4 minuty.. tyle co zrobiła siku... Trzymałam ją w miejscu, nie rozcharatała łapki... ale teraz to już napewno najpierw sprawdę czy but jest ok a potem spacer.... :roll:
Powiedz mi ile kosztuje ten opatrunek jakby plastikowy o którym pisałaś???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny'][SIZE=4]POMOCY![/SIZE]

[EMAIL="Ank@2"]Ank@2[/EMAIL] pisze, ze w prokocimiu pod kosciolem jest kotka w ciazy, wyglada na to, ze niedlugo moze rodzic.
Ani moze uda sie zalatwic dla niej DT ale tylko na 1 dzien. nie ma gdzie jej potem zabrac. HELP :-([/quote]

niech skontaktuje się z Queen_ink z miau, do której ma podane namiary a która miała jej pomóc w wyłapywaniu kotów pod kościołem. Queen czeka na telefon w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']
Powiedz mi ile kosztuje ten opatrunek jakby plastikowy o którym pisałaś???[/quote]
ten opatrunek nazywa się coban, pod niego trzeba dac gazę, bo to raki bandaż wierzchni jest, cała rolka kosztuje chyba coś ok 8 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu , znów bezdomna sunia z dziecmi :shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-sunia-5-szczeniat-z-szopki-na-narzedzia-138493/#post12343613[/URL][/quote]

czarna sunia jest już bezpieczna u nas w domku !!! :multi::loveu:

Nuka ma koleżankę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']wzdluz calej kalwaryjskiej wisza ogloszenia o zaginionym kocie (rosyjski niebieski). ma rok, zaginal 25 maja (czyli wczoraj) zdaje sie ze w okolicach ulicy Sliskiej, wabi sie Apis. mam numery kontaktowe, gdyby komus sie przyplatal taki kotek, szukalam w ogloszeniach ale cisza:shake:[/quote]

ja mieszkam przy kalwaryjskiej... będę się rozglądała

Link to comment
Share on other sites

wzdluz calej kalwaryjskiej wisza ogloszenia o zaginionym kocie (rosyjski niebieski). ma rok, zaginal 25 maja (czyli wczoraj) zdaje sie ze w okolicach ulicy Sliskiej, wabi sie Apis. mam numery kontaktowe, gdyby komus sie przyplatal taki kotek, szukalam w ogloszeniach ale cisza:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']ten opatrunek nazywa się coban, pod niego trzeba dac gazę, bo to raki bandaż wierzchni jest, cała rolka kosztuje chyba coś ok 8 zł.[/quote]

Coban (producemt 3M) w rozmiarze 7,5 cm x 4,5m kosztuje w granicach 18-22 zł.
Z tego co wiem to najtanie jest w Euro-Aptece mieszczącej się w Rydygierze. Główne wejście po lewej stronie jak się wchodzi.
Najdrożej w Samarytance na os. Słonecznym, bo tam kosztuje 22,80. Wiem bo sam tam przepłaciłem :lol:
W aptece w Rydygierze jest w różnych kolorach...niebieski, żółty, czerwony...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Potrzebna wizyta na [B]Oś. Kazimierzowskim[/B], dom chce zaadoptować 2 sunie z tego wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/3-jamniczkowate-szczeniaczki-szukaja-domeczku-tarnobrzeg-138181/index7.html#post12353581[/url]
mieszka ktoś w pobliżu? Ciekawe, czy ich będzie na dwie sterylki stać..:roll:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']wiecie, ze Miła wróciła z adopcji :( po 3 dniach... bo przetrąciła kręgosłup kotu :roll:[/quote]
o matko, jeśli to prawda to nie oszukujmy się, powód nie jest błahy.
jakby mojemu psu coś przetraciło kręgosłup to bym tego zwierzęcia na oczy nie chciała widzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...