Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Ja pamiętam. I nigdy o biedaku nie zapomnę. Jeśli jest jakiś nowy  pomysł aby mu pomóc to włączę sie w każdą inicjatywę i pomocą finansowa i jeśli będzie potrzeba wsparciem"ludzkim"
 

Ja też pamiętam (nadal informuję znajomych z okolic BB i przypominam o jego sprawie, a każda wyprawa tam = dodruk plakatów i rozwieszanie na nowo), ale czy w jego sprawie były jeszcze jakieś wieści ostatnio? Ktoś go widział, ktoś jeździł tam i sprawdzał, były jakieś kolejne kontrole właścicieli itd?

Link to comment
Share on other sites

 

Ja też pamiętam (nadal informuję znajomych z okolic BB i przypominam o jego sprawie, a każda wyprawa tam = dodruk plakatów i rozwieszanie na nowo), ale czy w jego sprawie były jeszcze jakieś wieści ostatnio? Ktoś go widział, ktoś jeździł tam i sprawdzał, były jakieś kolejne kontrole właścicieli itd?

 

a jakie jest prawdopodobieństwo, że w ogóle tam był?
Link to comment
Share on other sites

   

a jakie jest prawdopodobieństwo, że w ogóle tam był?

Jeśli to pytanie do mnie to odpowiem tylko tyle że nie wiem. 

Ale skoro był tam widziany a ja tam bywam i mam znajomych to nie zaszkodzi rozpowszechniać tam.

Osobiście podważam nieco jego bycie tam - przeszłam kawałek wsi, pytałam ludzi, mam znajomych którzy też rozpowszechnili, dużo osób wie o sprawie,  chodziłam nawet po bocznych uliczkach i zerkałam czy czasem może coś po podwórku takiego nie lata, i nic... 

Więc albo go tam wcale nie było i to nie on był widziany, albo był przez chwilę i zniknął i komuś zależy żeby go nie odnaleziono ani też żeby plakaty nie wisiały...

Link to comment
Share on other sites

PILNIE POTRZEBNY DOM LUB TYMCZAS!

Ten pies gaśnie. Niegdyś radosny, energiczny - teraz powolutku człapie, nie chce jeść, jest bardzo chory. Bysiu ma nowotwór, chorą wątrobę. Nie wiemy ile czasu mu zostało, ale raczej mniej niż więcej. Może w domu, otoczony troskliwą opieką odżyje. Bysiu przyjmuje leki, musi odwiedzać regularnie weterynarza, walczymy o niego! Nie pozwólmy, by odchodził samotny, w zimnym boksie. Nie tak powinno to wyglądać.
Więcej informacji  pod numerem: 518729178

 

Ktoś ma jakiś pomysł gdzie tego psa zgłosić, udostępnić???

Jest ogłaszany w wielu miejscach i nic. Cisza.

 

 

11091171_803103483113772_560514168483250

 

11076160_803103469780440_569641089754892

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to pytanie do mnie to odpowiem tylko tyle że nie wiem. 

Ale skoro był tam widziany a ja tam bywam i mam znajomych to nie zaszkodzi rozpowszechniać tam.

Osobiście podważam nieco jego bycie tam - przeszłam kawałek wsi, pytałam ludzi, mam znajomych którzy też rozpowszechnili, dużo osób wie o sprawie,  chodziłam nawet po bocznych uliczkach i zerkałam czy czasem może coś po podwórku takiego nie lata, i nic... 

Więc albo go tam wcale nie było i to nie on był widziany, albo był przez chwilę i zniknął i komuś zależy żeby go nie odnaleziono ani też żeby plakaty nie wisiały...

mocno tajemnicze wszystko. To nie był dziki pies. ani mały ...

Link to comment
Share on other sites

Kolejny pies z krakowskiego schroniska, który być może niedługo powędruje za TM.

Antoś od 6 lat mieszka w schronisku. Jest bardzo miłym, przyjaźnie nastawionym do ludzi psem. Od jakiegoś czasu stan zdrowia Antka zaczął się pogarszać. Wykonano badania i jest podejrzenie raka kości. Nie ma jeszcze oficjalnych wyników biopsji ale jest duże ryzysko że przypuszczenia się potwierdzą. Nie chcemy, by ten pies umierał w schronisku. Potrzebny DT.

 

11050797_807619419328845_440127029679645

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cytat z Facebooka:

"27 czerwca o godz. 11.00 zapraszamy na V MARSZ AZYLANTA!!!
Tradycyjnie spotykamy się na bulwarach wiślanych przy Moście Dębnickim by wyruszyć pod Pomnik Psa Dżoka, gdzie czekać będzie wiele atrakcji.

Więcej szczegółów wkrótce"

Link to comment
Share on other sites

Kto mógłby zrobić bazarek na dogo dla tego psiaka odebranego interwencyjnie w zimie i przebywajacego w hotelu u Murki w Lubelskim? http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-%C5%82a%C5%84cuchu-dom-stoi-w%C5%82a%C5%9Bciciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/

 

Fanty bym przekazała :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kto jest zmotoryzowany i miałby czas dla psa (transport do weta i  z powrotem na  terenie Krakowa w dniu 21 lipca popołudniu?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc!

 

20.07 zaczynają u mnie w bloku wymianę windy, będzie to trwało ponad miesiąc i dźwig będzie w tym czasie wyłączony z użytku. 

Moja Lusia (w typie ON) jest starym psem z dysplazją, a ja mieszkam na ósmym piętrze, w związku z czym szukam godnego zaufania opiekuna lub hotelu.

Czy ktoś może doradzić w tej kwestii? 

Jestem przerażona wizją, że pies trafi do kogoś, kto będzie ją, np. karcił, a ja nie będę miała o tym pojęcia.

Suczka jest bardzo delikatna, nie można jej ostro traktować, bo się wycofa.

Ma już swoje lata, ale chętnie biega, chciałaby aportować, czego jej nie wolno z uwagi na stawy biodrowe. Trzeba z nią spacerować, poćwiczyć komendy i w taki spokojniejszy sposób wyładować energię, która w niej jest.

Jest łagodna do psów, do dorosłych i do dzieci, kiedyś mieszkała z kotem, ale nie mam 100% pewności czy becnie też byłoby ok. W mieszkaniu leży spokojnie na swoim posłaniu, nie sprawia problemów, ale lubi chodzić za człowiekiem krok w krok, dlatego nie chciałabym, żeby cały dzień spędzała sama w hotelowym kojcu :(

 

Możecie mi polecić kogoś kto przyjmuje psy pod opiekę do siebie do domu (oczywiście odpłatnie) lub w ostateczności jakiś naprawdę dobry hotel dla psów? 

Będę ogromnie wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kto ma możliwość wydrukować i powiesić w swojej okolicy plakaty dla bezdomnego psa z tego wątku ? http://www.dogomania.com/forum/topic/144675-sos-bez-budy-na-łańcuchu-dom-stoi-właściciel-jest-pies-umiera-jamnica-podkarpackie/

(plakat do pobrania na wątku psa)
strona 1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...