Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='bahlsa']Jutro będę mieć kilka plakatów, rozwieszę w tej okolicy.
Mieszkam niedaleko. Często jestem na spacerach z moimi psami ale suczki nie widziałam.
Wydaje mi się, że mogła pobiec w stronę Sołtysowskiej. Od strony Centralnej blok jest ogrodzony, nie wiem jak z tyłu tego bloku.[/QUOTE]

Blok jest ogrodzony, ale suczka podobno wydostała się przez bramę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']Jutro będę mieć kilka plakatów, rozwieszę w tej okolicy.
Mieszkam niedaleko. Często jestem na spacerach z moimi psami ale suczki nie widziałam.
Wydaje mi się, że mogła pobiec w stronę Sołtysowskiej. Od strony Centralnej blok jest ogrodzony, nie wiem jak z tyłu tego bloku.[/QUOTE]

"[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Skundlona La Loba Negra - widziałam ją na ulicy Stradomskiej dwa dni temu. próbowałam ją wyłapać ale jest rzeczywiście bardzo wycofana i nie udało mi się. Biegła w stronę ronda Grzegórzeckiego. Była przerażona."[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ostrzegam przed kobietą z ulicy Łokietka (numer telefonu... 885 598 XXX
Była zdecydowana na adopcję psa z hotelu w Niepołomicach (miałam grzecznosciowo zrobić wizytę przedadop. Umówiła się, ale już kręciła, "że nie wie, czy zdąży, bo ma coś załatwić". na parę godzin przed umówioną wizytą oświadczyła że "musi wyjechać na tydzień". Sposób, w jaki mnie o tym poinformowała, i w ogóle cały sposób rozmowy świadczył o tym, że jest całkowicie niepoważna i nieodpowiedzialna. mam nadzieję, że nie będzie usiłowała jakiegoś psa z krakowskiego schroniska wziąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']pomoc w [COLOR=#ff0000][B]WADOWICACH[/B][/COLOR] potrzebna!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253408-Głodny-jaminkopodobny-pies-tuła-się-po-Wadowicach?p=22184412#post22184412[/URL][/QUOTE]
Dzięki!!! Zapisuję wątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka'][COLOR=#000000]Ostrzegam: Kraków, Andrzej W. 516-287-xxx. 12 maja adoptował suczkę z krk schroniska, 14 maja mu uciekła, 15 chciał już następnego psa do adopcji (dzwonił po mojego tymczasowicza). Poza próbą złapania suczki na gorąco zaraz po fakcie przy pomocy schroniska, która się nie udała, nie zrobił do tej pory nic, żeby suczki szukać. Później dowiedziałam się, że zaraz po zgubieniu Fanty, domagał się ze schroniska następnego psa. Może szukać dalej, nie ujawniając niewygodnych szczegółów.
[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR][/QUOTE]

Ostrzegam raz jeszcze - dzisiaj dostałam informację, że do krk schroniska trafił pies od tej osoby - tym razem sam się zrzekł. Nie wiadomo skąd jest pies i kto mu go wydał do adopcji. Ten mężczyzna jest poważnie niezrównoważony. Proszę, ostrzegajcie znajomych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Ostrzegam raz jeszcze - dzisiaj dostałam informację, że do krk schroniska trafił pies od tej osoby - tym razem sam się zrzekł. Nie wiadomo skąd jest pies i kto mu go wydał do adopcji. Ten mężczyzna jest poważnie niezrównoważony. Proszę, ostrzegajcie znajomych.[/QUOTE]
chory koleś, brak słów...

a nasza Fanta przepadła jak kamień w wodę, zero odzewu mimo sporej ilości plakatów i ogłoszenia w gazecie :(
[url]http://olx.pl/oferta/zaginela-bialo-czarna-suczka-fanta-centralna-grzegorzeckie-CID103-ID5VWWL.html#c086760672[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']chory koleś, brak słów...

a nasza Fanta przepadła jak kamień w wodę, zero odzewu mimo sporej ilości plakatów i ogłoszenia w gazecie :(
[URL]http://olx.pl/oferta/zaginela-bialo-czarna-suczka-fanta-centralna-grzegorzeckie-CID103-ID5VWWL.html#c086760672[/URL][/QUOTE]

Poniżej zdjęcie zrzeczonej suczki (szara, na pierwszym planie). Może ktoś ją rozpoznaje, może ktoś skojarzy, skąd mogła zostać wydana/ zabrana - ma na imię Mela (niestety nie mam info, skąd imię, czy nadane, czy z takim ją dostał).

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QPanB9PiWxc/U5GGutADJjI/AAAAAAAAKRo/eBO6h97WEcM/w756-h567-no/DSCF5683.JPG[/IMG]

edit. znalazłam. Suczka z Kielc z fundacji Kastor. Zostanie odebrana.

Edited by salibinka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Dobrze,że oddał tę sunię.Jest piękna.Może ktoś za nią tęskni.Warto byłoby mieć faceta na oku,przyjrzeć się czy nie ma następnego psa.[/QUOTE]

Szczęście w nieszczęściu, że nie zmienił jej imienia. Znalazłam po ogłoszeniach w necie. Suczka ma czipa, ale nr nie było w bazach. Osoba z fundacji potwierdziła, że po nią przyjadą w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Poniżej zdjęcie zrzeczonej suczki (szara, na pierwszym planie). Może ktoś ją rozpoznaje, może ktoś skojarzy, skąd mogła zostać wydana/ zabrana - ma na imię Mela (niestety nie mam info, skąd imię, czy nadane, czy z takim ją dostał).

edit. znalazłam. Suczka z Kielc z fundacji Kastor. Zostanie odebrana.[/QUOTE]
Faktycznie cudna, szczęście że chociaż jej się nic nie stało i wróci w bezpieczne miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam tel od Faro, że poboczem ul. Kosocickiej w strone Starych Piasków na wysokości ul. Obronnej szedl powłócząc noga duży czarny doberman.Poboczem po str kosciola..moze powypadkowy. Faro nie miała jak wysiaść z autobusu, ja jestem uziemiona w pracy. Prosilam już kogo się da,ale blagam czy ktos może tam podjechac sprawdzic ?? Jak pies się znajdzie biore go na siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Dostałam tel od Faro, że poboczem ul. Kosocickiej w strone Starych Piasków na wysokości ul. Obronnej szedl powłócząc noga duży czarny doberman.Poboczem po str kosciola..moze powypadkowy. Faro nie miała jak wysiaść z autobusu, ja jestem uziemiona w pracy. Prosilam już kogo się da,ale blagam czy ktos może tam podjechac sprawdzic ?? Jak pies się znajdzie biore go na siebie[/QUOTE]
Czy już coś wiadomo?Może trafił do schroniska?Pytałyście?

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy ma ktoś w domu albo wie, gdzie[U] DZIŚ [/U] mogłabym kupić puszkę convalescence support Royal Canin?
[/B]
zapomniałam, że jest święto.. :( potrzbuję pilnie dla anorektycznego Fenomena, który akurat to chce jeść, a dostawa z netu nie dotarła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][B]Czy ma ktoś w domu albo wie, gdzie[U] DZIŚ [/U] mogłabym kupić puszkę convalescence support Royal Canin?
[/B]
zapomniałam, że jest święto.. :( potrzbuję pilnie dla anorektycznego Fenomena, który akurat to chce jeść, a dostawa z netu nie dotarła :([/QUOTE]


Wiem że już trochę późno ale następnym razem można spróbować np. w krakvecie na sanockiej lub innym gabinecie wet otwartym 24h ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...