Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Kochani, szukam kogoś z Krakowa, kto mógłby zrobić wizytę PA dla małej suczki na Bronowicach. Bardzo proszę o pomoc. Państwo chcieliby jesli to możliwe przejść wizytę jeszcze przed weekendem, żeby móc przez weekend sunie już do siebie przyzwyczajać (jak oczywiście przejdą wizytę pomyślnie).

Jest ktoś kto dałby radę zrobić wizytę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']tak, całe szczęście juz nieaktualne, Sarbinka się znalazła:[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"w niedziele ok 13-14 suczka została zabrana do schroniska, a wieczorem do opiekunki zadzwoniła Pani z ogłoszenia aby właśnie o tym powiedzieć, że na klatce schodowej dokarmiała takiego psa jak na ogłoszeniu, ale został zabrany do azyluopiekunka dzwon[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]iła kilkakrotnie do schroniska w niedziele, ale osoba, która odbierała nie miała czasu sprawdzićzadzwoniła więc i w poniedziałek rano i w końcu udało się potwierdzić, że pies z podanym nr chipa i numerkiem rejestracyjnym trafił do schroniska więc opiekunka pojechała, była po 9 ale musiała poczekać na 10 kiedy psy wydająmówiła, że prawie się rozpłakała jak przynieśli jej innego psa, ale poszła na boksy i ją znalazła jak dla mnie DZIWNA jest postawa schroniska, jakby Pani z ogłoszenia nie zadzwoniła do opiekunki to możliwe, że pies nadal siedziałby w schronisku już w niedziele można było sprawdzić chip i zerknąć do bazy safe-animal i zadzwonić na nr podany przy chipie, można było odczytać numer na krakowskim numerku rejestracyjnym i dopytać kogokolwiek w KTOZie na kogo jest pies zarejestrowany, można też było sprawdzić czy ktoś do schroniska zgłaszał zaginięcie takiego psa (opiekunka dzwoniła tam nie raz)mamy XXI wiek więc najsensowniej byłoby sprawdzić czy pies posiada chip już w chwili odłapania, sprawdzić czy jest w jakiejś bazie i jak w tym przypadku odstawić go na osiedle obok"[/FONT][/COLOR][/QUOTE]a dlaczego się np. ze mną w jej sprawie nie skontaktowałaś?W schronisku jest kilka osób, setki odwiedzających, pielęgniarze mają dużo pracy. Jeśli nie mogli sprawdzić danych to pewnie dlatego, że nie mieli na to chwili, a do schroniska zawsze można pojechać. Zadzwonić do mnie też i spytać.Schronisko jest czynne 7 dni w tygodniu. Kierowcy pracują 24 h, psy z interwencji jadą do schroniska, nie odwozimy ich do domów. Jak pracownik ma chwilę to sprawdza nr czipa w bazie i telefonuje. Jak nie jest w stanie to nie.Biuro Ktoz nie pracuje w niedzielę, dobrze o tym wiesz. W weekendy są aukcje i zbiórki i tam są pracownicy. Nie żądaj, aby ktoś zbierał się z jednego miejsca i jechał sprawdzić numerek psa..Szkoda, że nagle teraz jesteś tak anty-Ktoz i anty-krk schroniskowa.

Edited by iwoniam
Link to comment
Share on other sites

Kto pamięta Maksa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189868-Maks-prosi-o-pomoc-D%C5%82ug-w-lecznicy-531z[/url] ?
Był w hotelu w Lednicy Górnej, potem w Głogoczowie. Od roku jest u mnie w bdt . Zrobił się dług w lecznicy i Maks prosi o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']tak, całe szczęście juz nieaktualne, Sarbinka się znalazła:
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
więc opiekunka pojechała, była po 9 ale musiała poczekać na 10 kiedy psy wydają


[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
oj ktoś tu "ściemnia". Jeśli chodzi o odbiór swojego psa, to nie jest ważne że schronisko jest otwarte od 10. Odbierasz swojego psa, więc możesz zabrać go nawet o 7, i jeśli jesteś pewna (albo masz takie przypuszczenie) że twój pies jest w schronisku to idziesz od razu z pracownikiem na kwarantannę i tam osobiście sprawdzasz czy twój pies jest, czy go nie ma. A nie mów ze "przyniesiono innego psa". Nie znam się na tym, ale wydaje mi się że pani mogła wcześniej zadzwonić do właścicielki z informacją że taki pies jest u niej na klatce, a nie dopiero po odwiezieniu psa do schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczyca']oj ktoś tu "ściemnia". Jeśli chodzi o odbiór swojego psa, to nie jest ważne że schronisko jest otwarte od 10. Odbierasz swojego psa, więc możesz zabrać go nawet o 7, i jeśli jesteś pewna (albo masz takie przypuszczenie) że twój pies jest w schronisku to idziesz od razu z pracownikiem na kwarantannę i tam osobiście sprawdzasz czy twój pies jest, czy go nie ma. A nie mów ze "przyniesiono innego psa". Nie znam się na tym, ale wydaje mi się że pani mogła wcześniej zadzwonić do właścicielki z informacją że taki pies jest u niej na klatce, a nie dopiero po odwiezieniu psa do schronu.[/QUOTE]

Niestety nie wiem jak to było z Panią która dokarmiała, może najpierw zadzwoniła do schroniska, żeby po sunię przyjechali, a dopiero później trafiła na ogłoszenie, że taka sunia jest poszukiwana i dopiero wtedy zadzwoniła, tego nie wiem.

Ja zacytowałam wiadomość, osoby która rozmawiała z obecną właścicielką Sarbinki i tak własnie powiedziała właścicielka: że musiała czekać na odbiór psa do godz. 10 i przyniesiono jej innego.Zastanawiam się po co miałaby kłamać?

Nie wiem. W każdym razie najważniejsze, że Sarbinka się odnalazła.

Iwoniam, ja anty-Ktoz i anty-krkschroniskowa? O czym Ty mówisz, ja tylko zacytowałam nie swoją wiadomość i relacje z historii opiekunki Sarbinki. Nie musisz od razu sie na mnie rzucać, bo nie mam nic do KTOZ-u i schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Taki sznaucerkowaty od ponad pół roku koczuje w kieleckim w polu z kolegą. Może ktoś ma jakiś pomysł? [IMG]http://i43.tinypic.com/2us8xp2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

PILNE!!!
Czy ktoś nie dysponuje dziś popołudniu czasem i autem???
kenny ma dziś zabieg swojego tymczasa (4letni, 6kg Lobster) i nie ma jak go odebrać z kliniki a psiak będzie półprzytomny...
Zabieg jest o 14 w klinice na Ruczaju (focus-vet), a odwieźć go trzeba na al.29 listopada miedzy 15-18.
KONTAKT: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]606213030[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dom dla psiaka!
Przyjaciele mojego brata (młodzi ludzie z trójką małych dzieci) chcą zaadoptować malucha w typie boksera. Niedawno niestety odeszła przygarnięta przez nich starowinka Zuzia, która spędziła u nich ostatnie lata swojego życia.
W domu mieszka już wyadoptowana kilka lat temuza moim pośrednictwem od Joli_K kotka - dość charakterna, pewnie będzie się starała podporządkować sobie psiaka :)
Dom wolnostojący (a w zasadzie dworek) w parku, pies będzie miał duuużo miejsca do biegania. Nowy Sącz.

Proszę o maile z ew. propozycjami na adres [email][email protected][/email] - na Dogo rzadko zaglądam i mam zazwyczaj zapchaną skrzynkę. Wszystkie propozycje prześlę zainteresowanym :)

Link to comment
Share on other sites

[I][COLOR=#b22222][SIZE=4][FONT=arial black]Pilnie potrzebujemy kogoś kto zaopiekuje się małym Lobsterem w dniach 8-11 listopada!!!
Chetnych prosze o kontakt - 606213030[/FONT][/SIZE][/COLOR][/I]

[IMG]https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1381821_596892060352037_854019114_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

napisz do Foksi, ona ma namiar na kilka bokserkowatych szczeniaków


[quote name='Kinya']Dom dla psiaka!
Przyjaciele mojego brata (młodzi ludzie z trójką małych dzieci) chcą zaadoptować malucha w typie boksera. Niedawno niestety odeszła przygarnięta przez nich starowinka Zuzia, która spędziła u nich ostatnie lata swojego życia.
W domu mieszka już wyadoptowana kilka lat temuza moim pośrednictwem od Joli_K kotka - dość charakterna, pewnie będzie się starała podporządkować sobie psiaka :)
Dom wolnostojący (a w zasadzie dworek) w parku, pies będzie miał duuużo miejsca do biegania. Nowy Sącz.

Proszę o maile z ew. propozycjami na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - na Dogo rzadko zaglądam i mam zazwyczaj zapchaną skrzynkę. Wszystkie propozycje prześlę zainteresowanym :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Okolice Krzeszowic , na pograniczu Czatkowic i Czernej od dnia 01-11-2013 koczuje starszy owczarek niemiecki , zagubiony albo wyrzucony. Pies jest nieufny , nie podchodzi do ludzi . Wędruje po okolicy , wczoraj był widziany w lesie , na drodze w kierunku Gorenic ( to obok pól golfowych w Paczółtowicach ) . Dzisiaj zgłoszę do gminy ale nie wiem czy to coś da , jeśli pies się przemieszcza . Piszę z nadzieją ( nikłą ) , że może jednak ktoś go szuka ...... Zdjęcia pieska niestety nie mam .[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

"UWAGA WSZYSTKIE FUNDACJE, SCHRONISKA, STOWARZYSZENIA I OSOBY PRYWATNE ZAJMUJĄCE SIĘ OCHRONĄ ZWIERZĄT BEZDOMNYCH! Na FB grasuje osoba pod fałszywym nazwiskiem BARBARA MONTAK, wyszukuje na wydarzeniach zwierzęta na płatny dom tymczasowy w Rokitnie Szlacheckim! Oferuje fantastyczne warunki bytowe, tymczasem już kilka fundacji w trybie natychmiastowym zabierało powierzone jej psy, niektóre w strasznym stanie! UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ I OSTRZEGAJCIE ZWIERZOLUBÓW PRZED JEJ ZAPROSZENIAMI DO ZNAJOMYCH! Ktokolwiek wie cokolwiek o poczynaniach tej osoby/osób niech udostepnia"

Link to comment
Share on other sites

Udało się, w ostateczności okazało się że zmieściła się w ubranko przeznaczone dla kota(kot duży, pies mały) :)


Mam super domek dla suczki, małej do 6kg, ok roku, miłej, łagodnej do dzieci(dziewczynka 10lat w domu), tolerująca koty, bez problemów z utrzymaniem czystości w domu. Jeśli chodzi o nich to rodzina mieszkająca w domu, mająca kota, prawie zawsze jest ktoś w domu. Wiem że są to dość wygórowane wymagania, lecz na takim piesku zależy rodzince, mogę za nich poręczyć, mają wielkie serce do zwierząt, to będzie ich pierwszy piesek. Proszę o propozycje na pw. najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...