Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Rumi.']kilka stron wcześniej było o niufku którego znaleziono i szukał domu, przeglądnij, ew. też na nowofunlandach w potrzebie jest ;)[/QUOTE]
Jeśli o "mojego" Maksia chodzi to już mieszka w Skawinie i podobno nowi właściciele tak go polubili, że zagrozili, że nie oddadzą nawet jakby go teraz ktoś szukał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arinalilu']Mój znajomy po 12 lat pożegnał wczoraj ukochaną seterkę angielską.Marzy mu się adopcja 2 ,3 letniego Nowofundlanda.Czy nie wiecie o coś o jakieś biedzie do adopcji.Sprawdzeni ludzie z Krakowa.Dom bez dzieci ale z jednym kotkiem.[/QUOTE]


W Szydłowcu jest sunia niufa, nie wiem w jakim wieku:
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.508632649180957.130385.173802145997344&type=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Jeśli o "mojego" Maksia chodzi to już mieszka w Skawinie i podobno nowi właściciele tak go polubili, że zagrozili, że nie oddadzą nawet jakby go teraz ktoś szukał :diabloti:[/QUOTE]


super :loveu: właśnie się zastanawiałam co z nim się dzieje

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial][B]Witajcie. Piszę z prośbą o rade.[/B]
Od jakiegoś czasu widuje w okolicy swojej pieska. Biega sobie luzem, ma obroże... ale, ze tak powieim byle jak zapięta. Wlatuje w jedna uliczkę i później ginie mi z oczu.
[COLOR=#333333]Wczoraj wychodząc wyrzucić smieci zobaczyłam za ogrodzeniem psa... poszłam do właścicieli terenu i się dowiedziałam, że biega tak już od rana. Wrociłam do domu, wzięłam pachnącą kiełbaskę, smycz i wyszłam... pies był juz u mnie na ogródku... kusiłam prosiłam... bał się podejść. Próbowałam zamknąć bramę... ale w tym momencie psiak uciekał na ulicę... W końcu przebiegł przez nia wystraszony przez co[/COLOR][COLOR=#333333]s... myslałam, że zawału dostane... pędzące auta i to biedaczysko... Dzisiaj biegłam za nim ze dwa kilometry... zniknał pędząc najpierw środkiem ulicy a później chodnikiem. MOMENTAMI MYŚLAŁAM, ŻE WYZIONĘ DUCHA WIDZĄC JEGO NA DRODZE, BARDZO RUCHLIWEJ DRODZE.[/COLOR] Próbowałam pare razy go złapać... niestety boi się. Wypytywałam ludzi ale oczywiście nikt nie kojarzy. Dzisiaj spróbuje jeszcze raz
[/FONT][FONT=arial]dzisiaj przed chwila wychodząc z psami był również. Nie podchodzi do mnie na tyle zeby można go było złapać. A moich psiaków się boi i ucieka.[/FONT][FONT=arial]

[B]czy mozna coś z tym zrobić? Nie wiem, "postraszyć" właścicieli... czy cokolwiek innego?
Doradźcie proszę bo serce mi pęka i żal mi tego psiaka

[/B][/FONT]

Edited by Anetka83
Link to comment
Share on other sites

kopiuję z fb [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151411512454799&set=a.482350034798.261020.319972929798&type=1&theater[/url]

zaginął w Krakowie w Nowej Hucie na Placu Centralnym, był widziany w okolicach kina i szkoły muzycznej

Zaginął piesek ze zdj poniżej. Właściciele są spoza Krakowa i bardzo proszą o pomoc w szukaniu. Gips został już zdjęty. Piesek jest niewielki i nie ma ogonka. Zginął na terenie os. Centrum D, ale obecnie może byc już w innym miejscu. Kontakt do właścicieli podany na zdjęciu, prosimy o udostępnianie.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/163358_10151411512454799_523267820_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]PILNE!!![/COLOR]

Na sobote tą (ok. godziny 14.00) w Bochni potrzebna jest osoba ktora odebralaby szczeniaczka z dworca z pociągu i przewiozla go do dt. D[/B][/SIZE][B]t w Bochni[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B](tam nie ma go kto odebrac z dworca[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=4][B]a dt nie ma mozliwosci przyjechać po niego)[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=4][B]szczeniak ma 3 msc w klatce
Gdyby ktoś był w stanie pomóc proszę o kontakt :[/B][/SIZE][B] [SIZE=5]606213030[/SIZE][/B][SIZE=4][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=4]Może znacie kogoś z Bochni???[/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Proszę o informację jak uzyskać pomoc na sterylizację suki , która teoretycznie ma właściciela. Teoretycznie dlatego , że została w spadku razem z domem po zmarłej osobie , na razie ma zapewnioną jaką taką opiekę ale przebywa razem z dwoma psami i zaraz będą następne szczeniaki . Gmina nie pomoże bo to nie bezdomny pies a osoby , która zapewnia jej opiekę nie stać na sterylizację .
Dla 2 piesków , które są razem z suką szukam nowych domów . Sprawa o tyle pilna , że psy uciekają z posesji i jest problem z sąsiadami . Jeśli szybko nie znajdą domów to najprawdopodobniej trafią do schroniska . Oba są młode , jeden to około 10-11 miesięczny wyrośnięty szczeniak po tej suce , drugi w typie mini sznaucera , ma około pół roku .Oba psiaki bardzo łagodne i przyjazne .

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574695_433879890022789_1129561552_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10989_433879923356119_1349495523_n.jpg[/IMG]


[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/377742_433879973356114_1433678432_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

BARDZO proszę o pomoc!
Przez całą zimę dokarmiałam w okolicach Sandomierza szczeniaki - dwóch chłopców, ok. 10miesięcznych. Jako, że psy mieszkają na sąsiadującym, do naszej działki na wsi, gospodarstwie, nie chciałam nic sama robić, w sensie zaczynać sąsiedzkich układów, od ukradnięcia im psów..:shake: z rodziną nie ma o czym rozmawiać, on ją bije, w domu małe dzieciątko, psy niekarmione, policje ich nie raz szukała..
Woziłam im ciepłe jedzenie, zrobiliśmy u nas ciepłe pomieszczenie, żeby mogły spać tam (tak to spały na ganku) ale to mi spokoju nie dawało.. maluchy przemarznięte, -20stopni, a one na mrozie, łapki popękane. Ogrzewaliśmy je, zostawialiśmy zapas karmy i modliliśmy się żeby spały w tym "posłaniu", bo tam cieplej, po śladach na śniegu widzieliśmy, że śpią tam. Jak tylko podjeżdżaliśmy, witały nas i cały czas spędzały z nami i naszymi psami.
W końcu nie wytrzymałam i je zwinęłam.. awantura w domu jak nie wiem, bo mieszkam aktualnie ze stadem (5 psów i reszta zwierząt) u rodziców. Umieściłam je u koleżanki, miałam nadzieję, że takie mikrusy szybko pójdą, ale nie :shake:
jeden telefon był o nie, jeden 'pewny' dom u znajomych ostatecznie nie wypalił. No i tak dzisiaj, koleżanka pilnie musiała wyjechać, a maluchy musiałam zabrać. Siedzą w garażu w kennelce :shake: i nie wiem co dalej, jeszcze nikt z domowników nie wie o ich powrocie ;)

[B]BŁAGAM o DT dla chociaż jednego, to są ok. 3-4 kilogramowe maluchy, które większe już nie będą!![/B]
Mogę pożyczyć kennelkę, pomogę jakoś z karmą, tylko proszę o pomoc! Nie chcę ich odwozić na wieś. One przyzwyczajone do domu. Normalnie mnie rozpacz ogarnia.. świętokrzyskie jest TRAGICZNIE pod względem traktowania zwierząt! :(

tak wyglądały na początku..
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-reV862633ac/UQlVWI199rI/AAAAAAAAY3A/TBuhcSTsPIQ/s512/zdj%C4%99cie%203.JPG[/IMG]



w DT tak:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dkRrRL7kilQ/UQkh4zH32lI/AAAAAAAAYuw/Psu9PM-R5iY/s720/DSC00942.JPG[/IMG]

a teraz siedzą w kennelce. Zakopane w kołdrze, ale one kochają człowieka. I są niesamowicie wdzięczne.

Ma ktoś pomysł? Jutro służbowo jadę do Krakowa rano. Pomóżcie proszę!

660 781 387

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna prośba dla Dziewczyn z Szydłowca, prośba o wizytę PA

gmina Świątniki Górne, ul. Brandysówka, Wrząsowice - około 30 min samochodem od Krakowa
ulica została nadana całkiem niedawno, wcześniej było to tylko Wrząsowice 123

692 407 681



dla suki, która jest na łańcuchu i właściciel jej nie karmi.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...