Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

Foksia i Dżekuś mam pytanie, czy kojarzysz może tego psiaka? Masz może o nim jakąś wiedzę, gdzie teraz mieszka, jak się wabił itp. Z góry dziękuję za pomoc i proszę o jakieś info..

[url=http://www.flickr.com/photos/91824826@N08/8336071162/][img]http://farm9.staticflickr.com/8360/8336071162_e38498d5aa.jpg[/img][/url]
[url=http://www.flickr.com/photos/91824826@N08/8336071162/]Pies[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/91824826@N08/]_Dredd_[/url], on Flickr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']wszystko możemy zmienić ale po przez współpracę,nie przeszkadzając innym ,nie krytykowaniu pracy innych,A PRZEDE WSZYSTKIM ZANIM ZAPYTAMY MUSIMY PRZECZYTAĆ WSZYSTKO CO DANY TEMAT ZAWIERA,bo to że ktoś nie ma czasu przeczytać nie jest argumentem,wszyscy tu nie mamy czasu,ale czytac musimy.[/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Foksiu,[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Widzę, że to nie tylko kwestia problemów ze stylem i ortografią, ale także trudność w czytaniu ze zrozumieniem. Więc już piszę , że wyrażniej się chyba nie da : Tu nie chodzi o to ,żeby cię nakłaniać do chwalenia się. Jak powiedziano na tym wątku jak zostało zadane pytanie, należy na nie odpowiedzieć, Pytanie brzmi : ilu konkretnie psom ( prosimy o zdjęcia, bo na przykład iwoniam zamieszcza zdjęcia) pomogłaś za WŁASNE PIENIĄDZE w roku 2012.Iwoniam rozlicza i przedstawia wszystkie rachunki i paragony : prosimy o scany rachunków z lecznic za leczenie, szczepienie, strylizację psów , którym pomogłaś. Napisz tak jak iwoniam które wyadoptowałaś i załącz zdjęcia z nowych domków. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Ktoś na wątku napisał, że jak się zaczyna stawiać konkretne pytania, to robi się nerwowo, więc zaprzecz temu foksiu i przedstaw fakty. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]I nie pisz, że nie musisz się tłumaczyć bo pomagasz za własne pieniądze i twoich „kochanych” sponsorów, a zwierzasz się tylko „zaufanym” osobom i „fundacjom”, a osobom, które w tym tobie nie pomagają nic do tego bo np. iwoniam też pomaga za własne pieniądze i pieniądze z bazarków, w czym ty nie pomagasz, ale ………… się „dopytujesz”, i to w taki sposób, że osoba, która robi wszystko, naprawdę wszystko, aby jej działania były sprawdzalne i transparentne tłumaczy ci się ze swoich działań ( nie wiem co prawda po co, ale jest osoba dobrze wychowaną, więc pewnie dlatego ) traci czas ona i parę osób na to co widziałabyś sama, gdybyś czytała wątek z życzliwym zainteresowaniem, a nie w kategorii spisku .[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Proszę foksiu odpowiedz na pytanie : ilu i jakim zwierzętom i w jaki sposób pomogłaś w roku 2012. Ile i jakich UDANYCH interwencji zrobiłaś ( to jest takich w których pomogłaś zwierzętom, a nie zniszczyłaś ich opiekunów ). Prosimy o zdjęcia, rachunki, kwity, adjęcia z nowych domków….[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Po prostu chcemy wiedzieć, za jakie zasługi ( bo przecież nie za umiejętność wypowiedzi w mowie i piśmie ) dostałaś płatną pracę w Ktoz, w sytuacji, kiedy ktoz narzeka na brak pieniędzy, prosi o datki i wsparcie publiczne. [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja może jeszcze dodam od siebie - jako użytkownika forum - skromną prośbę o zaprzestanie zbędnych w tym miejscu dyskusji na temat ortografii, stylistyki i językowych wpadek - przeanalizujcie swoje wpisy - jest w nich tyle błędów, że polonistyczne połajanki skierowane do Foksi są - delikatnie rzecz ujmując - dziwne. Uszanujcie, proszę, czytelników i uczestników, którzy korzystają (albo przynajmniej próbują korzystać) z tej strony zgodnie z jej założeniami.

Link to comment
Share on other sites

Podpisuję się pod powyższym obiema rękami!!! Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę na moją prośbę o pomoc w sprawie pięknego psa, którą zamieściłam kilka dni temu.Wiem, że jedna osoba zauważyła wpis i napisała do mnie na pw. Reszta wypominki sobie tu urządziła i połajanek udziela. Gratuluję. I nie dziwię się już, że coraz więcej osób szuka pomocy i pomaga poza dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Po prostu chcemy wiedzieć, za jakie zasługi ( bo przecież nie za umiejętność wypowiedzi w mowie i piśmie ) dostałaś płatną pracę w Ktoz, w sytuacji, kiedy ktoz narzeka na brak pieniędzy, prosi o datki i wsparcie publiczne. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Chcieć zawsze możecie :loveu: ale chyba nie myślicie że ktokolwiek będzie Wam cokolwiek tłumaczył.

Link to comment
Share on other sites

maksy ty mów za siebie mnie zasługi foksi nie interesują,Foksia nie jest złym człowiekiem,mi pomogła ,dużo mi pomogła,pomogła mi realizować moje marzenia,dzięki ludziom zajmującym się adopcjami(czyt zwierzolubom)zmieniłem się na dobre.morze jest za mało konkretna foksia powinna bardziej żądać od nas/was a nie wdawać się w nie potrzebną kłótnie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy'][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri] dostałaś płatną pracę w Ktoz, w sytuacji, kiedy ktoz narzeka na brak pieniędzy, prosi o datki i wsparcie publiczne. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

powiem tyle, dno i siedem metrów mułu...
Dajesz jakieś pieniądze na KTOZ??? to nam ich nie wypominaj!!!! :angryy: twoje wypowiedzi nie wnoszą nic poza zaśmiecaniem forum, nie umiesz zauważyć kiedy podkulić ogon i spadać??? nikt cię tu nie słucha, pokazaliście co potraficie w kłaju......

[quote name='Frotka']Chcieć zawsze możecie :loveu: ale chyba nie myślicie że ktokolwiek będzie Wam cokolwiek tłumaczył.[/QUOTE]

dobrze gada :D

ehh coraz mniej żałuję, że odpuściłam sobie jakiś czas temu dogomanię.... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Tak jak piszesz każdy może sie mylić i ja tez ,chce tylko odpowiedzi na moje zadane pytania juz nie tutaj tylko na wątku Harbutowic i ja nigdzie nie napisałam ,ze to Iwonia tylko osoba zwozi psy do Harbutowic i żeby pomagali ci którzy przywozili i przywożą bo co robią w Harbutowicach te wszystkie szczeniaki i młode psy których jeszcze na początku roku tam nie było . najlepiej mnie atakować i pisać jaka to jestem agresywna tylko ciekawa (jestem pisze po raz kolejny) jak byście się czuli jak byście 4 lata poświęcali swój czas na pomaganie ,które nie przyniosło efektu. Gdzie byli wtedy Maciek i Małgośka?
A napisałam o Harbutowicach na tym wątku bo tutaj zostało zadane pytanie na które odpowiedziałam i uważam ,że należy ludzią mówić prawdę jaka jest sytuacja w Harbutowicach i żeby nie oddawali tam psów. :shake:[/QUOTE]

Więc może warto foksiu zwyczajnie odpowiedzieć. Ty możesz pytać wszystkich , także tych, których nie wspomagasz, a ciebie pytać nie wolno? Piszesz "chce tylko odpowiedzi na moje zadane pytania" - no właśnie, inni też mogą chcieć od ciebie "tylko odpowiedzi " na zadane pytania, i skoro oczekujesz, a wręcz wymagasz odpowiedzi od innych - stosuj taką samą miarkę do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Chcieć zawsze możecie :loveu: ale chyba nie myślicie że ktokolwiek będzie Wam cokolwiek tłumaczył.[/QUOTE]

Szkoda, że stosujecie różne miarki. Dlaczego uważacie, że wy( ktoz) możecie o wszystko pytać i wszyscy mają się ktoz tłumaczyć, ale nie mają prawa oczekiwać, że ktoz - udzili odpowiedzi na proste pytania. Nieładnie. A co z transparentnością organizacji pozarządowej? Zreszta początkowe pytania skierowane były tylko do do foksi - o jej pomoc dla zwierząt, w kontekście jej bardzo natarczywych, by nie powiedzieć napastliwych zapytań, kierowanych do osoby, która naprawdę pomaga zwierzętom. Bardzo pomaga. foksia nie odpowiedziała dając wymijające odpowiedzi co do swojego działania, stąd padło zapytanie o jej zasługi, skoro zostały tak docenione przez ktoz. Niechęć do udzielenia odpowiedzi o działanie organizacji pozarządowej, której działania powinny być przejrzyste - jest co najmnie dziwne.foksię tłumaczyć może brak odpowiedniej wiedzy prawnej i zasad działania oraganizacji pozarządowych, ale ty frotko, prawnik?
I tu się mylisz, ktoz też się musi ze swych działań tłumaczyć i zapewniam cię, że będzie.

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']powiem tyle, dno i siedem metrów mułu...
Dajesz jakieś pieniądze na KTOZ??? to nam ich nie wypominaj!!!! :angryy: twoje wypowiedzi nie wnoszą nic poza zaśmiecaniem forum, nie umiesz zauważyć kiedy podkulić ogon i spadać??? nikt cię tu nie słucha, pokazaliście co potraficie w kłaju......



dobrze gada :D

ehh coraz mniej żałuję, że odpuściłam sobie jakiś czas temu dogomanię.... :shake:[/QUOTE]

Na ktoz dają pieniądze wszyscy mieszkańcy Miasta Krakowa, czy tego chcą , czy nie, jeśli Miasto z publicznych pieniędzy płaci ktoz za prowadzenie schroniska krakowskiego i daje etaty pracownikom.I dlaczego Joasiu, nie potrafisz pisać bez inwektyw? Jesteś przecież pracownikiem ktoz i powinnaś dbać o wizerunek tej organizacji. Co do Kłaja -zadziwiające, czemu ciągle ty i foksia wracacie do zniszczenia tamtego schroniska, gdy tylko ktoś zada wam jakieś niewygodne pytanie.

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Maksy,przeczytaj regulamin forum zanim cokolwiek napiszesz.Zaśmiecasz wątki swoimi niesmacznymi uwagami.Doczytaj (ze zrozumieniem) w jakich sytuacjach należy rozliczać koszty i kiedy jest to obowiązkiem.[/QUOTE]

Felko z Bagien
to skromne ( ze zrozumieniem) jest niesmaczne, a "podkul ogon i spadaj" jest smaczne ?
No cóż łatwiej dostrzegać źdźbło w oku bliźniego, niż belkę we własnym.

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

Ludzie
prosze, przestańcie
:crazyeye:
:crazyeye::crazyeye::oops:
Zobaczcie sa osoby na forum, które z klasą potrafią przemilczeć osobiste wycieczki pod ich adersem, by nie wczynać tego typu wymiany zdań.
Moze, jak macie sobie coś do powiedzenia zadzwoncie do siebie, wyjaśnijcie, a nie toczcie bojów na forum :(

Edited by Marta72
błędy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']Nieprawda.:p[/QUOTE]

wtrącę się, ale dlaczego nieprawda?

napewno prawdą jest to że każdy właściciel psa od teraz będzie dawał na toz... skoro wprowadzają podatek i idzie to do Was

EDIT: ja też absolutnie tutaj nie chce się kłócić tylko dowiedzieć ;)

Edited by Rumi.
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że jesli ktoś ma wątpliwości co do działalności KTOZ to są odpowiednie instytucje, które mogą przeprowadzic kontrolę działalności tej instytucji.
Napewno forum dogomanii nie jest uprawnione do przeprowadzenia kontroli finansów KTOZ.
Maksy siejesz tu tylko niepotrzebny zamęt ! Masz jakiesz haki na ktoz, to weź i zwróc się do odpowiednich krakowskich władz, a nie zaśmiecaj wątku krakowskich piesków w potrzebie, bo odechciewa się tu zaglądać. A może ktoś tutaj szuka zaginionego swojego psa, lub ktoś szuka tutaj pieska, którego chciałby adoptować.
Niech wątek krakowskich zwierzaków, będzie wątkiem krakowskich zwierzaków !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy'][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Foksiu,[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Widzę, że to nie tylko kwestia problemów ze stylem i ortografią, ale także trudność w czytaniu ze zrozumieniem. Więc już piszę , że wyrażniej się chyba nie da : Tu nie chodzi o to ,żeby cię nakłaniać do chwalenia się. Jak powiedziano na tym wątku jak zostało zadane pytanie, należy na nie odpowiedzieć, Pytanie brzmi : ilu konkretnie psom ( prosimy o zdjęcia, bo na przykład iwoniam zamieszcza zdjęcia) pomogłaś za WŁASNE PIENIĄDZE w roku 2012.Iwoniam rozlicza i przedstawia wszystkie rachunki i paragony : prosimy o scany rachunków z lecznic za leczenie, szczepienie, strylizację psów , którym pomogłaś. Napisz tak jak iwoniam które wyadoptowałaś i załącz zdjęcia z nowych domków. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Ktoś na wątku napisał, że jak się zaczyna stawiać konkretne pytania, to robi się nerwowo, więc zaprzecz temu foksiu i przedstaw fakty. [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]I nie pisz, że nie musisz się tłumaczyć bo pomagasz za własne pieniądze i twoich „kochanych” sponsorów, a zwierzasz się tylko „zaufanym” osobom i „fundacjom”, a osobom, które w tym tobie nie pomagają nic do tego bo np. iwoniam też pomaga za własne pieniądze i pieniądze z bazarków, w czym ty nie pomagasz, ale ………… się „dopytujesz”, i to w taki sposób, że osoba, która robi wszystko, naprawdę wszystko, aby jej działania były sprawdzalne i transparentne tłumaczy ci się ze swoich działań ( nie wiem co prawda po co, ale jest osoba dobrze wychowaną, więc pewnie dlatego ) traci czas ona i parę osób na to co widziałabyś sama, gdybyś czytała wątek z życzliwym zainteresowaniem, a nie w kategorii spisku .[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Proszę foksiu odpowiedz na pytanie : ilu i jakim zwierzętom i w jaki sposób pomogłaś w roku 2012. Ile i jakich UDANYCH interwencji zrobiłaś ( to jest takich w których pomogłaś zwierzętom, a nie zniszczyłaś ich opiekunów ). Prosimy o zdjęcia, rachunki, kwity, adjęcia z nowych domków….[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Calibri]Po prostu chcemy wiedzieć, za jakie zasługi ( bo przecież nie za umiejętność wypowiedzi w mowie i piśmie ) dostałaś płatną pracę w Ktoz, w sytuacji, kiedy ktoz narzeka na brak pieniędzy, prosi o datki i wsparcie publiczne. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

maksy jak wiesz na forum musza się rozliczą osoby ,które zbierają pieniądze na nim .
Ja nie zbieram ,a ile wydaję swoich czy swoich przyjaciół pieniędzy na ratowanie zwierząt to jest moja osobista sprawa ,nikt nie ma prawa mi zaglądać do portfela ile z mojego własnego wydaję.Moją sprawą również jest ilu psom pomogłam i jakim ,nie muszę się tym chwalić, nie mam takiej potrzeby.
I maksy jak bym nie miała zasług przez te wszystkie lata to Ktoz na pewno mnie by nie zatrudnił ,a tobie na pewno nikt nie będzie sie tłumaczył.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dredd']Foksia i Dżekuś mam pytanie, czy kojarzysz może tego psiaka? Masz może o nim jakąś wiedzę, gdzie teraz mieszka, jak się wabił itp. Z góry dziękuję za pomoc i proszę o jakieś info..

[URL="http://www.flickr.com/photos/91824826@N08/8336071162/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8360/8336071162_e38498d5aa.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.flickr.com/photos/91824826@N08/8336071162/"]Pies[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/91824826@N08/"]_Dredd_[/URL], on Flickr[/QUOTE]
Niestety nie kojarzę tego piska . A skąd on jest? Śliczny.

Link to comment
Share on other sites

Mamy prośbę :)
Nie wiem kto, wrzucił plakat z akcji bullowatych na demotywatory, ale skoro już tam jest, spróbujmy wyrzucić go na stronę główną. Tam wchodzi mnóstwo osób, może akurat któremuś psiakowi z plakatu, czy innemu to w jakiś sposób pomoże.
[url]http://demotywatory.pl/4010376/Reklama-czasami[/url]
Trzeba głosować przyciskiem 'mocne'
Z góry dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Niestety nie kojarzę tego piska . A skąd on jest? Śliczny.[/QUOTE]


Hmm.. Ciekawe..
No pewnie, że śliczny !
W sumie takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Już wyjaśniam dlaczego. Ano dlatego, że ten piesek to jedna z Twoich adopcji Foksiu ! Oczywiście „na papierze”.. Bo skoro piszesz, że „Niestety nie kojarzę tego piska . A skąd on jest ? Śliczny” to tylko tłumaczy jak wyglądają Twoje „adopcje”..
Kto inny robi wizytę, kto inny psa zawozi do nowego domu, jeszcze ktoś inny robi wizytę po adopcyjną (jeśli w ogóle ktoś to wszystko robi.. Bo tego wydałaś bez żadnego sprawdzania czegokolwiek - mogę Ci dokładnie powiedzieć kiedy i gdzie), a Ty Foksiu zbierasz umowy do teczki i chwalisz się później jak to pomagasz i ile to nie masz adopcji tak ?
Wiesz jak się wabił ten pies ? Wiesz gdzie teraz mieszka ? Nie – no bo skąd skoro interesował Cię tylko Twój podpisik na umowie.
Idąc dalej – skoro tak żywo wypowiadasz się o kontrolowaniu sterylizacji u nowych właścicieli, zarzucasz innym, że nie są w stanie tego upilnować to powiedz mi, czy ten pies został wysterylizowany ? No ale skąd niby masz wiedzieć !
Dlatego uderz się mocno w pierś (albo np. w głowę) i weź za siebie. Przestań kontrolować osoby, które potrafią udokumentować swoje adopcje, które wiedzą jakie psy adoptują, znają je, mają kontakt z nowymi właścicielami, dbają o sterylki i przeprowadzają porządne wizyty przed i po adopcyjne ! Przestań interesować się osobami, które potrafią rozliczyć KAŻDY GROSZ z otrzymanych pieniędzy z bazarków itp. Zostaw w końcu w spokoju tych, którzy dbają o dobro zwierzaków w nowych domach, a nie o podpis na kolejnej umowie ! Jakim prawem wypytujesz innych, karzesz im się rozliczać i tłumaczyć ze swoich działań ? Kim jesteś żeby ktoś miał Ci się tłumaczyć ??? Nikim. Jakim prawem oczerniasz ludzi ??? Sama bądź "transparentna", tym bardziej, że teraz pracujesz za publiczne pieniądze !!!
Sama zacznij coś robić bo jak widzisz wiele Ci do innych brakuje ! Wszyscy chcą znać Twoje wspaniałe dokonania, nie tylko „zaufane osoby”, czekamy! Nie widzę Twoich rachunków, zdjęć z adopcji, ale za to wszędzie widzę jak wtrącasz swoje marne 3 grosze i to zawsze takie same – byleby skłócić ludzi. Nie jesteś żadnym autorytetem do ciężkiej cholery, żeby tak się panoszyć!

P.S. Tylko nie pisz teraz przypadkiem, że napisałaś tak bo ktoś zapytał o psa, a Ty nie chcesz podawać co się z nim stało dla np. jego dobra. Gdybyś miała jakiekolwiek pojęcie o nim to napisała byś chociaż „kojarzę go, ale ten piesek ma już dom” albo „piesek znalazł swoją rodzinę” itp. Nie było to aż tak dawno, żebyś go zapomniała.
No i oczywiście pewnie zaraz znajdzie się jakaś Twoja „zaufana znajoma”, która powie, że to ona przeprowadziła wizyty, ma kontakt z nowymi właścicielami i w ogóle jest wszystko super!
P.S.2 Temat uważam za zakończony. Podsumowując Twoją osobę: Krowa, która dużo muczy - mało mleka daję... :)
P.S.3 Gdybyś jednak chciała coś napisać to proszę, zwróć uwagę na składnię zdania, abyśmy nie musieli się męczyć ze zrozumieniem treści oraz jak to pomagasz „psą i kotą”…

Edited by Dredd
Link to comment
Share on other sites

Kolejny nowy forumowicz..jakie to dziwne ze jest afera i nagle multum "nowych" osob sie pojawia..

Błagam zachowujmy się jak dorośli i używajmy forum do tego do czego zostało stworzone!
A swoje nieporozumienia proszę rozwiązywać albo osobiście, albo jesli znajdzie się na to miejsce to założyć osobny watek.

Przy każdej okazji takich kłótni myślę i martwię się dlaczego mimo iż mamy ten sam cel, nie potrafimy się na nim skupić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dredd']Hmm.. Ciekawe..
No pewnie, że śliczny !
W sumie takiej odpowiedzi się spodziewałem.
Już wyjaśniam dlaczego. Ano dlatego, że ten piesek to jedna z Twoich adopcji Foksiu ! Oczywiście „na papierze”.. Bo skoro piszesz, że „Niestety nie kojarzę tego piska . A skąd on jest ? Śliczny” to tylko tłumaczy jak wyglądają Twoje „adopcje”..
Kto inny robi wizytę, kto inny psa zawozi do nowego domu, jeszcze ktoś inny robi wizytę po adopcyjną (jeśli w ogóle ktoś to wszystko robi.. Bo tego wydałaś bez żadnego sprawdzania czegokolwiek - mogę Ci dokładnie powiedzieć kiedy i gdzie), a Ty Foksiu zbierasz umowy do teczki i chwalisz się później jak to pomagasz i ile to nie masz adopcji tak ?
Wiesz jak się wabił ten pies ? Wiesz gdzie teraz mieszka ? Nie – no bo skąd skoro interesował Cię tylko Twój podpisik na umowie.
Idąc dalej – skoro tak żywo wypowiadasz się o kontrolowaniu sterylizacji u nowych właścicieli, zarzucasz innym, że nie są w stanie tego upilnować to powiedz mi, czy ten pies został wysterylizowany ? No ale skąd niby masz wiedzieć !
Dlatego uderz się mocno w pierś (albo np. w głowę) i weź za siebie. Przestań kontrolować osoby, które potrafią udokumentować swoje adopcje, które wiedzą jakie psy adoptują, znają je, mają kontakt z nowymi właścicielami, dbają o sterylki i przeprowadzają porządne wizyty przed i po adopcyjne ! Przestań interesować się osobami, które potrafią rozliczyć KAŻDY GROSZ z otrzymanych pieniędzy z bazarków itp. Zostaw w końcu w spokoju tych, którzy dbają o dobro zwierzaków w nowych domach, a nie o podpis na kolejnej umowie ! Jakim prawem wypytujesz innych, karzesz im się rozliczać i tłumaczyć ze swoich działań ? Kim jesteś żeby ktoś miał Ci się tłumaczyć ??? Nikim. Jakim prawem oczerniasz ludzi ??? Sama bądź "transparentna", tym bardziej, że teraz pracujesz za publiczne pieniądze !!!
Sama zacznij coś robić bo jak widzisz wiele Ci do innych brakuje ! Wszyscy chcą znać Twoje wspaniałe dokonania, nie tylko „zaufane osoby”, czekamy! Nie widzę Twoich rachunków, zdjęć z adopcji, ale za to wszędzie widzę jak wtrącasz swoje marne 3 grosze i to zawsze takie same – byleby skłócić ludzi. Nie jesteś żadnym autorytetem do ciężkiej cholery, żeby tak się panoszyć!

P.S. Tylko nie pisz teraz przypadkiem, że napisałaś tak bo ktoś zapytał o psa, a Ty nie chcesz podawać co się z nim stało dla np. jego dobra. Gdybyś miała jakiekolwiek pojęcie o nim to napisała byś chociaż „kojarzę go, ale ten piesek ma już dom” albo „piesek znalazł swoją rodzinę” itp. Nie było to aż tak dawno, żebyś go zapomniała.
No i oczywiście pewnie zaraz znajdzie się jakaś Twoja „zaufana znajoma”, która powie, że to ona przeprowadziła wizyty, ma kontakt z nowymi właścicielami i w ogóle jest wszystko super!
P.S.2 Temat uważam za zakończony. Podsumowując Twoją osobę: Krowa, która dużo muczy - mało mleka daję... :)
P.S.3 Gdybyś jednak chciała coś napisać to proszę, zwróć uwagę na składnię zdania, abyśmy nie musieli się męczyć ze zrozumieniem treści oraz jak to pomagasz „psą i kotą”…[/QUOTE]

I co z tym pieskiem ?Jest już wysterylizowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']nie chcę się absolutnie kłócić, ale też chciałabym dowiedzieć się, dlaczego nieprawda.[/QUOTE]
Frotka ma racje, nieprawda jest ze osoby zatrudnione w KTOZ pobieraja pieniazki z budzetu przeznaczonego z UM na schronisko.
Z tej puli moga tylko pobierac pensje osoby zatrudnione w schronisku, natomiast osoby zatrudnione w KTOZ pobieraja pensje z pieniazkow ktore wplywaja bezposrednio na konto KTOZ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...