Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='bahlsa']malgoska, nie wiem czy masz rację, zastanawiam się....
Wszystko jest super hiper dopóki ktoś nie zada szczegółowego (niewygodnego) pytania.
I wtedy zaczyna się niepotrzebna awantura, [B]najbardziej agresywne są osoby które .... mają coś do ukrycia(?)[/B]
Wystarczy spokojnie odpowiedzieć, tak aby inni którzy obserwują watek mogli ze spokojnym sumieniem pomóc. I będzie po krzyku i słownych przepychankach.[/QUOTE]


no to dowaliłaś foksi....
najbardziej agresywne są osoby które .... mają coś do ukrycia(?)
ale pewnie masz rację:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']może warto rzeczywiście zwyczajnie odpowiedzieć
kazdy moze sie mylić, nie rozumieć, dążmy do zgody, bo inna droga nie ma sensu[/QUOTE]

Tak jak piszesz każdy może sie mylić i ja tez ,chce tylko odpowiedzi na moje zadane pytania juz nie tutaj tylko na wątku Harbutowic i ja nigdzie nie napisałam ,ze to Iwonia tylko osoba zwozi psy do Harbutowic i żeby pomagali ci którzy przywozili i przywożą bo co robią w Harbutowicach te wszystkie szczeniaki i młode psy których jeszcze na początku roku tam nie było . najlepiej mnie atakować i pisać jaka to jestem agresywna tylko ciekawa (jestem pisze po raz kolejny) jak byście się czuli jak byście 4 lata poświęcali swój czas na pomaganie ,które nie przyniosło efektu. Gdzie byli wtedy Maciek i Małgośka?
A napisałam o Harbutowicach na tym wątku bo tutaj zostało zadane pytanie na które odpowiedziałam i uważam ,że należy ludzią mówić prawdę jaka jest sytuacja w Harbutowicach i żeby nie oddawali tam psów. :shake:

Edited by Foksia i Dżekuś
Link to comment
Share on other sites

Malgoska, nie uważam za agresywne osoby które dopytują.
Przeczytaj odpowiedzi na pytania, powinnaś zrozumieć kto daje wymijające odpowiedzi posługując się przy tym wykrzyknikami. I naprawdę - nie mam zamiaru nikomu dowalać, to nie mój styl. Uważam, że jeżeli ktoś pyta - powinno udzielić się wyczerpującej odpowiedzi.
Maciek6778 - wątek poszukam i poczytam.
Ja również pozdrawiam.

Edited by bahlsa
przepraszam, nick Maciek6778 napisałam z małej litery
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może słyszał ,że jakiś dobry dom poszukuje labradora ? Wraca z adopcji bo pani zmieniły się życiowe plany . Ma około 1,5 roku. Jak miał 7 miesięcy przejęliśmy go bo właściciel chciał go uśpić po pierwszej operacji na dysplazję . Wet z Kłaja powiedział ,że jak go zabezpieczymy to drugą wykona gratisowo .Tak tez zrobiliśmy . Psiak już dawno przeszedł operację drugiego biodra,już w nowym domku ale teraz szuka znowu domu.Psiak jest bardzo miły , jak był w hotelu potrafił delikatnie lizać malusieńkie szczeniaczki.;) jest biszkoptowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Czy ktoś może słyszał ,że jakiś dobry dom poszukuje labradora ? Wraca z adopcji bo pani zmieniły się życiowe plany . Ma około 1,5 roku. Jak miał 7 miesięcy przejęliśmy go bo właściciel chciał go uśpić po pierwszej operacji na dysplazję . Wet z Kłaja powiedział ,że jak go zabezpieczymy to drugą wykona gratisowo .Tak tez zrobiliśmy . Psiak już dawno przeszedł operację drugiego biodra,już w nowym domku ale teraz szuka znowu domu.Psiak jest bardzo miły , jak był w hotelu potrafił delikatnie lizać malusieńkie szczeniaczki.;) jest biszkoptowy.[/QUOTE]

Mogę go ogłosić... :)

Link to comment
Share on other sites

Od niedawna jestem na dogomanii. Na początku, jak każdy nowicjusz, poruszałam się chaotycznie, "ruchem konika szachowego" po wielu wątkach. Zdumiewające było dla mnie to, że na wątkach aż kipiących od jadu, pomówień i teorii spiskowych często pojawiają się te same osoby. Jedną z nich jest Foksia i Dżekuś, niestety są też i inne. Z niesmakiem przyglądałam się toksycznym wypowiedziom i zadawałam sobie proste pytanie: gdzie w tym wszystkim są psy?! Gdyby czas i energię przeznaczone na kłótnie, poświęcić zwierzakom, efekty byłyby dużo lepsze. Ale Bogu dzięki, po wnikliwej analizie tego, co składa się na różne wątki, trafiłam na taki, na którym chciałam pomóc i był to wątek olkuszaków... A kiedy włączyłam się do pomocy, zrozumiałam, że mój wybór był słuszny. Dodam, że byłam też w Harbutowicach, więc wiem o czym mówię. Zobaczyłam jak wygląda prawdziwa pomoc. Z reguły staram się ignorować bezsensowne wypowiedzi... Odstąpiłam (nad czym ubolewam) od swojej zasady, ale krew mnie zalewa, kiedy czytam bzdety i oszczerstwa...A co do ortografii...jest tak jak napisała Malgoska-to kwestia kultury osobistej i szacunku wobec drugiego człowieka, tego, który czyta... Są przecież programy korygujące pisownię. Męczę się, czytając nieskładne, pełne błędów wypowiedzi-staram się zrozumieć, co "poeta miał na myśli"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Od niedawna jestem na dogomanii. Na początku, jak każdy nowicjusz, poruszałam się chaotycznie, "ruchem konika szachowego" po wielu wątkach. Zdumiewające było dla mnie to, że na wątkach aż kipiących od jadu, pomówień i teorii spiskowych często pojawiają się te same osoby. Jedną z nich jest Foksia i Dżekuś, niestety są też i inne. Z niesmakiem przyglądałam się toksycznym wypowiedziom i zadawałam sobie proste pytanie: gdzie w tym wszystkim są psy?! Gdyby czas i energię przeznaczone na kłótnie, poświęcić zwierzakom, efekty byłyby dużo lepsze. Ale Bogu dzięki, po wnikliwej analizie tego, co składa się na różne wątki, trafiłam na taki, na którym chciałam pomóc i był to wątek olkuszaków... A kiedy włączyłam się do pomocy, zrozumiałam, że mój wybór był słuszny. Dodam, że byłam też w Harbutowicach, więc wiem o czym mówię. Zobaczyłam jak wygląda prawdziwa pomoc. Z reguły staram się ignorować bezsensowne wypowiedzi... Odstąpiłam (nad czym ubolewam) od swojej zasady, ale krew mnie zalewa, kiedy czytam bzdety i oszczerstwa...A co do ortografii...jest tak jak napisała Malgoska-to kwestia kultury osobistej i szacunku wobec drugiego człowieka, tego, który czyta... Są przecież programy korygujące pisownię. Męczę się, czytając nieskładne, pełne błędów wypowiedzi-staram się zrozumieć, co "poeta miał na myśli"...[/QUOTE]

nie dziw się ludziom że puszczają im nerwy,jak iwoniam się rozlicza w pierwszym poście a tu zawsze ktos coś do niej ma ,aileż można wytrzymać?,po prostu nie ma czasu na tłumaczenie wszystkim wszystko ,każdy musi wszystko przeczytać a potem pytać ,a nie stwierdzać że nie ma czasu na czytanie,przeszkadzanie komuś pomagać to coś bardzo złego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Foksia przeraża mnie Twoja ortografia. Popracuj nad tym zamiast kłócić się na wszystkich wątkach. 10 minut dziennie dyktando jakieś, mogę Ci podrzucić jakieś wzory, aż wstyd, polskie forum, Ty chyba też Polką jesteś.......i nie tłumacz się brakiem czasu.....[/QUOTE]
Oj tam, oj tam ;)
[quote name='Foksia i Dżekuś']Czy jedna osoba może zapewnić dobra opiekę tylu psą? [/QUOTE]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rumi.']Panna Marple :kciuki: powiedziałaś to co większość z nas myśli!
ale te kłótnie itp.... urok dogomanii, tego nie zmienimy.... bo większości ludzi się nie da zmienić...[/QUOTE]

wszystko możemy zmienić ale po przez współpracę,nie przeszkadzając innym ,nie krytykowaniu pracy innych,A PRZEDE WSZYSTKIM ZANIM ZAPYTAMY MUSIMY PRZECZYTAĆ WSZYSTKO CO DANY TEMAT ZAWIERA,bo to że ktoś nie ma czasu przeczytać nie jest argumentem,wszyscy tu nie mamy czasu,ale czytac musimy.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za info-ostrzeżenie.
pół mojej rodziny też chora, my się z dzidzią trzymamy
bierzcie wit C, 1000mg, w okresie przeziębień.
uszczelnia błonę komórkową i uniemożliwia wnikanie drobnoustrojów.
Biedne maleństwo...
Trzymam kciuki za Was !

[quote name='fizia']Przepraszam, że zupełnie z innej beczki coś napiszę, ale myślę, że to dość ważne.
Niewiele się o tym mówi, a panuje w Krakowie epidemia wirusa odpowiedzialnego za zapalenie oskrzeli i płuc, a także grypa.
Brakuje miejsc w szpitalach.
Nasz 3,5 miesięczny Szymek walczy z tym cholerstwem od tygodnia.
Uważajcie na swoje dzieciaki, szczególnie te najmłodsze, u których ten wirus często prowadzi do skurczu oskrzeli, duszności i hospitalizacji.
Zdrowia życzę![/QUOTE]

[quote name='Foksia i Dżekuś']Czy ktoś może słyszał ,że jakiś dobry dom poszukuje labradora ? Wraca z adopcji bo pani zmieniły się życiowe plany . Ma około 1,5 roku. Jak miał 7 miesięcy przejęliśmy go bo właściciel chciał go uśpić po pierwszej operacji na dysplazję . Wet z Kłaja powiedział ,że jak go zabezpieczymy to drugą wykona gratisowo .Tak tez zrobiliśmy . Psiak już dawno przeszedł operację drugiego biodra,już w nowym domku ale teraz szuka znowu domu.Psiak jest bardzo miły , jak był w hotelu potrafił delikatnie lizać malusieńkie szczeniaczki.;) jest biszkoptowy.[/QUOTE]

Czy to ten, który był w Niepołomicach?
Biedny..
Ikusia miała jakieś domki labkowe, może napisz do niej PW


a co do kłótni o Harbutowice -
odpisałam na wątku Harbutowic :)
Pozdrawiam Was !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Dzięki za info-ostrzeżenie.
pół mojej rodziny też chora, my się z dzidzią trzymamy
bierzcie wit C, 1000mg, w okresie przeziębień.
uszczelnia błonę komórkową i uniemożliwia wnikanie drobnoustrojów.
Biedne maleństwo...
Trzymam kciuki za Was !





Czy to ten, który był w Niepołomicach?
Biedny..
Ikusia miała jakieś domki labkowe, może napisz do niej PW


a co do kłótni o Harbutowice -
odpisałam na wątku Harbutowic :)
Pozdrawiam Was ![/QUOTE]

tak to ten labek co był w Niepołomicach.
Odpisałam na wątku Harbutowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Mraulino

bo wiesz w krakowskim schronie na Rybnej psy maja bezstresowo. tylko co rusz się zagryzają.
Nikt z was nie był w H sami przyznajecie, jak macie odwagę osądzać panią Małgosię ?Jak możesz twierdzić, że sobie nie radzi, skoro nie byłaś. A od wolontariuszy, którzy tylko judzą i krytykuja - rracz nas Panie wybawić. Amen[/QUOTE]

Maksy, a ty nadal się tu panoszysz?? kurde, że też świąteczne porządki ominęły ciebie.... no bo wiesz... brudy na święta powinny zostać wymiecione....

[quote name='fizia']Przepraszam, że zupełnie z innej beczki coś napiszę, ale myślę, że to dość ważne.
Niewiele się o tym mówi, a panuje w Krakowie epidemia wirusa odpowiedzialnego za zapalenie oskrzeli i płuc, a także grypa.
Brakuje miejsc w szpitalach.
Nasz 3,5 miesięczny Szymek walczy z tym cholerstwem od tygodnia.
Uważajcie na swoje dzieciaki, szczególnie te najmłodsze, u których ten wirus często prowadzi do skurczu oskrzeli, duszności i hospitalizacji.
Zdrowia życzę![/QUOTE]

cholerka, zdrówka życzę. Dobrze, że piszesz, bo mój młody od kilku m-cy przestał chorować.. udem jakimś, nic o epidemii nie wiedziałam :(
Będe mieć się na baczności..
Profilaktycznie i lecznico polecam syrop SAMBUCOL, mnie i młodego przy pierwszych objawach choroby NATYCHMIAST stawia na nogi.

[quote name='bahlsa']malgoska, nie wiem czy masz rację, zastanawiam się....
Wszystko jest super hiper dopóki ktoś nie zada szczegółowego (niewygodnego) pytania.[/QUOTE]

Bahlsuś, niestety tak... dlatego dałam sobie spokój z dogo.. wolę realnie pomagać....


No a teraz pytanko do WOLONTARIUSZY SCHRONISKOWYCH

robię spot do tramwai dotyczący 1% dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, czy macie jakieś zdjęcia za kratami naszych schroniskowców, tylko w dużej rozdzielczości. W razie cuś to bardzo poprosiła bym na maila [email][email protected][/email]
Będę bardzo DŹWIĘCZNA ;)

a tak BTW WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWY ROK

Link to comment
Share on other sites

wszystkiego dobrego Asior,frotka,innym też wszystkiego najlepszego w nowym roku życzę,oby nasza współpraca była jak najlepsza,i na luzie bez nerwów bez stresu.[B]

życzę sobie i karusiap żeby w nowym roku miedzy nami była zgoda,żeby miedzy nas nikt sie nie wtrącał i żeby ludzie nie doradzali ci karusiap błędnie,bo z każdym mozna porozmawiac i się dogadać.
[/B]

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][FONT=lucida grande]Kochani jeśli ktoś może przyłączcie sie proszę:[/FONT][/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

"APEL do wszystkich! Kochani! Wydarzyła się tragedia! - w niedzielę wieczorem spłonął dobytek i zapasy karmy oraz leków Fundacji Centaurus, która ratuje konie i inne zwierzaki! Trzy psiaki straciły życie, ludzie zostali bez ubrań, własnych l[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]eków. Potrzebne wszystko, włącznie z materiałami budowlanymi. Trwa mobilizacja i organizowanie pomocy. Prosimy - włączcie się w pomoc!
Tu info: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL]
A tu organizacja pomocy, potrzebne punkty zbiórkowe w różnych miastach i nagłośnienie apelu w mediach:
[URL]http://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL]"[/FONT][/COLOR]
[/SIZE]

Event:
[URL]http://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL]

Grupa:
[URL]http://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL]


[SIZE=4][B]Z FB :
"[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kraków, siedziba fundacji AFN, ul. Chocimska 1B (wcześniejszy kontakt na tel 505 052 892) lub Al. Słowackiego 17a pok. 9 (w godz 9-17) - tutaj zbieramy dary dla Centaurusa. W piątek będziemy robić wysyłkę kurierem rzeczy od nas więc możemy dołączyć też coś od innych."[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...