Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[B]majku33krakow [/B]- nie mieszaj i nie wymyślaj. Swoim prywatnym zwierzętom nie umiałeś zapewnić normalnych warunków życiowych, szczepień, leczenia a zabierasz się za następne? WSTYD! Jak chcesz pomóc to najpierw zajmij się swoimi zwierzakami bo w końcu ktoś Ci je odbierze na drodze prawnej. A jak chcesz pomóc tamtemu kotu to przelej te pieniądze za benzynę i sterylizację dziewczynom, które się nim zajmują. Bo w to, że nagle jakiś kot będzie miał u Ciebie cudowne warunki, podczas gdy inne zwierzaki takich nie miały, nie jestem w stanie uwierzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][B]majku33krakow [/B]- nie mieszaj i nie wymyślaj. Swoim prywatnym zwierzętom nie umiałeś zapewnić normalnych warunków życiowych, szczepień, leczenia a zabierasz się za następne? WSTYD! Jak chcesz pomóc to najpierw zajmij się swoimi zwierzakami bo w końcu ktoś Ci je odbierze na drodze prawnej. A jak chcesz pomóc tamtemu kotu to przelej te pieniądze za benzynę i sterylizację dziewczynom, które się nim zajmują. Bo w to, że nagle jakiś kot będzie miał u Ciebie cudowne warunki, podczas gdy inne zwierzaki takich nie miały, nie jestem w stanie uwierzyć.[/QUOTE]
AMEN.


Jak nic się nie zmieni jadę jutro do Nowego Targu do schroniska. Czy ktoś chce żeby tam coś sprawdzić? Zrobić ew. zdjęcia jakiemuś psu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']

....
Jak nic się nie zmieni jadę jutro do Nowego Targu do schroniska. Czy ktoś chce żeby tam coś sprawdzić? Zrobić ew. zdjęcia jakiemuś psu?[/QUOTE]

tak, gdybys mogla zrobic zdjecia suni (tylko nie wiem jak ja opisac, bo ona sie niczym nie wyroznia). Jak wejdziesz "glowna" sciezka. na gore i skrecisz w prawo miedzy boksy ona bedzie w jednym z ostatnich boksow po lewej stronie. Suczka jest dosc duza, czarna podpalana, uszy klapciate, jest w schronisku od 2008 r. Jak tam bylam lezala obojetnie i nie zwracala uwagi na nikogo. Moze uda Ci sie ja znalezc....

Link to comment
Share on other sites

A ja mam inne pytanie - czy ktoś ma jakieś nowe wieści o Kreci? Przecież ona długo tam nie przeżyje. Może warto, żeby ktoś skontaktował się ze służbami, które zbierają martwe zwierzaki z dróg etc. i dogadać się, że w razie czego prosimy o znak... No i zorganizować znów jakieś poszukiwania, bo inaczej nie damy jej nawet szansy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']tak, gdybys mogla zrobic zdjecia suni (tylko nie wiem jak ja opisac, bo ona sie niczym nie wyroznia). Jak wejdziesz "glowna" sciezka. na gore i skrecisz w prawo miedzy boksy ona bedzie w jednym z ostatnich boksow po lewej stronie. Suczka jest dosc duza, czarna podpalana, uszy klapciate, jest w schronisku od 2008 r. Jak tam bylam lezala obojetnie i nie zwracala uwagi na nikogo. Moze uda Ci sie ja znalezc....[/QUOTE]
Imię, numer? Nic takiego chyba nie ma?

spiszę sobie te informację i spytam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']A ja mam inne pytanie - czy ktoś ma jakieś nowe wieści o Kreci? Przecież ona długo tam nie przeżyje. Może warto, żeby ktoś skontaktował się ze służbami, które zbierają martwe zwierzaki z dróg etc. i dogadać się, że w razie czego prosimy o znak... No i zorganizować znów jakieś poszukiwania, bo inaczej nie damy jej nawet szansy...[/QUOTE]
nie ma nowych wieści, myślę, że niestety Krecia nie przeżyła... :( jest już zbyt zimno, a ona jest drobna i maleńka, nigdy nie przebywala na takim mrozie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']


Jak nic się nie zmieni jadę jutro do Nowego Targu do schroniska. Czy ktoś chce żeby tam coś sprawdzić? Zrobić ew. zdjęcia jakiemuś psu?[/QUOTE]

soemo, gdybyś zauważyła coś kłapouszastego, wyżłowatego i mixowyżłowatego bardzo proszę o info, foty( o ile się uda) cokolwiek

będę bardzo wdzięczna
kanna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']gdzie jest jej ciało teraz? chodzi o identyfikacje czy to ta sunia? z której lecznicy przywiziona? jako bezdomna?[/QUOTE]

[quote name='wellington']Kto robil sekcje i gdzie ?[/QUOTE]

Suczka została poddana eutanazji i zostawiona do utylizacji, więcej niestety nie mogę pisać na forum. Nie twierdzę że to TA, ale że podobna. Wiek i wygląd zgadza się.
Czy ta z Kocmyrzowa była wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']nie ma nowych wieści, myślę, że niestety Krecia nie przeżyła... :( jest już zbyt zimno, a ona jest drobna i maleńka, nigdy nie przebywala na takim mrozie..[/QUOTE]
Gratuluję podejścia... Może w ogóle przestańmy szukać domów psom, bo i tak wszystkie umrą więc po co się trudzić? Ludzie, jak jest chociaż cień szansy to warto walczyć! A jak Krecia rzeczywiście umrze to właśnie przez głupotę i brak organizacji! Bo tak naprawdę ile było akcji poszukiwawczych? To my ją zawiedliśmy nie dając jej nawet szansy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Gratuluję podejścia... Może w ogóle przestańmy szukać domów psom, bo i tak wszystkie umrą więc po co się trudzić? Ludzie, jak jest chociaż cień szansy to warto walczyć! A jak Krecia rzeczywiście umrze to właśnie przez głupotę i brak organizacji! Bo tak naprawdę ile było akcji poszukiwawczych? To my ją zawiedliśmy nie dając jej nawet szansy![/QUOTE]

Walczmy. [B]Dopóki nie ma pewności, że nie żyje - to żyje[/B].
Zamiast winić - czynić.
Jest weekend, warto, realne.
(Jutro nie ma mnie cały dzień, ale jakby zebrała się grupa na niedzielę, proszę dać znać: 509 166 430).

(na wątku mikropiesków pojawiła się pani, która chciała adoptować Krecię. Adoptowała inną suczkę - ale napisała, że chce dołączyć do poszukiwań)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']nie ma nowych wieści, myślę, że niestety Krecia nie przeżyła... :( jest już zbyt zimno, a ona jest drobna i maleńka, nigdy nie przebywala na takim mrozie..[/QUOTE]
Pok temu szukaliśmy Chanelki, która uciekła (chyba pierwszego dnia) z nowego domu. Warunki były dużo gorsze niż teraz. Większość szukajacych po kilku miesiącach odpuściła, a okazało się, że suczka przebywała w naszym schronisku (chyba od grudnia) Teraz ma nowy wspaniały dom. Także nie ma co zakładać, że nie żyje.

Link to comment
Share on other sites

Witam i serdecznie zapraszam wszystkich na bazarek na psiaki buskie i krakowskie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218261-dla-krakowsko-buskich-psinek-dla-pa%C5%84-pan%C3%B3w-dzieciaczk%C3%B3w-i-psiaczk%C3%B3w-%21-Do-10-XII"]http://www.dogomania.pl/threads/218261-dla-krakowsko-buskich-psinek-dla-pa%C5%84-pan%C3%B3w-dzieciaczk%C3%B3w-i-psiaczk%C3%B3w-!-Do-10-XII[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniulka91']Ta sunia z Kocmyrzowa jest chyba u mnie na Wzgórzach, wydawało mi się ze to piesek ale jest bardzo charakterystyczna[/QUOTE]
Możesz jasniej i wiecej ???

Link to comment
Share on other sites

cytuję:
Suczka została poddana eutanazji i zostawiona do utylizacji, więcej niestety nie mogę pisać na forum. Nie twierdzę że to TA, ale że podobna. Wiek i wygląd zgadza się.
Czy ta z Kocmyrzowa była wysterylizowana?

a [B]dlaczego została poddana eutanazji???[/B] dlaczego od razu do utylizacji???? [B]przywieziona do której lecznicy i przez kogo??[/B]? dlaczego nie dali szansy odszukania jej przez właścicieli?
nasuwa mi sie milion pytań-dlaczego, dlaczego....?
Jeżeli to Misia to chcemy ja zobaczyć i zabrać.
bardzo proszę o wszelkie informacje,pies nie może tak zginąć bez śladu.

Link to comment
Share on other sites

Ulaa dzieki !!! w takim razie to na pewno nie była Misia .
Jutro od rana zaczynamy poszukiwania.

miniulka91-- czy jak podeślę ci ogłoszenia o szukaniu suni Tobie na maila, to będziesz mogła wydrukować i porozwieszać tam koło siebie na osiedlu?
proszę podaj mi swoje namiary na pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...