Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='chwiladlapupila']IRENKO przecież banerki masz jak na patelni: [URL]http://krakow.eadopcje.org/informacje/bannery[/URL][/QUOTE]

[quote name='Anashar']Irenko są bannerki na stronie, jak interesuje Cię inny rozmiar to powiedz jaki to zrobię ;)
[/QUOTE]

Dziękuję, czasami mam wrażenie, że im więcej wgapiam ;)się w monitor, tym mniej widzę.

[quote name='Anashar']
A co do promocji strony nie musicie się o to martwić. Mam maszynę napędową do tego i prędzej czy później będzie dobrze, zobaczycie :) Jak innym się nie śpieszy, to my musimy zacząć działać.[/QUOTE]

A mnie się marzy jednak taka współpraca i na dodatek śni coś na kształt naczynia połączonego.
Schronisko klepnie ;) ogłoszenie psa na stronie i z automatu znajduje się na Twojej stronie i Andrzeja. I odwrotnie.
A może jest to nierealne?;)

A wracając do dyskusji o wolontariacie i tej nieszczęsnej, przymusowej:diabloti: obecności na spotkaniu, chciałam zapytać, czy nie można tego odwołać?
Skoro wolontariusze podlegają pod KTOZ, to może zorganizować takie spotkanie w ich siedzibie?
A może bunt na pokładzie;) ogłosić, skoro twierdzicie, że Pani Zula żadną miarą nie powinna zajmować się wolontariatem?
Nie warto porozumieć się w tej sprawie i wszelkie uwagi, spostrzeżenia przekazać na zamkniętym spotkaniu, bez obaw, że narazicie się na wykluczenie z grona wolontariuszy? Zapewne wielu z Was ma takie obawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']A jaki jest mail do Pani Zuli?Czy ktoś go ma?To ja się zapytam jakie sprawy będą omawiane, bo chciałabym się przygotować na to spotkanie dobrze![/QUOTE]

Wklejałam go kilka stron wcześniej ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=17392751&viewfull=1#post17392751[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kochani pomocy!!!!
Dzisiaj dostałam info - 5-tygodniowy piesek ma zniknąć do czwartku. jeśli nie zniknie jego "właściciele" zamierzają wywieźć go do lasu i nie żartują :angryy:
błagam o chociaż bardzo awaryjny DT!!! :-( grozi mu strazna śmierć w lesie :-( to jeszcze niemowlę :-( błagam każdego kto może jakkolwiek pomóc o jak najszybszy kontakt ze mną.

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8066/46127667.jpg[/IMG]
[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6958/41309780.jpg[/IMG]

Edited by Kenny
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chwiladlapupila']Bardzo proszę: [email][email protected][/email] oraz [email][email protected][/email] oraz [email][email protected][/email][/QUOTE]

A ja wkleiłam linka do treści maila, bo źle przeczytałam, zamiast "do", "od" :oops:
Panie Andrzeju będzie Pan w czwartek na zebraniu? Ponieważ muszę z Panem porozmawiać w sprawie akcji :)

Link to comment
Share on other sites

Anashar, mam pytanie. Zalogowalam się na tą nową stronę i dodałam ogłoszenia. I coś mi się podziało ze zdjęciami jednego psa - Oliego. i nigdzie nie widzę możliwości (w edycji), żeby dodać jakieś zdjęcia już po wysłaniu ogłoszenia. Jak mam to zrobić??

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy ktoś może pomóc albo w zorganizowaniu transportu w poniedziałek z Krakowa do Myślenic na sterylizację Miłki albo pomóc w zorganizowaniu sterylki w Krakowie ? [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/211229-Znaleziona-Mi%C5%82ka-pilnie-szuka-pomocy-%28potrzebny-dom-i-szczepienia%29/page7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

natalek - niestety na razie nie ma możliwości dodawania zdjęć już po dodaniu ogłoszenia, nad tym jeszcze pracuję ;) Ale albo możesz mi wysłac zdjęcia na maila to je ręcznie dodam, albo dodać to ogłoszenie jeszcze raz, a stare dezaktywować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chwiladlapupila']Wiecie, coś mi się przypomniało i pomyślałem, że może warto o tym wspomnieć. Pamiętacie zorganizowany w rocznicę ewakuacji schroniska dla bezdomnych zwierząt "Marsz Azylanta". Całkiem niedawno dowiedziałem się, że podczas przygotowań i organizacji marszu były w schronisku osoby, którym bardzo zależało abym jak najpóźniej dowiedział się o tej imprezie. Były osoby, które wręcz prosiły aby wszelkie informacje dotyczące imprezy nie były mi przekazywane...

Przez kilka dni zastanawiałem się dlaczego komuś (zresztą doskonale wiem komu) zależało na utrzymaniu informacji o marszu w tajemnicy. Nie wymyśliłem jednak skąd wzięła się potrzeba ukrycia przede mną pewnych informacji. Może organizatorzy bali się, że wypromuję marsz na "Chwili dla Pupila" w środkach masowego przekazu oraz w mediach. Na prawdę nie rozumiem takiego podejścia do tematu.

Około 10 dni przed marszem dowiedziałem się o organizowanym konkursie na "kociego reprezentanta schroniska" w którym osoba chcąca zgłosić do udziału w konkursie swojego kota musiała przesłać jego zdjęcie lub zdjęcia na adres mailowy schroniska, pracownik biura odbierał takiego maila, zapisywał zdjęcie w komputerze, a następnie umieszczał je w galerii na Facebooku.

Osoba, która chciała oddać głos na konkretnego kota musiała odszukać stosowną galerię na Facebook'u następnie wybrać swojego kandydata i wysłać mail do schroniska z informacją, że właśnie na tego kota oddaje głos. Oddane głosy były następnie ręcznie zliczane, a wyniki głosowania publikowane na Facebook'u.

W momencie w którym dowiedziałem się o tej (w moim pojęciu) skomplikowanej procedurze, zadzwoniłem do osoby personalnie odpowiedzialnej za organizację Marszu Azylanta i zaproponowałem, że jeśli się tylko zgodzi wykonam stosowną "ruchomą" galerię z automatycznym głosowaniem za pomocą kliknięcia w przycisk "Oddaj głos" oraz uruchomię teległosowanie za pomocą wysłania SMS-a z telefonu komórkowego.

Osoba chcąca oddać swój głos na "kociego reprezentanta schroniska" miała by możliwość wysłać SMS w którym podała by numer kota na którego oddaje głos. W zamian otrzymała by MMS-a ze zdjęciem wybranego przez siebie kota. Taki SMS kosztowałby 1 złotych, z czego dokładnie 50% wpłynęło by na konto KTOZ.

Oddany za pomocą SMS-a lub przycisku na stronie głos automatycznie uaktualniał by galerię przestawiając zdjęcie kota, który otrzymał największą ilość głosów na samą górę.

Po bardzo dokładnym przedstawieniu swojego pomysłu otrzymałem informację, że "dobrze jest tak jak jest i nie ma sensu niczego zmieniać". Konkurs chyba nie okazał się trafiony, a może głosowanie i przesyłanie kandydatów było zbyt skomplikowane, z tego co wiem w konkursie wzięło udział aż 21 kotów...[/QUOTE]

Andrzej tak było? nie wierze. Przeciez o marszu azylanta nawet bylo mówione w kundlu ,.Agnieszka osobiscie była w programie i promowala ten marsz wiec czegos tu nie rozumiem.Przeciez jak organizuje sie impreze to wazne jest żeby informacja o niej ukazala sie gdzie sie tylko da bo tylko dobra reklama przynosi efekt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Cyt: "Informujemy o obowiązkowym spotkaniu wszystkich wolontariuszy KTOZ!

Każdy wolontariusz, który nadal chce pełnić tę funkcję i pomagać w pracy na terenie KTOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierzat przy ul. RYbnej 3 musi przyjść na jedno ze spotkań obowiązkowych, które odbędą sie w terminach: czwartek 11/VIII 2011 o godzinie 17.00 lub sobota 13/VIII o godzinie 11.00.

Na spotkaniu zostaną przypomniane zasady panujące na terenie Schroniska, których należy przestrzegać. Ponadto zostaną omówione nowe reguły, które będa dotyczyły wolontariatu, zostanie przedstawiony nowy system rejestracji wolontariuszy, który zacznie obowiązywać od września. Każdy wolontariusz otrzyma numer identyfikacyjny, który w połączeniu z obowiązującymi identyfikatorami będzie obowiązkowy.
Jednocześnie prosimy o zastanowienie się, którymi zwierzętami przebywającymi w schronisku chcecie się Państwo opiekować w ramach wolontariatu, gdyż zacznie obowiązywać system opieki jednego wolontariusza nad danym zwierzęciem. Podczas spotkania będziemy prosić o wstępne deklarowanie zwierząt i\lub boksów, którymi Państwo będzie się zajmować. Jest to jednocześnie Państwa zobowiązanie do stałej iregularnej opieki nad nadymi zwierzetami.


Bardzo prosimy nie bagatelizować tego zawiadomienia, gdyż nieobecność na spotkaniu w jednym z powyższych terminów będzie jednoznaczna z rezygnacją z wolontariatu KTOZ.


Z poważaniem,
Zula Przybylińska"

Czyżby wysyłali to do tych 300 wolontariuszy którzy są zapisani? Trochę mi się nie chce wierzyć, a poza tym jak widać trochę osób nie dostało...[/QUOTE]

ja nie dostalam żadnego zawiadomienia ,druga Beatka tez nie .Mnie poczta pantoflowa poinformowala Ania. W schronisku maja do mnie adres mailowy jak równiez telefon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']ja nie dostalam żadnego zawiadomienia ,druga Beatka tez nie .Mnie poczta pantoflowa poinformowala Ania. W schronisku maja do mnie adres mailowy jak równiez telefon.[/QUOTE]
nie wiem czemu, ale właśnie dużo wolontariuszy nie dostało... wg mnie powinni informować telefonicznie, albo w taki sposów, żeby do każdego dotarła wiadomość. ja akurat dostałam maila od Pani Zuli, ale wiem, iż wiele osób nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']natalek - niestety na razie nie ma możliwości dodawania zdjęć już po dodaniu ogłoszenia, nad tym jeszcze pracuję ;) Ale albo możesz mi wysłac zdjęcia na maila to je ręcznie dodam, albo dodać to ogłoszenie jeszcze raz, a stare dezaktywować.[/QUOTE]

to wyślę na pw (Twojego maila nie mam), bo ogólnie nie da się edytować... chciałam dodać numery ID psiaków i dezaktywować ogłoszenie o Olim, ale nie mogę, bo nigdzie nie ma takiej opcji jak "wyślij", a odświeżałam kilka razy...

tak samo, jak ktoś nie ma konta i przegląda ogłoszenia, to wyświetla się tylko kontakt do schroniska, a do wolontariuszy nie. no chyba, że to błąd mojego komputera, ale u mnie tak jest

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj pisałam też do Dominiki D. i dobrze że napisałam, bo do niej mail też nie doszedł. Nie wiem na jakiej zasadzie te maile były wysyłane, w takim razie.

[QUOTE]bo ogólnie nie da się edytować... chciałam dodać numery ID psiaków i dezaktywować ogłoszenie o Olim, ale nie mogę, bo nigdzie nie ma takiej opcji jak "wyślij", a odświeżałam kilka razy...[/QUOTE]
Też to zauważyłam, generalnie jest przy edycji ten błąd, który był wcześniej przy formularzu (ten zrzut który Ci Anashar wysyłałam na PW)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']ja nie dostalam żadnego zawiadomienia ,druga Beatka tez nie .Mnie poczta pantoflowa poinformowala Ania. W schronisku maja do mnie adres mailowy jak równiez telefon.[/QUOTE]

No bo takie ważne zawiadomienia to powinny być na stronie schroniska i K-TOZ napisane, mejle raz dochodzą a raz nie, a czy wiecie na którym ze spotkań będzie osoba reprezentująca K-TOZ na czwartkowym czy na sobotnim bo się wybieram i mam pare pytań a może na obu, no albo to oleją i nikt z K-TOZ nie przyjdzie. Jak coś wiecie to piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']ja nie dostalam żadnego zawiadomienia ,druga Beatka tez nie .Mnie poczta pantoflowa poinformowala Ania. W schronisku maja do mnie adres mailowy jak równiez telefon.[/QUOTE]

No właśnie trochę osób nie odstało maila, ja akurat dostałam ale na starego maila, muszę iść zmienić... Ale są karteczki w pokoju socjalnym o spotkaniu i na facebooku, lecz i tak uważam iż to za mało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'] A mnie się marzy jednak taka współpraca i na dodatek śni coś na kształt naczynia połączonego.
Schronisko klepnie ;) ogłoszenie psa na stronie i z automatu znajduje się na Twojej stronie i Andrzeja. I odwrotnie.
A może jest to nierealne?;)[/QUOTE]

Irenko żyjemy w XXI wieku i wszystko jest realne, potrzebna jest tylko chęć i dobra wola z każdej strony. To o czym piszesz jest całkowicie możliwe, powiem nawet więcej, nie tylko w jedną stronę "jak schronisko klepnie" takie coś mogło by działać we wszystkie strony np. jak wstawię coś na Chwilę dla Pupila to wskakuje od razu na stronę Schroniska i Pana Maćka, jak ktoś wstawi coś na stronę Pana Maćka to wskakuje do mnie i na Schronisko i jak ktoś wstawi coś na Schronisko to wskakuje do nas - wszystko AUTOMATYCZNIE. Jednak tak jak napisałem musiało by dojść do porozumienia się każdej ze stron i wzajemnego dopuszczenia się do serwerów na których "wiszą" strony. Gdybyśmy wzajemnie mieli do siebie dostęp bez najmniejszego problemu można by uruchomić mechanizm, który zrobi to o czym śnisz.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale szukam już wszędzie, czy ktoś nie miałby możliwości dać DT temu biedakowi - koszty weta oczywiście bierzemy na siebie. Dziś może miałabym transport do Krk.

Opis od znalazcy:
[I]Kotek był znaleziony na ulicy najprawdopodobniej został potrącony przez samochód. Ma zmiażdżoną tylną łapę. Ścięgna nie są pozrywane ale są na wierzchu. Kotek ma zapalenie spojówek i koci katar. Samodzielnie się porusza i jest dość żywiołowy. Boi się ludzi. [/I]


[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8223/dscn2981d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5977/dscn2979.jpg[/IMG]

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1010/dscn2980g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6841/dscn2982v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5487/dscn2976bu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Andrzej tak było? nie wierze. Przeciez o marszu azylanta nawet bylo mówione w kundlu ,.Agnieszka osobiscie była w programie i promowala ten marsz wiec czegos tu nie rozumiem.Przeciez jak organizuje sie impreze to wazne jest żeby informacja o niej ukazala sie gdzie sie tylko da bo tylko dobra reklama przynosi efekt.[/QUOTE]

Nie musisz wierzyć. Sytuacja którą opisałem miała miejsce w trakcie przygotowań, kiedy jeszcze o imprezie nie mówiło się oficjalnie. Przyznam, że ja także nie rozumiem co kierowało osobami, które zażyczyły sobie abym jak najpóźniej dowiedział się o imprezie. Prawdopodobnie chodziło o to, że być może miałbym pewne rewolucyjne pomysły, którymi chciałbym się podzielić - po to aby impreza była bardziej atrakcyjna, albo osoba personalnie odpowiedzialna za przygotowanie imprezy chciała aby absolutnie wszystko było jej zasługą.

Wiesz, nie mam pretensji, przecież nikt nie ma obowiązku wtajemniczać mnie w szczegóły organizowanej imprezy, dziwi mnie jednak takie postępowanie biorąc pod uwagę, że wszyscy z nas działamy w jednym wspólnym interesie dbając o dobro bezdomnych zwierząt, starając się odmienić ich los. Gdybym bym organizatorem podobnej imprezy zrobiłbym wszystko aby była ona maksymalnie atrakcyjna, z przyjemnością zaprosiłbym do współpracy w jej organizowaniu oraz zapoznałbym się z pomysłami innych osób, które to pomysły być może przyczyniły by się do jej ulepszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tkalina']No bo takie ważne zawiadomienia to powinny być na stronie schroniska i K-TOZ napisane, mejle raz dochodzą a raz nie, a czy wiecie na którym ze spotkań będzie osoba reprezentująca K-TOZ na czwartkowym czy na sobotnim bo się wybieram i mam pare pytań a może na obu, no albo to oleją i nikt z K-TOZ nie przyjdzie. Jak coś wiecie to piszcie.[/QUOTE]

Z tego co mi wiadomo na obu spotkaniach będzie Kierownik Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Pani Barbara G.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chwiladlapupila']Nie musisz wierzyć. Sytuacja którą opisałem miała miejsce w trakcie przygotowań, kiedy jeszcze o imprezie nie mówiło się oficjalnie. Przyznam, że ja także nie rozumiem co kierowało osobami, które zażyczyły sobie abym jak najpóźniej dowiedział się o imprezie. Prawdopodobnie chodziło o to, że być może miałbym pewne rewolucyjne pomysły, którymi chciałbym się podzielić - po to aby impreza była bardziej atrakcyjna, albo osoba personalnie odpowiedzialna za przygotowanie imprezy chciała aby absolutnie wszystko było jej zasługą.

Wiesz, nie mam pretensji, przecież nikt nie ma obowiązku wtajemniczać mnie w szczegóły organizowanej imprezy, dziwi mnie jednak takie postępowanie biorąc pod uwagę, że wszyscy z nas działamy w jednym wspólnym interesie dbając o dobro bezdomnych zwierząt, starając się odmienić ich los. Gdybym bym organizatorem podobnej imprezy zrobiłbym wszystko aby była ona maksymalnie atrakcyjna, z przyjemnością zaprosiłbym do współpracy w jej organizowaniu oraz zapoznałbym się z pomysłami innych osób, które to pomysły być może przyczyniły by się do jej ulepszenia.[/QUOTE]

Andrzej mysle tak samo ,pamietasz jak pani Ania organizowła impreze charytatywna "nie wstawja od stolika bez persa czy jamnika ,"czy ktoz ostatnia impreze ,wszyscy starali sie dotrzec do róznych źródeł żeby ja rozleklamować, a napewno szukali pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Przepraszam za offa, ale szukam już wszędzie, czy ktoś nie miałby możliwości dać DT temu biedakowi - koszty weta oczywiście bierzemy na siebie. Dziś może miałabym transport do Krk.

Opis od znalazcy:
[I]Kotek był znaleziony na ulicy najprawdopodobniej został potrącony przez samochód. Ma zmiażdżoną tylną łapę. Ścięgna nie są pozrywane ale są na wierzchu. Kotek ma zapalenie spojówek i koci katar. Samodzielnie się porusza i jest dość żywiołowy. Boi się ludzi. [/I]


[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8223/dscn2981d.jpg[/IMG]

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5977/dscn2979.jpg[/IMG]

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/1010/dscn2980g.jpg[/IMG]

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6841/dscn2982v.jpg[/IMG]

[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/5487/dscn2976bu.jpg[/IMG][/QUOTE]

Eiza strasznie mi żal biedaka ale wiekszosc wolontariuszy ma koty ,a koci katar jest zaraźliwy ,ja sama mam kota z naszego schroniska po kocim katarze wiec bala bym sie żeby znowu czegos nie złapał bo ten wirus tam gdzies siedzi.A mąz by mnie zabił jak by mi sie którys kot zaraził.
Moze ktos kto nie ma kotow mógłby wziąśc biedaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...