Jump to content
Dogomania

Adoptowany psiak jak nauczyć


cztery łapy

Recommended Posts

Go by nie załatwiał sie w domu?Jest dopiero od wczoraj:) Rozumiem że stres i te sprawy ale jak powoli mu wytłumaczyć że W domu jest Fe na polu "cacy pies"
Mimo wyjscia 2 godzinnego pies wrócił do domu i w tym samym mijescu co wczesniej zrobił kupe.
Proszę o rady cenne i skuteczne:)

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim nagradzać psiaka, kiedy już mu się uda coś tam zostawić na zewnątrz (pochwała, nawet jakiś smaczny kąsek może się przydać). Miejsce w domu w którym się załatwił trzeba szybciutko dokładnie wyszorować, tak żeby zapach mu się nie kojarzył z odchodami. No i trochę cierpliwości się przyda. Moja poprzednia sunia była wzięta ze wsi od chłopa "z łańcucha" do mieszkania w mieście i potrzebowała kilku dni na nauczenie się czystości domowej. Pojedyncze wpadki zdarzały się nawet po miesiącu.
A w jakim wieku jest Twój adoptowany psiak? :)

Link to comment
Share on other sites

Hej dzis sukces Kupka na polu ale łaziłam z psinką troche się zmęczyłam bo jeszcze byłam z córą ale łaziłam łąziłam i psina zwąchała kupska jakie napotkała na drodze nagle patrzę i JEST!!!!
Odrazu wygłąskałam łebek wyprzytulałam mówię pięknie cacy pies ...
MAm nadzieje że dalej będzie tylko pole.Chyba muszę wyczaic moment ..

Czym zmyje zapach z dywanu?Bo mimo octu ,sody proszku do prania to czuć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...