Jump to content
Dogomania

Pies-sprężyna, już przestał być szczeniako-młodziakiem...Szorstek ma dom!


brazowa1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie,
czy psiak jeszcze jest?
szukam super psa - tzn wygląd absolutnie obojętny, w typie slodkiego zupełnego kundla, za to charakter ma być kapitalny :-)
dom, no cóż, sama mogłabym być u nich psem :-)
oczywiscie, do sprawdzenia przez zaintersowanych, kastarcja, sterylizacji itp
na razie chodzę po wątkach i przesyłam domkowi,
dlaczego domek sam nie szuka? szuka, tylko nie wiedział, że jest dogomania, nie wszyscy wiedzą :-)

Link to comment
Share on other sites

Itskenie chodz po watkach,u nas duzo psów,różnych,po prostu mów,jakiego chcą psa. Rasowego,dużego,kundelka,ze stażem schroniskowym ,czy swiezynka? Gigantyczny,duzy,średni,mały? sportowiec,czy leniuch kanapowo-parkowy? wątków praktycznie teraz nie zakladam psom,ale one są,są...
Zerknij prosze na [URL="http://www.schronsiko.sopot.toz.pl"]www.schronsiko.sopot.toz.pl[/URL],piesek Piegus,Amik,Amiś i Ptyś,słodziaki,jakich mało. z bogatą historią życiową.

mamy tez spaniela-o wyglądzie arystokaraty,z wada oczu.I szczeniaka,który jest aniołem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Itskenie chodz po watkach,u nas duzo psów,różnych,po prostu mów,jakiego chcą psa. .
.[/QUOTE]

napisałam pw
ale napiszę i tutaj jakiego szukają
Nie mieli pojęcia, ze jest dogo i ze psy teraz z netu się bierze :-), no co, nie każdy zapsiony :-)
doswiadczenie w opiece nad psami mają, dorośli wychowali się psami, ale będzie to ich pierwszy pies jako rodziny, wiec szukają młodego, (do 1,5 ew 2 lat, tylko psy wychodzące ze schronu młodnieją :-) żeby go zaraz nie żegnać
czyli:
młody
do kolan (około, może być ciut w każdą stronę) byle nie duży
raczej troszkę kudełków, niż gładkowłosy, kto miał pinczera i sprzątał jego igiełki, wie o co mi chodzi :-)
charakter - nie w typie teriera, (czyli nie nadaktywność, szczekliwość, wściekłą pracowitość) raczej słodziak nakolankowy, na łóżkowy, ale też do piłeczki i spacerków
spokojnie zostający w domu i nie zżerający dobytku
nie wrzaskliwy (bloki), ale mieszaknie duze, z tarasem i w fajnym spacerowym miejscu
zdają sobie sprawę, że na poczatku mogą być problemy
(chociaz hm.... jakoś na kilka moich stałych i tymczasowych schroniskowców, tylko jeden miał problem i wszystkiego się bał, teraz mu poszło w drugą stronę nadrabia :-)

warunki oferują super
nie chcą iść do schronu - i ja to rozumiem doskonale, mój pierwszy ze schroniska był wzięty na zasadzie, prosze mi dać, takiego, którego nikt nie chce

ale strony schronisk jak najbardziej przejrzą
szukamy słodkiego kundelka, rodzinnego psiak na zawsze, kundelka, chętnie w łątki, ale to nie kryterium,

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Przepraszam że wtrącę się na wątku.
Ale wyczytałam, że szukacie psiaka kudłatego kolorowego i w miarę odchowanego.
Pod opieką naszej fundacji przebywa fajna suczka pasująca do takiego opisu, nazywa się Suzi i ma ponad 2 latka :
[url]http://www.piesszukadomu.pl/pl,adoptuj_psa2,suzi,58.html[/url]

Jest średniej wielkości, ciut za łydkę, wesoła, wiecznie uśmiechnięta, posłuszna, nauczona czystości i podróżowania samochodem.
Przebywa w hotelu tak więc państwo nie zobaczą 300 klatek, więc nawet sami mogą przyjechać i poznać psiura.
Kontakt na stronie internetowej pod tekstem Suzi.

Link to comment
Share on other sites

Domek wziął z Fundacji Dakotę, przynajmniej ona ma dom, dla chłopaka to żadne pocieszenie,

ech, rozmnażają ludzie te psy, rozmanżają, a potem im do eleganckich mieszkań nie pasują (tak "odziedziczyłam" moje pierwszego "dorosłego" psa)

a chłopak jak?
Może i on znajdzie swoich ludzi, życzę mu tego!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='brazowa1']Byli ludzie,ogladali Szorstka i Maxa bordera,dwie godziny spedzili z psami i tak się zastanawiali,zastanawiali,że w końcu zadnego nie adoptowali. Chyba szukaja psa idealnego i tu sie zdziwią,bo takich psów nie ma.[/QUOTE]

Tak, to się zdziwią, różne dziwne akcje się dzieją, jak ludzie nie wiedzą dokładnie czego szukają.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szorstek ma w schronisku opinie psa-wariata,poniewaz sprzatanie boksu wężem,jest niemożliwe w jego towarzystwie. Dostaje korby na widok wody pod ciśnieniem,usiłuje łapac strumień,jednego węża ma na sumieniu.
Jedna wolontariuszka zrezygnowala ze spacerów z szorstkiem,ponieważ bolały ją po tym ręce.
Tylko,że w domu nikt nie zmywa strumieniem wody,a szelki świetnie rozwiązują sprawe ciągnięcia. Wczoraj załozyłam mu szelki i przypiełam do roweru, ale mnie potężnie rozczarował... spodziewalam sie powtórki,tego, co fundowała moja suka za młodu, a tu klapa - Szorstek ma więcej tendencji do biegania obok roweru, niż do ciągnięcia.
Myslę,ze jeszcze kilka lekcji biegania i bedzie można go promowac jako psa rowerowego. Musi miec coś co go wyróżni spośród innych aktywnych ,średnich,czarnych psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='brazowa1']Szorstek ma w schronisku opinie psa-wariata,poniewaz sprzatanie boksu wężem,jest niemożliwe w jego towarzystwie. Dostaje korby na widok wody pod ciśnieniem,usiłuje łapac strumień,jednego węża ma na sumieniu.
[B]Jedna wolontariuszka zrezygnowala ze spacerów z szorstkiem,ponieważ bolały ją po tym ręce.
[/B]Tylko,że w domu nikt nie zmywa strumieniem wody,a szelki świetnie rozwiązują sprawe ciągnięcia. Wczoraj załozyłam mu szelki i przypiełam do roweru, ale mnie potężnie rozczarował... spodziewalam sie powtórki,tego, co fundowała moja suka za młodu, a tu klapa - Szorstek ma więcej tendencji do biegania obok roweru, niż do ciągnięcia.
Myslę,ze jeszcze kilka lekcji biegania i bedzie można go promowac jako psa rowerowego. Musi miec coś co go wyróżni spośród innych aktywnych ,średnich,czarnych psów.[/QUOTE]

Zrezygnowała z wyprowadzania psa, bo ciągnął? :crazyeye:
Kurczę, to ja bym z połową moich psów nie wychodziła... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...