Jump to content
Dogomania

Kluby


Guest titio

Recommended Posts

Tajraga oops :oops: , faktycznie, ale ostatnio muszę się strasznie ukrywać przeglądając forum w pracy i robię to bardzo szybko i pobieżnie :( .

Ja to ten granatowy, zielony to prezes Travois, a na płytę to głównie wychodzi "frakcja" wystawowa.

No to Natan był pierwszym zalotnikiem :wink: .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Hej :)
Słuchajcie, czy w Krakowie można by ćwiczyć w jakimś klubie ciągnięcie w zaprzęgu z psem innym niż z rasy północnej? :) Bo ja mam aussika który fantastycznie się spisuje w roli ciągnika gdy ja jestem na rolkach, sprawia mu to niesłychaną frajdę, i chciałabym (jeśli spadnie jeszcze śnieg) kupić faktyczne zaprzęgowe szelki i może coś popróbować. Tyle że ten klub Durango-Rimo wydaje się bardzo profesjonalny, obsypany nagrodami i bez szansy na dołączenie do niego z pasterzem... :( Przynajmniej tak mi się wydaje.. A pasterz naprawdę chętnie wystartuje do roli psa pónocy... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Hej - potrzebuje jakies aktualne info czy mamy w Katowicach jakies grupy wlascicieli husky. Moj pies potrzebuje socjalizacji w stadzie pachnacym tak jak on. Zdecydowanie inne smrody mu nie podchodza;p  Jest ze schroniska, wiec potrzebuje dla niego nowych przyjaciol i integracji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...