Jump to content
Dogomania

Bezpłatny DT ulvhedinn Dramatyczna sytuacja- wszyscy chorują Pomoc $ potrzebna!!!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

Dziękuję! Oczywiście napiszę :)

W tej chwili jestem wściekłą nieziemsko, powinnam być w schronie, a trzeci dzień kwitnę w domu przez cholerną hydraulikę. Między mieszkaniami biegają hydraulicy, mam łazienkę w ruinie, w kącie zmieniana rura kanalizacyjna, w podłodze wczoraj wykuta wielka dziura zalepiona dziś cementem; u sąsiadów z góry sie leje w stropie, mam zalaną łazienkę i kuchnię, zrobiło się spięcie bo zalało kable i nie mogę włączać w łazience światła.
Wszystko zasypane pyłem z kucia, wszędzie gruz.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Dziękuję! Oczywiście napiszę :)

W tej chwili jestem wściekłą nieziemsko, powinnam być w schronie, a trzeci dzień kwitnę w domu przez cholerną hydraulikę. Między mieszkaniami biegają hydraulicy, mam łazienkę w ruinie, w kącie zmieniana rura kanalizacyjna, w podłodze wczoraj wykuta wielka dziura zalepiona dziś cementem; u sąsiadów z góry sie leje w stropie, mam zalaną łazienkę i kuchnię, zrobiło się spięcie bo zalało kable i nie mogę włączać w łazience światła.
Wszystko zasypane pyłem z kucia, wszędzie gruz.......[/QUOTE]
No serdecznie współczuję! moja mama walczy z fachowcami od lutego.... , bo okazało się, że po ociepleniu budynku woda z większych deszczy i topniejącego śniegu płynie między styropianem a ścianą i wypływa w dużym pokoju u mamy - i co? no już teraz powiedziała, ze telewizje ściągnie, bo płaci na fundusz remontowy grubą kasę, a ma wodospad w mieszkaniu, po modernizacji :( Oby twoi fachowcy jednak potrafili naprawić tę "usterkę"!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Dziękuję! Oczywiście napiszę :)

W tej chwili jestem wściekłą nieziemsko, powinnam być w schronie, a trzeci dzień kwitnę w domu przez cholerną hydraulikę. Między mieszkaniami biegają hydraulicy, mam łazienkę w ruinie, w kącie zmieniana rura kanalizacyjna, w podłodze wczoraj wykuta wielka dziura zalepiona dziś cementem; u sąsiadów z góry sie leje w stropie, mam zalaną łazienkę i kuchnię, zrobiło się spięcie bo zalało kable i nie mogę włączać w łazience światła.
Wszystko zasypane pyłem z kucia, wszędzie gruz.......
[/QUOTE]
zawsze możesz mieszkanie sprzedac i kupic w innej lokalizacji, mnie jak zaczęło coś nie pasowac to tak robiłam i to nie raz, teraz na wsi osiadłam to co innego niż mieszkanko, tu na pewno dobiję do 5 lat! a to rekord na mnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze trochę, a po prostu ucieknę do lasu...

Krakula miała dziś kolejną operację odleżyny, bo znów pojawiła się martwica. Mą wydłubaną dziurę w kości, w nadziei, że uda się wreszcie zagoić to paskudztwo...Jak to przy takich zabiegach, krwawi i całe mieszkanie wygląda jak rzeźnia, bo Krakulec wcale nie ma zamiaru leżeć na posłanku.
Najśmieszniejsze jest to, że podczas operacji Kra spała grzecznie (pod moją kontrolą ;) ), a zdjęta ze stołu, obudziła poderwała się po króciutkiej chwili, a 10 minut później była zdecydowana iść sama do samochodu. Ja nie wiem, z czego ten pies jest zrobiony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Jeszcze trochę, a po prostu ucieknę do lasu...

Krakula miała dziś kolejną operację odleżyny, bo znów pojawiła się martwica. Mą wydłubaną dziurę w kości, w nadziei, że uda się wreszcie zagoić to paskudztwo...Jak to przy takich zabiegach, krwawi i całe mieszkanie wygląda jak rzeźnia, bo Krakulec wcale nie ma zamiaru leżeć na posłanku.
Najśmieszniejsze jest to, że podczas operacji Kra spała grzecznie (pod moją kontrolą ;) ), a zdjęta ze stołu, obudziła poderwała się po króciutkiej chwili, a 10 minut później była zdecydowana iść sama do samochodu. Ja nie wiem, z czego ten pies jest zrobiony?[/QUOTE]

z tytanu ? :D:D

Link to comment
Share on other sites

Albo wogóle jest z innej planety. Ona przede wszystkim powinna była nie przezyć tamtego wypadku na początku....

Na razie fachowcy znikli, pozostawiając dziurę w podłodze zalepioną grubo i krzywo cementem i zapowiedź, że w następnej kolejności kują w suficie..... Spięcie nadal się robi, światła nie mam, a elektryka nie ściągnę, dopóki u sąsiadów z góry nie będzie porządnie zrobione z wodą.
Pralka zgłasza protesty, chyba nie lubi takiej eksploatacji.

Link to comment
Share on other sites

Walki psów:

[img]http://img807.imageshack.us/img807/7493/dsc0157vi.jpg[/img]

[img]http://img220.imageshack.us/img220/529/dsc0198jw.jpg[/img]

[img]http://img828.imageshack.us/img828/5167/dsc0202a.jpg[/img]

[img]http://img812.imageshack.us/img812/6787/dsc0205e.jpg[/img]


Przez kilka dni była u nas gościnnie Piesia:
[img]http://img89.imageshack.us/img89/2479/dsc0178dg.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Musisz z nimi pogadać, wg nich dwa razy zostawili awizo w skrzynce.

Mnie raz poczta chciała wykiwać. Czekałam na paczkę i czekałam po numerze paczki sprawdziłam, że wydano ją rozwożącemu paczki. Na domofonie jest inne nazwisko,koleś to olał i nie zadzwonił. Ana poczcie powiedział,ze dzwonił,ale ktoś mu powiedział, że nikt taki tu nie mieszka. Po awanturze przywieźli mi paczkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...