Jump to content
Dogomania

18 kotów z ulicy znalazło dom i SERCE Dziękuję za pomoc


Temida

Recommended Posts

Tak, to normalne pytanie i oczywiście chętnie odpowiem choć nie mogę wypowiadać się w imieniu mojej organizacji
tylko we własnym i mogę odnieść się tylko do tej jednej sprawy.
Nie popieram tego typu formy jeśli o to chodzi, jeśli ktoś jednak zwraca się o pomoc to osobiście nie odmówię pomocy
KOTOM, bo to o nie tu chodzi.
Każdego dnia bywam na interwencjach i zapewniam, że sytuacje się bardzo różne.
Osoby, które nie są osobami odpowiedzialnymi aby posiadać zwierzęta i występuje u nich jakakolwiek ustawowa przesłanka
aby im te zwierzęta odebrać to zgodnie z obowiązującym prawem wykonuję odpowiednie czynności.
Osoby, które jednak mają wszystkie kotki zadbane, wyleczone, mają ogromne serce, a cały swój czas poświęcają nad opiekę nad nimi,
a mają chwilowy problem pomoc ode mnie otrzymają w miarę możliwości. Także w kwestiach karmy jaki i adopcji, sterylizacji i leczenia.
Co do Pani Joli z tego wątku to kto powiedział, że nie wydaje kotów. Gdyby nie wydawała miałaby ich 118 a nie 18.
Cały czas prowadzimy akcje adopcyjne. Obecnie dwóch porzuconych syberianów.
Poprosiłam o taką formę pomocy, kto miał życzenie pomógł, jeśli ktoś chce pomóc w adopcjach bardzo proszę,
jestem otwarta na każdą pomoc, wyznaczymy koty które domów szukają.

Jeszcze raz chciałam podkreślić osobą z forum Miau, że ta p. Jola to nie jest p. Jola S. z Łodzi.
Sprawą tej Pani się nie zajmowałam, znam ją pobieżnie z tego co znalazłam w internecie.
Jeśli posiadacie informacje na temat tej tego co się dzieje u tej Pani to bardzo proszę
o zgłoszeni mi oficjalnego zgłoszenia meilowo:
[email][email protected][/email]
telefonicznie: 507 180 857

Nie wiem kto u nas zajmował się tą sprawą, więc trudno mi przyjąć odpowiedzialność zbiorową i wypowiadać się w czyimś imieniu.
Biorę odpowiedzialność za swoje interwencje dlatego jeśli otrzymam takie zgłoszenie oczywiście podejmę działania interwencyjne.
Tak jak mówię, każda sprawa jest inna, tego można się nauczyć jedynie w codziennej praktyce.

Bardzo proszę, aby nie wytwarzać kłótni, nie mam do tego siły ani ochoty, bo mam za wiele spraw zwierząt, aby tracić czas
i siły i błagam Was o to samo.
Staram się robić co mogę dla zwierząt i tylko i wyłącznie dla nich. Jeśli kogoś uraziłam tą prośbą to przepraszam. Nie widziałam w tym nic złego.

Interwencje co o kontrowersyjnej sprawy p. Joli S. podejmę po otrzymaniu merytorycznego zgłoszenia jak pisałam wyżej.
Wszystkich którzy mogą pomóc w adopcjach proszę o pomoc, bo każde uratowane zwierzę to Sukces i moja największa radość.

Przepraszam, że dość lakonicznie ale przygotowuję się do Sesji Rady Miasta ws. schroniska i mam masę pracy.
Zapraszam zresztą na wątek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...