Jump to content
Dogomania

Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku


Karolcia_ko5

Recommended Posts

Witaj, niestety w obecnej sytuacji nie puścimy Adasia do hoteliku tym bardziej odpłatnego ponieważ schroniska i TOZ na to nie stać. Z przykrością muszę stwierdzić z mojej prywatnej obserwacji, że Adaś nie wiele zyskał podczas dwu letniego pobytu w Bogatynii :( W schronisku odkąd wrócił po pierwsze ma większy kontakt z różnymi ludźmi, coraz więcej osób akcpetuje.. jest trudny i ma swoje lęki ale tego nie da się tak w pełni zniwelizować, musi mieć swojego człowieka, który będzie umiał nad nim panować. Obecnie przychodzi do nas pani behawiorystka z naszego miasta i bardzo pomaga nam w socjalizacji trudnych psów również Adasia. Jeśli będzie to DT niedaleko i nieodpłatne i potencjalny chętny przyjedzie parę razy do Adasia nie ma problemu, ale gdzieś daleko 300 - 400 km do płatnego hotelu go nie wyślemy. Ponieważ wiem, że Adaś wiele nie zyska póki nie będzie miał domu a dwa powtórzy się sytuacja, długi i brak kasy a pies daleko bez perspektyw na dom. Obecnie ma małe problemy z wątrobą i jest leczony. Ale zapewniam chodzi na spacery i jest socjalizowany. Pani behwiorystka socjalizuje go z ludźmi z innymi psami.... nawet przytrzymuje go nam do zastrzyków co dla mnie graniczyło z cudem... Pomoc jak najbardziej w każdej postaci, ale nie płatny DT..
 
Pozdrawiam 
Karolina
Link to comment
Share on other sites

Moje ogłoszenia wiszą już od miesięcy i cały czas je odnawiam.

Ty zrobiłaś ostatnio nowe ogłoszenia.

Pozostaje trzymać kciuki, żeby znalazł się domek odpowiedni dla Adaśka.

To musi być bardzo odpowiedzialny i doświadczony domek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A on był ogłaszany na forach jakichś ras? Wiem, że mu daleko do konkretnej rasy, ale może ktoś mający już psy chciałby go adoptować? I znający się na wymaganiach dużych psów. Może jakieś forum dla husky, malamutów? Tak tylko głośno myślę, nie mówię że dobrze... ale zawsze warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

 

A on był ogłaszany na forach jakichś ras? Wiem, że mu daleko do konkretnej rasy, ale może ktoś mający już psy chciałby go adoptować? I znający się na wymaganiach dużych psów. Może jakieś forum dla husky, malamutów? Tak tylko głośno myślę, nie mówię że dobrze... ale zawsze warto spróbować.

 

Kiedyś proponowałam dać go na goldeny w potrzebie, trochę podobny.
Ale czy tam jest, to nie wiem.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...