Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
siegotka

Unikajcie lecznicy weterynaryjnej...

Recommended Posts

[B]Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług lecznicy weterynaryjnej przy ul. Pięknej 64a i ul. Rozbrat 16/18. Czipowanie psów, to czysta mistyfikacja. Nie są zarejestrowane w żadnej bazie (przynajmniej tak było z moją suczką, ktorą skradziono i była zaczipowana właśnie na Pięknej, a adres był "do lasu"). To nie jedyny przypadek. Zresztą znajomi przestrzegali mnie przed tymi lecznicami. No, cóż na własnej skórze przekonałam się, że są to oszuści!!! Mało tego, określani są mianem "wykańczalni psów". Mam tylko nadzięję, że wiele zwierząt nie wycierpiało zbyt wiele z ich powodu ale apeluję, nie korzystajcie z usług tych lecznic. Wiem to z własnego doświadczenia.[/B]

[quote name='ania90']a jak pies ma chipa i paszport to jest zarejestrowany w bazie danych czy musi to zrobic wlasciciel?[/QUOTE]
Mój pies ma chipa i paszport, ale nie jest jeszcze nigdzie zarejestrowany. Musze sama to zrobić. Weterynarz tylko chipuje i daje ci numer, co ty z tym numerem zrobisz to twoja sprawa. Jest wiele baz danych do których można zarejestrować psa, niektóre są płatne inne nie.

[quote name='kavala']Mój pies ma chipa i paszport, ale nie jest jeszcze nigdzie zarejestrowany. Musze sama to zrobić. Weterynarz tylko chipuje i daje ci numer, co ty z tym numerem zrobisz to twoja sprawa. Jest wiele baz danych do których można zarejestrować psa, niektóre są płatne inne nie.[/QUOTE]

dziekuje :)
juz go zarejestrowalam i moge byc pewna :)

teraz darmowo chipowałam psa i wet podał mi stronę internetową gdzie ten pies już jest bo ona wszystko wciupała a ja się tylko tam zalogowałam i wsio. [url]www.safe-animal.eu[/url]