Jump to content
Dogomania

Unikajcie lecznicy weterynaryjnej...


siegotka

Recommended Posts

[B]Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług lecznicy weterynaryjnej przy ul. Pięknej 64a i ul. Rozbrat 16/18. Czipowanie psów, to czysta mistyfikacja. Nie są zarejestrowane w żadnej bazie (przynajmniej tak było z moją suczką, ktorą skradziono i była zaczipowana właśnie na Pięknej, a adres był "do lasu"). To nie jedyny przypadek. Zresztą znajomi przestrzegali mnie przed tymi lecznicami. No, cóż na własnej skórze przekonałam się, że są to oszuści!!! Mało tego, określani są mianem "wykańczalni psów". Mam tylko nadzięję, że wiele zwierząt nie wycierpiało zbyt wiele z ich powodu ale apeluję, nie korzystajcie z usług tych lecznic. Wiem to z własnego doświadczenia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='ania90']a jak pies ma chipa i paszport to jest zarejestrowany w bazie danych czy musi to zrobic wlasciciel?[/QUOTE]
Mój pies ma chipa i paszport, ale nie jest jeszcze nigdzie zarejestrowany. Musze sama to zrobić. Weterynarz tylko chipuje i daje ci numer, co ty z tym numerem zrobisz to twoja sprawa. Jest wiele baz danych do których można zarejestrować psa, niektóre są płatne inne nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kavala']Mój pies ma chipa i paszport, ale nie jest jeszcze nigdzie zarejestrowany. Musze sama to zrobić. Weterynarz tylko chipuje i daje ci numer, co ty z tym numerem zrobisz to twoja sprawa. Jest wiele baz danych do których można zarejestrować psa, niektóre są płatne inne nie.[/QUOTE]

dziekuje :)
juz go zarejestrowalam i moge byc pewna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...