Jump to content
Dogomania

Stanisław Podlaski


zara1

Recommended Posts

  • 9 months later...
  • 1 month later...

[quote name='władzia']podnoszę wątek ... może coś napiszecie[/QUOTE]

Stanisław Podlaski to bardzo zasadniczy sędzia. Chodzi po ringu z karteczką i zapisuje sobie uwagi w czasie oceny. Jest bardzo dokładny. Zwraca uwagę na ruch- trzeba dużo biegać. Zwraca też uwagę na sposób wystawiania i zachowanie psa - czy nie jest płochliwy. Wyrzucił z ringu psa który się rzucił na innego i sukę, która nie chciała pokazać zębów. Bardzo kulturalny, ,moim zdaniem sędzia z prawdziwego zdarzenia. Przy wyborze nie kieruje się tym który pies jest Championem, a który nie jest. Ma własne zdanie i to mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='belfast']Stanisław Podlaski to bardzo zasadniczy sędzia. Chodzi po ringu z karteczką i zapisuje sobie uwagi w czasie oceny. Jest bardzo dokładny. Zwraca uwagę na ruch- trzeba dużo biegać. Zwraca też uwagę na sposób wystawiania i zachowanie psa - czy nie jest płochliwy. Wyrzucił z ringu psa który się rzucił na innego i sukę, która nie chciała pokazać zębów. Bardzo kulturalny, ,moim zdaniem sędzia z prawdziwego zdarzenia. Przy wyborze nie kieruje się tym który pies jest Championem, a który nie jest. Ma własne zdanie i to mi się podoba.[/QUOTE]
Belfast no chyba sobie jaja robisz. Ja podeszłam pod ring na walentynkowej dziennej gdzie oceniał ten sędzia bo miał nas oceniać na nocnej. Byłam ciekawa co mówi, jakie psy wybiera i akurat trafiłam że oceniał shar pei (a już myślałam że nie zdążę go zobaczyć w ogóle). Przede wszystkim co za sędzia najpierw rozdaje lokaty a dopiero potem prosi do ustawienia psa od opisu?! Najpierw dawał lokaty a potem oceniał w statyce co jest dla mnie chore.
A o co Ci chodzi że nie patrzy który pies ma tytuł? Zerknęłam w katalog i nie było u was ani psa ani suki w klasie championów, więc nie wiem o co chodzi, bo u nas właśnie taka była sytuacja - wygrał pies z klasy championów, choć najpiękniejszy to on był...
Zgodzę się z tym że wywalił z ringu sukę która rzucała się jak ryba wyjęta z wody przy pokazywaniu zębów - ta była słuszna decyzja bo to robił ten pies na ringu to był jeden wielki cyrk. U nas na szczęście nie musiał nikogo wywalać :)
Podsumowując: NIE POLECAM. Wydaje się jakby sędzia się nie znał na tym co robi i co najbardziej mnie do tej pory rozwala - DAJE LOKATY PRZED OPISEM CZYLI OCENĄ W STATYCE!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...