Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='Diora']Molly, daj sobie spokój z tymi oskarżeniami. Zastaniawiam się czy masz na to wszystko dowody, czy gdybym np. ja - kompletnie niezwiązana ze sprawą, napisała coś w obronie dziewczyn, to też w Twoich oczach byłabym "handlarą"?[/QUOTE]
ja juz jestem niestety.. Wlasnie dowodow brak- czysta teoria.
Prosilam dzisiaj o dowody oczywiscie zostalo to pominiete

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Molly, daj sobie spokój z tymi oskarżeniami. Zastaniawiam się czy masz na to wszystko dowody, czy gdybym np. ja - kompletnie niezwiązana ze sprawą, napisała coś w obronie dziewczyn, to też w Twoich oczach byłabym "handlarą"?[/QUOTE] poczytaj wątki ja zanim coś napisze to najpierw sprawdzam z xxxx52 była afera o psy zabrane niby do niemiec a wyladowały w przerzutowni w świnoujściu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']poczytaj wątki ja zanim coś napisze to najpierw sprawdzam z xxxx52 była afera o psy zabrane niby do niemiec a wyladowały w przerzutowni w świnoujściu[/QUOTE]

Ja niestety nie jestem w stanie prześledzić wszystkiego... Dobrze by było, żebyś swoje "sprawdzone wiadomości" poparła linkami do odpowiednich spraw.
Bardzo ciężko czyta się te przepychanki i wzajemne wyzwiska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly'][B]Yoana[/B] te piękne divy danavas i Balbina większości psom nie szukają nawet przez chwile domu w PL,OTOZ nie wie o żadnym z psów które zabierają do niemiec, Agnieszka jako działaczka w OTOZ-ie robi to na własną ręke nic nikomu nie mówi ...pies zgarniany z ulicy i na szybko wywożony do niemiec ...nikt nic nie wie... nie chce oddawać psa którego mi przywiozły na DT(nie mam zamiaru do tej śmierdzącej sprawy już przykładać ręki) , ma na imię Kapsel, chce mu szukać domu w Polsce, powiedziałam że jakoś uciułam na zwrot za czip paszport kastraje itd. tylko najpierw chce faktury na to .... to przyjechały z policją do mnie do domu ...mnie nie było mam "sprawe z urzędu" za "przetrzymanie mienia" ... trudno za walke o psa mogę mieć zsrane papiery ....
i takie pytanie chodzi mi po głowie : [B]czemu tak bardzo chcą go odemnie zabrać ?? twierdzą że mają zapewniony dom stały ...potem następny telefon jak spradziłam na TiNo ,mówie Kapselek nawet nie jest zarezerwowany to jaki dom stały ...Balbina twierdzi że jednak na DT ma jechać....[/B] [B]pytam więc czemu nie może zostac u mnie ??? bo fundacja przestanie działać w Polsce ...to co nie moga powiedzieć że pani na DT pokochała psa on ją i zostaje w polsce???
TO CO TO ZA FUNDACJA???? jak dla mnie to one już kase za niego dostały i wydały a zkąd nagle 300euro oddać ....
[/B][/QUOTE]

Nie przesadzaj, 300 euro to są niewielkie pieniądze.... no chyba, że dla kogoś kto siedzi w domu, nie pracuje i żyje na koszt innych PRAWDA mOLLY????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Trudno w to uwierzyć. Za Danavas przemawia to co zrobiła dla psów, choćby tu , na Dogo. Dziwna ta historia. I niezrozumiała - np. Kapsel. Ale zaufanie podkopuje strasznie. Nim komuś zaufam to go sprawdzę trzy lata wstecz.[/QUOTE]

Ja też jestem w szoku. Ale, że nie znam żadnej ze stron, to chętnie przyjrzę się tematowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly'][B]xxxxx52[/B] to też kobieta która bawi sie w handel i wszedzie broni tego tałatajstwa ze swojego worka[/QUOTE]



To co wypisujesz MollyMolly to jeden wielki belkot .Oskarzasz danavas o handel psami...baa...nawet nazywasz to szajka .:???:
Nie wiem kobito czys ty sie jakiegos szaleju nawtryniala ,bo z tymi "sensacyjnymi " informacjami na pewno nie przysporzysz sobie zbyt wielu fanow .A i kariery jako detektyw tez nie zrobisz .
Danavas jest jedna z uczciwszych osob na dogomanii (a wiem to na 100% ..mimo ,ze nie pomagalam jej" handlowac "psami:diabloti: )
Jesli cos kumasz z jezyka niemieckiego to sobie poczytaj to ....

[URL]http://www.hunde-ohne-lobby.de/spenden.html[/URL]

[URL]http://www.hunde-ohne-lobby.de/schutzgebuehren.html[/URL]

specjalnie podalam linki z innej niemieckiej organizacji pomagajacej bezdomnym psom znalezc domki ,by dac ci obraz ,ze nie tylko organizacja w ktorej jest wspominana Balbina ma takie "stawki " Nawet biorac psy ze schroniska tez sie placi .
Drugi link po przeczytaniu daje ci odpowiedz ,ze datki darczyncow sa sciele rozliczane przez fiskusa .Nie ma mowy o jakimkolwiek mataczeniu .
Co do kwestii ,ze niby kazdy Niemiec moze sobie kupic jak leci psa za 300 eurasow ..no coz .Pozwole sie z tym nie zgodzic .Tutaj takze odbywaja sie wizyty p.a .i to czasem bardziej szczegolowo niz w Polsce .Zanim taka organizacja da ci psa ,zrobi niezly rentgen .A i pozniej robia wizyty ,by dojrzec jak sie piesek miewa .
Mnie tez nazwiesz talatajstwem z jednego worka z racji zamieszkania ? :look3:....na marginesie ja tez mialam psa z Polski ..i patrz taki pech nie zginal ani w garnku ,ani nie wydalam suni na eksperymenty ...A i nastepnego psa mam zamiar kupic w Polsce ...(musze sobie najpierw ... znalezc odpowiednia handlare ...:evil_lol:-jak bedzie tak daleko to chyba napisze do ciebie ,bo ty zawsze na biezaco w tym temacie ,wiec mi pewnie takowa wskazesz )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Ja też jestem w szoku. Ale, że nie znam żadnej ze stron, to chętnie przyjrzę się tematowi.[/QUOTE]


zapraszam na odpowiedni wątek ...sprawa sama w sobie śmierdzi strasznie ...
[B]Diora[/B] z przyjemnościa odnajde od nowa odpowiednie wątki i dam linki na moim wątku , na chwile obecna jestem na 3 wątkach naraz starając sie ogarnąc temat i odpowiadać na pytania jak również nadal przeszukuje wszystko co sie da ,aby dogrzebać sie prawdy, mailuje z pewnymi organizacjami w tej sprawie itd. i mój biedny laptop już ledwie ciągnie (brak odpowiedniej ilości ramu itd. staruszek to jest , jak mam za dużo okien otwartych to zwis i reset a zanim odpali ...ech.....
może Bunnyshock/danavas mi zasponsoruje nowego lapcia skoro dla niej 300euro to byle co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']ooo danavas sie obudziła pod nowym nickiem :evil_lol: zapraszam na odpowiedni wątek[/QUOTE]

Zaglądam do Miśka i doznałam szoku.Molli co Ci ten psiak zawinił, że tak urządziłaś jego wątek? "
Nie znam się na wielkoświatowych biznesach, o których tu opowiadasz, więc komentować tego nie będę.
Jednak mam przeczucie, że przynajmniej w kilku szczegółach mocno mijasz się z prawdą.Zaczynając od Twojej "nieocenionej" roli w szukaniu zguby...na odsłonięciu domniemanej osoby Agi pod innym nikiem kończąc.

Otóż sprawę poszukiwań i kosztów pozostawię jako [B]Twoją wstydliwą[/B] niedopowiedź.Natomiast co do danavas- rozmawiałam z nią chwilę temu przez telefon i nijak mogła w tym czasie pisać tutaj na forum.

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']zapraszam na odpowiedni wątek ...sprawa sama w sobie śmierdzi strasznie ...
[B]Diora[/B] z przyjemnościa odnajde od nowa odpowiednie wątki i dam linki na moim wątku , na chwile obecna jestem na 3 wątkach naraz starając sie ogarnąc temat i odpowiadać na pytania jak również nadal przeszukuje wszystko co sie da ,aby dogrzebać sie prawdy, mailuje z pewnymi organizacjami w tej sprawie itd. i mój biedny laptop już ledwie ciągnie (brak odpowiedniej ilości ramu itd. staruszek to jest , jak mam za dużo okien otwartych to zwis i reset a zanim odpali ...ech.....
może Bunnyshock/danavas mi zasponsoruje nowego lapcia skoro dla niej 300euro to byle co :diabloti:[/QUOTE]

Nie, Bunnyshock Ci nie zasponsoruje nowego "lapcia" bo w dowodzie Cię nie ma i darmozjadów utrzymywać nie będzie z własnych ciężko zarobionych pieniędzy kochanieńka :) ale jakbyś się wzięła ostro do pracy to może sama byś sobie kupiła???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']A czy Molly sprawdziłaś 3 lata wstecz??? Bo danavas znasz lepiej a Molly chyba nie bardzo a jednak Molly wierzysz a danavas nie.... Ludzie co z Wami, własnych rozumów nie macie??[/QUOTE]

jeśli to do mnie, to nie, nie wierze Molly. Nikomu nie wierze. Obrzydzenie mnie tylko bierze jak to czytam. I czekam jak się to rozwiąże. Nie mam powodów żeby komuś wierzyć bądź nie. Wolałabym wierzyć Danavas. Jeśli nie, to juz z idei tego portalu nic nie zostanie. Dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']To co wypisujesz MollyMolly to jeden wielki belkot .Oskarzasz danavas o handel psami...baa...nawet nazywasz to szajka .:???:
Nie wiem kobito czys ty sie jakiegos szaleju nawtryniala ,bo z tymi "sensacyjnymi " informacjami na pewno nie przysporzysz sobie zbyt wielu fanow .A i kariery jako detektyw tez nie zrobisz .
Danavas jest jedna z uczciwszych osob na dogomanii (a wiem to na 100% ..mimo ,ze nie pomagalam jej" handlowac "psami:diabloti: )
Jesli cos kumasz z jezyka niemieckiego to sobie poczytaj to ....

[URL]http://www.hunde-ohne-lobby.de/spenden.html[/URL]

[URL]http://www.hunde-ohne-lobby.de/schutzgebuehren.html[/URL]

specjalnie podalam linki z innej niemieckiej organizacji pomagajacej bezdomnym psom znalezc domki ,by dac ci obraz ,ze nie tylko organizacja w ktorej jest wspominana Balbina ma takie "stawki " Nawet biorac psy ze schroniska tez sie placi .
Drugi link po przeczytaniu daje ci odpowiedz ,ze datki darczyncow sa sciele rozliczane przez fiskusa .Nie ma mowy o jakimkolwiek mataczeniu .
Co do kwestii ,ze niby kazdy Niemiec moze sobie kupic jak leci psa za 300 eurasow ..no coz .Pozwole sie z tym nie zgodzic .Tutaj takze odbywaja sie wizyty p.a .i to czasem bardziej szczegolowo niz w Polsce .Zanim taka organizacja da ci psa ,zrobi niezly rentgen .A i pozniej robia wizyty ,by dojrzec jak sie piesek miewa .
Mnie tez nazwiesz talatajstwem z jednego worka z racji zamieszkania ? :look3:....na marginesie ja tez mialam psa z Polski ..i patrz taki pech nie zginal ani w garnku ,ani nie wydalam suni na eksperymenty ...A i nastepnego psa mam zamiar kupic w Polsce ...(musze sobie najpierw ... znalezc odpowiednia handlare ...:evil_lol:-jak bedzie tak daleko to chyba napisze do ciebie ,bo ty zawsze na biezaco w tym temacie ,wiec mi pewnie takowa wskazesz )[/QUOTE]
zapraszam tam gdzie ten temat jest prowadzony :diabloti:
proszę tam wypisywać swoje racje chętnie odpowiem :diabloti:
bo znów będzie jatka ,że to wątek Misia ...a że to poniekąd też Misia dotyczy ..no cóż ...nie ja ustalam zasady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunnyshock']Nie, Bunnyshock Ci nie zasponsoruje nowego "lapcia" bo w dowodzie Cię nie ma i darmozjadów utrzymywać nie będzie z własnych ciężko zarobionych pieniędzy kochanieńka :) ale jakbyś się wzięła ostro do pracy to może sama byś sobie kupiła???[/QUOTE]
odp na moim wątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...