Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

welington kapsel nie powinien zostac u Moly na dt poniewaz beznamyslnie przywiazala psa
pod duzym hipermarketem i poszla robic zakupy. Pies uciekl badz ktos go odwizal.
Byl szukany Moly szukala go jakis czas pozniej niestety nas dogomaniakow troszke oszukala i
srednio go poszukiwala. Gdy zwrocono jej uwage olala temat miska i jego watek pojawila sie teraz- przesledz posty..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']taka jesteś cwana że wyrzygujesz mi sprawe misia ..dwie dziewczyny( nie wymieniam kto jak będą chciały same napiszą ja je w to gówno które tu sie robi wciągać nie będę) które były tu na wątku widziały jak biegam kleje itd. ...to ja załatwiałam zgode dyrekcji M1 na rozdawanie ulotek itd. ...i wybacz ja nie siedze na dupie w domku albo bawie sie w handel psami jak danavas tylko pracuje ... i nie zawsze mam czas .....a taka sytuacja mogła sie zdarzyć każdemu z nas ....
co brak Ci argumentów więc przystępujesz do ataku ....Miś sie odnalazl i tego danavas nie ujmuje że jeździła i szukała jak szalona, ale nie tylko ona ...a opitoliła mnie za to, że powiedziałam ja o 23 na dzielnicy której sie boje sama biegać nie będę i kleic... bo ona dupe w auto i z auta szuka ....a dzieki ulotkom w M1 misiek sie odnalazł... nie dzieki jeżdzeniu w ciepłym autku
[B] a co nie czytasz że chce psa adoptować i pokryć koszty kastracji [/B], [B]czipa paszpory itd. a te z policją do mnie do domu ??!![/B] Wiola&Miłosz a co tak bronisz ich ???? tobie też sie grunt pod nogami pali???[/QUOTE]

Nie wybielaj sie i nie pisz bo Mnie sie grunt pod nogami nie pali;)
Wiec hamuj troszke i sie nie zapedzaj.
o do gowna.. sama je robisz. Pokaz konkretne dowody
to sa czyste dywagacje i pomowienia:)
Ja ci nie wierze i nie ma to nic wspolnego z sympati do danavas..

To nie watek kapsla a miska o miska prawidlowo nie zadbalas.
zostawilas go pod hipermarketem..
Nie pod malym osiedlowym sklepem. To nie pies strachliwy to normalny
wpatrziony w czlowieka pies;) Wiec ciezko go zgubic:)

Link to comment
Share on other sites

mały osiedlowy lewiatan to hipermarket :evil_lol: skoro ty masz takie konkrety od danavas to gratuluje tej ogromnej wiary w ludzi :multi:
a z częstochowy nie jesteś... więc udziału w akcji poszukiwawczej nie miałaś... przy najmniej fizycznie ... więc wierz dalej w bajki danavas i balbiny ....ale jak dla mnie to ty razem z nimi siedzisz w tym gównie a dowody podałam ...próba zakrzyczenia tej sytuacji i przeinaczania tego co pisze nic ci nie dadzą:diabloti:
[B]kazdy myslący i czytający twoje wypociny widzi ...oj widzi ....
a skoro zabawiłyście sie z policją to proszę bardzo...dla mnie jest powodem do dumy wyrok za przywłaszczenie mienia w obronie psa [/B]:evil_lol:
niestety Balbinka ,źle zapamiętała moja osobę z czasów jak mieszkała w Pl :diabloti:

Edited by MollyMolly
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']mały osiedlowy lewiatan to hipermarket :evil_lol: skoro ty masz takie konkrety od danavas to gratuluje tej ogromnej wiary w ludzi :multi:[/QUOTE]
Nie pochlebiaj sobie;) I nie rob z siebie bog wie jakiej matki teresy. Akurat jechalam przez czesto- odbieralam psa z otou- pomagalismy w szukaniu widzisz masz zle informacje..

Link to comment
Share on other sites

[B]A tak na marginesie bardzo latwo jest kogos oskarzyc ze czerpie korzysci z psa, ze je sprzedaje, nie dba ma w nosie... Czlowiek ma tendencje do pamitania zlego ale nie dobrego..
Szkoda bo plusy i minusy sa wielkie nikt nie jest idealny,
Danavas to dobra dupa.. Wierzy kazdemu chce dobrze...
Zadnemu zwierzakowi krzywdy nie zrobila...i niestety nie wierze ze balbina
tez by cos mu zrobila... ale forum ma to do siebie ze czytaja ze zrozumieniem alke nie moga pojac;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']przyhamuj emocje :)[/QUOTE]
a jakie tu emocje ja już do tego podchodzę na zimno ....tylko mam nadzieje że ludzie czytają i nie dadzą sie oszukać...a takie jeszce pytanie ...widziałaś ten wielki hipermarket lewiatan? :evil_lol: po przejeżdząc przez Częstochowe to jedno a znać wszystkie miejsca to drugie ....po za tym czy danavas ci sie przyznała, że ja nie brałam kasy za Misia ...ale zajechała mi piękną bajke ,że niby ma psa z palucha na którego nie ma jak robić bazarków , więc skoro Miś u mnie za darmo to te 200pln co niby biorę za tymczas to na tego psa ( mój błąd mogłam prosić o pokazanie tego psa z palucha ,ale wierzyłam jak wielu z nas , bo kierujemy sie sercem a nie kalkulatorem w głowie jak danavas) albo Hania ...bernardynka... najpierw mi mówi że pies już zaadoptowany tak gdzie sie zabłąkał w trakcie ucieczki z hotelu, więc patrze na dogo a tam wątek dalej leci, że Hania daej nie ma domu i kasa za operacje itd. ... przyznała ci sie?

Link to comment
Share on other sites

To ja za postem magdyski dodam, że ten wątek ma służyć adopcji Misia i wspólnymi siłami poszukiwania mu domu, a nie długich dywagacji na temat niemieckich fundacji, tudzież działania OTOZu.
Dziewczyny, chcecie toczyć pianę - idźcie na PW, nie zaśmiecajcie tego wątku, bo tylko zniechęcacie ludzi...

Na koniec dodam, że sama osobiście również jestem PRZECIWNA adopcjom psów polskich za granicę (zwłaszcza niemiecką, zbyt dużo się naczytałam, a i sama miałam styczność...), ale akurat w dobrą wiarę i chęć pomocy danavas nie wątpię ;) i tak jak wspomniała Wiola&Miłosz - ten kto jest właścicielem psa ma prawo głosu, niestety DT nie ma w tym zakresie żadnego zdania. I to do właścicieli prawnych Misia należy decyzja, gdzie domek będzie poszukiwany.


Także dużo głasków dla Misia i życzę wspaniałego domku w Polsce! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']..po za tym czy danavas ci sie przyznała, że ja nie brałam kasy za Misia ...ale zajechała mi piękną bajke ,że niby ma psa z palucha na którego nie ma jak robić bazarków , więc skoro Miś u mnie za darmo to te 200pln co niby biorę za tymczas to na tego psa ( mój błąd mogłam prosić o pokazanie tego psa z palucha ,ale wierzyłam jak wielu z nas , bo kierujemy sie sercem a nie kalkulatorem w głowie jak danavas) albo Hania ...bernardynka... najpierw mi mówi że pies już zaadoptowany tak gdzie sie zabłąkał w trakcie ucieczki z hotelu, więc patrze na dogo a tam wątek dalej leci, że Hania daej nie ma domu i kasa za operacje itd. ... przyznała ci sie?[/QUOTE]

Molly, to poważne oskarżenia!!! Naprawde tak było??? Daj linka do tej bernardynki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Molly, to poważne oskarżenia!!! Naprawde tak było??? Daj linka do tej bernardynki....[/QUOTE]


prosze o to link [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236593-Bernardynka-Hanka-%28-z-ropomaciczem-b%C5%82agamy-o-fundusze-na-zabieg[/url]
właśnie dlatego nie odzywałam sie na żadnym wątku tylko zbierałam info o co tu chodzi ...one zawsze mają odpowiedż jak Wiola&Miłosz....ja sprawdzałam coś, dzwoniłam z wątpliwościami to wmawaiły mi , że przeinaczam to co do mnie mówiły wcześniej i tak w koło Macieja ...wariata...ze mnie robią ....na koniec danavas mi dziś mówi na temat Hani"papiery jeszce nie podpisane czy ty rozumiesz co sie do Ciebie mówi ...a facet weźmie ją pod warunkiem , że mu dam karme na 3 miesiące " to ja na to "ładna adopcja Aga ...gratuluje skoro teraz żąda karmy ...to jak braknie żarcia pies będzie znów wywalony...uśpiony..." i sie rozłączyłam .....

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny to czysta dywagacja. slowo przeciwko slowu. To watek miskana moly wywlwka jakies dziwne sprawy co nie maja pokrycia... pisalam niie zna prawa snje dywagacje wdaje sie w polemike.. powodzenia zycze...

to watek miska.. widocznie panna nienzna realiow adopcyjnych jak to wszystko wyglada
no ale coz. poczekam az danavas zajmie oficjalne stnowisko w tej spraiwe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']prosze o to link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236593-Bernardynka-Hanka-(-z-ropomaciczem-błagamy-o-fundusze-na-zabieg[/URL]

[B]Dziekuje..[/B]..

...a facet weźmie ją pod warunkiem , że mu dam karme na 3 miesiące " to ja na to "ładna adopcja Aga ...gratuluje skoro teraz żąda karmy ...to jak braknie żarcia pies będzie znów wywalony...uśpiony..." .....[/QUOTE]

Cóż, bywają adopcje, którym daleko do ideału. Pamietam taką , ze kupiłyśmy DS klatke kenelową . I czasem warto zaryzykować (w przypadku klatki tak było), ale o tym się pisze. Prawde.
Też czekam co Danavas powie. I nie tylko ja. Kilka osób sie zbulwersowało.... Chciałabym , zeby było to tylko nieporozumienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']dziewczyny to czysta dywagacja. slowo przeciwko slowu. To watek miskana moly wywlwka jakies dziwne sprawy co nie maja pokrycia... pisalam niie zna prawa snje dywagacje wdaje sie w polemike.. powodzenia zycze...

to watek miska.. widocznie panna nienzna realiow adopcyjnych jak to wszystko wyglada
no ale coz. poczekam az danavas zajmie oficjalne stnowisko w tej spraiwe[/QUOTE]
no właśnie gdzie danavas ??? koczuje u mnie pod blokiem ??/ żeby wyrwać mi Kapsla ???
czy może z Balbinką ,zbierają psy po polsce na transport ???
dywagacje ..chciałabym ,żeby to były moje paranoje ....ze wzgledu na psy które wywiozły "Bóg wie gdzie"
dla zainteresowanych ...jutro, najpóźniej wieczorem, będzie wątek na dogo z dokładnym opisem co i jak jeśi chodzi o danavas, balbine i wywóz psów .... założony przeze mnie ... podeśle tu linka ....nie mam ochoty szarpać sie z towarzystwem wzajemnej adoracji ....a fakt wątku Misia nie ma co zaśmiecać...tylko czy Miś żyje ...czy jest u carmelci ...nie wiadomo....bo carmelcia w XXIw. nie ma telefonu z aparatem, ani sąsiada z internetem, żeby robić zdjęcia Misiowi ...zero kontaktu ze światem, a zgarnia 350zł od psa za tymczas ....a psów ma od 7-10 jak nie lepiej .... i nie ma możliwości udzielać sie na wątkach psiaków ,ani danavas zdjęcia podsłyłać komórką .....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

dobry wieczór:)
ręce opadają Molly...dziewczyno, ja nie wiem jakich Ty krzywd zaznałaś w życiu i co się stało że jesteś pełna nienawiści do całego świata... żal mi Ciebie bardzo...i mówię to całkiem serio...

Fakty:
Pies-kapsel jest brzydko mówiąc, ale zgodnie z prawem moją własnością...
To samo powiedział Ci dziś policjant przez telefon, masz oddać psiaka i zgłosić się na komisariat udzielić wyjaśnień... od dwóch dni proszę Cie abyś oddała Kapsla.... kilka razy ostrzegałam że jeśli go nie oddasz prawnemu właścicielowi, czyli mnie to zawiadomię policję... to był Twój wybór...
oddaj psa a wycofam to zgłoszenie...

powiedziałaś mi wczoraj że spoko, że oddasz mi Kapselka, przecież nawet dziś rano umówione byłyśmy że o 11 odbierze go moja koleżanka... stała jak kretynka na ulicy a Ty foch...
wczoraj oczerniałaś mnie na dogo na pw... a chwilę potem prosiłaś o pomoc w sprawie innego psa...

teksty typu...wiesz aga, mam podejrzenia... ale jeśli się mylę to zaproszę Cie potem na piwo...
co masz....pytam? jakie dowody na to że krzywdzę zwierzęta, na to że dostaje pieniądze za adopcje, jeśli masz takowe to śmiało... biegnij do prokuratury... jeśli nie masz to pohamuj się, bo ja się tam udam zgłosić sprawę o pomówienie...

Tino:
Fundacja której członkiem jest moja koleżanka Balbina... Tino pomogło w adopcji kilku moich psów(moich, nie otozowych), nie są to ilości hurtowe, pies przekazywany jest dopiero po pomyślnej wizycie PA, za opłatą 300 euro, pieniądze te wpływają na konto tej organizacji i jeśli z niego wychodzą to na ich miejsce muszą wskoczyć faktury, z tych wpłat ma ona obowiązek rozliczyć się na koniec każdego roku z państwem... gdyby tego co roku nie robili, nie mieliby pozwolenia na działanie...

na co idą te pieniądze? ma ubezpieczenie psów, na ich ewentualne leczenie, na paliwo, jeśli pies idzie do adopcji a okaże się że był wcześniej chory , ale choroba została wykryta dopiero po adopcji, Tino za to płaci, bo dali do adopcji chorego psa...
kupili wielką klatkę do łapania dzikich kotów, za jej pomocą odłowiłam już i wysterylizowałam za pieniądze od Tino masę kotek w Polsce, akcja sterylizacji trwa nadal już kosztowała kilkaset euro... Max , Boczek ,Barry... moje psy które mają wątek na dogo, nie zależnie od tego gdzie znajda dom, czy w Polsce czy w Niemczech Tino opłaca ich leczenie, Boczek miał wykonane zabiegi za 400zł, kastracja Maxa i Barrego również będzie z kasy Tino, Balbina jak jest w Polsce to wyciąga za każdym razem pieniądze i z tej puli kupuje karmę dla psów i kotów, te karmę rozdajemy karmicielom kotów i wożę ją po osobach które dokarmiają bezdomne psy...
sama wiele takich psiaków dokarmiam....

każdy psiak który pojechał do Niemiec, do ds czy do jednego z kilku dt trafił w miejsce dokładnie sprawdzone... wielu domom odmówiono, bo się nie nadawały....
co kilka dni dostaje info o psach, filmy, zdjęcia, domy stałe maja kilka wizyt poadopcyjnych, na koniec lutego jadę do Niemiec i będę uczestniczyć w powtórnych kontrolach.
Ktoś chętny? będzie miejsce w aucie, jeśli ktoś ma wątpliwości może się z nami zabrać...

nie będę się tu kłócić i szarpać, ja robię swoje, działam zgodnie z prawem i z własnym sumieniem... Molly ja nie muszę handlować psami, mam z czego żyć.... a żyje sobie całkiem nieźle i nie narzekam na biedę....

powiedziałaś mi dziś przez telefon, że Ciebie zastanawia to że ja się tak poświęcam, że tyle robię i że muszę mieć z tego jakieś korzyści bo za darmo bym tak nie biegała i nie działała.... jednak takie wypowiedzi świadczą źle o Tobie, nie o mnie...

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']no właśnie gdzie danavas ??? koczuje u mnie pod blokiem ??/ żeby wyrwać mi Kapsla ???
czy może z Balbinką ,zbierają psy po polsce na transport ???
dywagacje ..chciałabym ,żeby to były moje paranoje ....ze wzgledu na psy które wywiozły "Bóg wie gdzie"
dla zainteresowanych ...jutro, najpóźniej wieczorem, będzie wątek na dogo z dokładnym opisem co i jak jeśi chodzi o danavas, balbine i wywóz psów .... założony przeze mnie ... podeśle tu linka ....nie mam ochoty szarpać sie z towarzystwem wzajemnej adoracji ....a fakt wątku Misia nie ma co zaśmiecać...tylko czy Miś żyje ...czy jest u carmelci ...nie wiadomo....bo carmelcia w XXIw. nie ma telefonu z aparatem, ani sąsiada z internetem, żeby robić zdjęcia Misiowi ...zero kontaktu ze światem, a zgarnia 350zł od psa za tymczas ....a psów ma od 7-10 jak nie lepiej .... i nie ma możliwości udzielać sie na wątkach psiaków ,ani danavas zdjęcia podsłyłać komórką .....:diabloti:[/QUOTE]
a danavas wlasnie obrabia tylek zeby nie napisac dup niemieckim fundacjom;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']dobry wieczór:)
ręce opadają Molly...dziewczyno, ja nie wiem jakich Ty krzywd zaznałaś w życiu i co się stało że jesteś pełna nienawiści do całego świata... żal mi Ciebie bardzo...i mówię to całkiem serio...

Fakty:
Pies-kapsel jest brzydko mówiąc, ale zgodnie z prawem moją własnością...
To samo powiedział Ci dziś policjant przez telefon, masz oddać psiaka i zgłosić się na komisariat udzielić wyjaśnień... od dwóch dni proszę Cie abyś oddała Kapsla.... kilka razy ostrzegałam że jeśli go nie oddasz prawnemu właścicielowi, czyli mnie to zawiadomię policję... to był Twój wybór...
oddaj psa a wycofam to zgłoszenie...

powiedziałaś mi wczoraj że spoko, że oddasz mi Kapselka, przecież nawet dziś rano umówione byłyśmy że o 11 odbierze go moja koleżanka... stała jak kretynka na ulicy a Ty foch...
wczoraj oczerniałaś mnie na dogo na pw... a chwilę potem prosiłaś o pomoc w sprawie innego psa...

teksty typu...wiesz aga, mam podejrzenia... ale jeśli się mylę to zaproszę Cie potem na piwo...
co masz....pytam? jakie dowody na to że krzywdzę zwierzęta, na to że dostaje pieniądze za adopcje, jeśli masz takowe to śmiało... biegnij do prokuratury... jeśli nie masz to pohamuj się, bo ja się tam udam zgłosić sprawę o pomówienie...

Tino:
Fundacja której członkiem jest moja koleżanka Balbina... Tino pomogło w adopcji kilku moich psów(moich, nie otozowych), nie są to ilości hurtowe, pies przekazywany jest dopiero po pomyślnej wizycie PA, za opłatą 300 euro, pieniądze te wpływają na konto tej organizacji i jeśli z niego wychodzą to na ich miejsce muszą wskoczyć faktury, z tych wpłat ma ona obowiązek rozliczyć się na koniec każdego roku z państwem... gdyby tego co roku nie robili, nie mieliby pozwolenia na działanie...

na co idą te pieniądze? ma ubezpieczenie psów, na ich ewentualne leczenie, na paliwo, jeśli pies idzie do adopcji a okaże się że był wcześniej chory , ale choroba została wykryta dopiero po adopcji, Tino za to płaci, bo dali do adopcji chorego psa...
kupili wielką klatkę do łapania dzikich kotów, za jej pomocą odłowiłam już i wysterylizowałam za pieniądze od Tino masę kotek w Polsce, akcja sterylizacji trwa nadal już kosztowała kilkaset euro... Max , Boczek ,Barry... moje psy które mają wątek na dogo, nie zależnie od tego gdzie znajda dom, czy w Polsce czy w Niemczech Tino opłaca ich leczenie, Boczek miał wykonane zabiegi za 400zł, kastracja Maxa i Barrego również będzie z kasy Tino, Balbina jak jest w Polsce to wyciąga za każdym razem pieniądze i z tej puli kupuje karmę dla psów i kotów, te karmę rozdajemy karmicielom kotów i wożę ją po osobach które dokarmiają bezdomne psy...
sama wiele takich psiaków dokarmiam....

każdy psiak który pojechał do Niemiec, do ds czy do jednego z kilku dt trafił w miejsce dokładnie sprawdzone... wielu domom odmówiono, bo się nie nadawały....
co kilka dni dostaje info o psach, filmy, zdjęcia, domy stałe maja kilka wizyt poadopcyjnych, na koniec lutego jadę do Niemiec i będę uczestniczyć w powtórnych kontrolach.
Ktoś chętny? będzie miejsce w aucie, jeśli ktoś ma wątpliwości może się z nami zabrać...

nie będę się tu kłócić i szarpać, ja robię swoje, działam zgodnie z prawem i z własnym sumieniem... Molly ja nie muszę handlować psami, mam z czego żyć.... a żyje sobie całkiem nieźle i nie narzekam na biedę....

powiedziałaś mi dziś przez telefon, że Ciebie zastanawia to że ja się tak poświęcam, że tyle robię i że muszę mieć z tego jakieś korzyści bo za darmo bym tak nie biegała i nie działała.... jednak takie wypowiedzi świadczą źle o Tobie, nie o mnie...[/QUOTE]

[B]piękny opis ....brawo ...naparwdę piękny ...Po pierwsze ja Ci nie piszę ,że życie Cie skopało, więc pod szyldem dbania o psy nadrabiasz braki w finansach z dzieciństwa , zejdź z tematów osobistych bo ja ci na twoje życie nie wchodzę...
Więc czemu nie zgadzasz sie na adopcje Kapsla przeze mnie???
co do policji .."przyjmę na klate" :diabloti:[/B]
[B]
Powiedziałam ,że oddam Kapsla ...żeby zyskać czas zanim swoje piękne bajki zaczniesz cisnąc na około i nie będę mogła uzyskać wiarygodnych informacji, tak samo z pomocą dla innego psa :evil_lol: wybacz, ale dostosowałam sie do reguł gry, które Ty narzuciłaś[/B]

Oczernianie na dogo ..hmmm...nikogo nie oczerniałam tylko skontaktowałam sie z paroma osobami ,nie podając twojego nicku, aby wypytać o co tu chodzi , gwoli ścisłości nie wczoraj ale jakieś parę dni temu, co do twojej koleżanki na niemieckich blachach..to koleżanka czy kolejna pośredniczka z zagranicy??...a w tym czasie byłam u weta na sprawdzeniu Kapsla ....czy wszystko ok po waszej opiece weterynaryjnej...bo przyjechał tak chudy do mnie, że żal było patrzeć, a po waszych kłamstwach wolałam sprawdzić....

[B]"teksty typu...wiesz aga, mam podejrzenia... ale jeśli się mylę to zaproszę Cie potem na piwo... " kolejna zagrywka według waszych reguł gry :diabloti: zyskiwanie na czasie ....[/B]

"co masz....pytam? jakie dowody na to że krzywdzę zwierzęta, na to że dostaje pieniądze za adopcje, jeśli masz takowe to śmiało... biegnij do prokuratury... jeśli nie masz to pohamuj się, bo ja się tam udam zgłosić sprawę o pomówienie..."
[B]tak jak z tą policją??? o zatrzymanie "mienia" (kapselka):diabloti: dowody to dla mnie tu są jasne ....zbierasz na psy na wątkach..wkrecasz ludzi w kłamanie, że biorą za tymczas( gdzie tego nie robią , wyślij nam zdjęcia tego piesia z palucha na którego niby zbierałaś na wątku Misia, pod szyldem tymczasu u mnie ....wszyscy czekamy jaka bajke tym razem wymyślisz)
Temat Hani ...więc jak z nią jest ...podaj adres pojade spytam faceta u ktorego jest ...podaj weta u którego ją leczyłaś.. pojade sprawdzę ..daj skany faktur .....czekamy...[/B]


Temat opłat do fundacji to mamy omówiony ...wy twierdzicie że to opata za czip,paszport,ubezpieczenie,leczenie itd.
na to płacą [B]......na te same psy [/B]:
[B]-Niemcy dobrej woli do TiNo
-Polacy dobrej woli na dogomani i innych portalach
-adoptujący psa w Niemczech płacąc 300euro[/B] [B]przy adopcji[/B]


"każdy psiak który pojechał do Niemiec, do ds czy do jednego z kilku dt trafił w miejsce dokładnie sprawdzone... wielu domom odmówiono, bo się nie nadawały....
co kilka dni dostaje info o psach, filmy, zdjęcia, domy stałe maja kilka wizyt poadopcyjnych, na koniec lutego jadę do Niemiec i będę uczestniczyć w powtórnych kontrolach.
Ktoś chętny? będzie miejsce w aucie, jeśli ktoś ma wątpliwości może się z nami zabrać..."

nie powiem info jest gdzie [B]niby są te psiaki[/B]....[B]ale tylko te, co ogłaszacie oficjalnie na stronach....

gdzie Balcon ma wątek(badź ogłoszenia na stronach PL) ....Sila....Sonia ...to sa psy które były u mnie
o wielu innych nie wiem [/B]

[B]nie kłóć sie ...bo wiesz że przegrywasz i wasz mały biznes szlak trafia ....[/B]

"powiedziałaś mi dziś przez telefon, że Ciebie zastanawia to że ja się tak poświęcam, że tyle robię i że muszę mieć z tego jakieś korzyści bo za darmo bym tak nie biegała i nie działała.... jednak takie wypowiedzi świadczą źle o Tobie, nie o mnie... "

[B]tak powiedziałam , bo jak Hania pitła z hotelu to jej nie szukałaś tak intensywnie jak Misia, który jest ogłoszony na portalach za 300euro....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']no właśnie gdzie danavas ??? koczuje u mnie pod blokiem ??/ żeby wyrwać mi Kapsla ???
czy może z Balbinką ,zbierają psy po polsce na transport ???
dywagacje ..chciałabym ,żeby to były moje paranoje ....ze wzgledu na psy które wywiozły "Bóg wie gdzie"
dla zainteresowanych ...jutro, najpóźniej wieczorem, będzie wątek na dogo z dokładnym opisem co i jak jeśi chodzi o danavas, balbine i wywóz psów .... założony przeze mnie ... podeśle tu linka ....nie mam ochoty szarpać sie z towarzystwem wzajemnej adoracji ....a fakt wątku Misia nie ma co zaśmiecać...tylko czy Miś żyje ..[B].czy jest u carmelci .[/B]..nie wiadomo....bo carmelcia w XXIw. nie ma telefonu z aparatem, ani sąsiada z internetem, żeby robić zdjęcia Misiowi ...zero kontaktu ze światem, a zgarnia 350zł od psa za tymczas ....a psów ma od 7-10 jak nie lepiej .... i nie ma możliwości udzielać sie na wątkach psiaków ,ani danavas zdjęcia podsłyłać komórką .....:diabloti:[/QUOTE]

Misiek jest u Karmelci ?
No to chyba pare osob sie wypowie na ten dt.

Czy zostala spisana umowa z dt u Karmelci ? To jest istotne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Danavas, a jak było z opłatą za Miska u Molly? Molly była BDT, czy miała brać 200 zł? I co z bernardynką - ma dom czy dalej jest w DT?[/QUOTE]

już wcześniej napisałam że pobyt Miśka będzie mnie kosztował 200zł czyli praktycznie tyle co on przeje.... i dostarczyłam go z karmą którą kupiłam....w efekcie wyszło 500zł za 3 dni, bo tyle wydałam na jego poszukiwania....

Hania... moja wypowiedź brzmiała..."ja myślę że oni ją zostawią"...i powiedziałam to do Molly gdy wiozłam Hankę na zdjęcie szwów... oni co chwile się naradzają proszą o jeszcze kilka dni, wiadomo że to duży pies i duży wydatek.... Pan mi raz powiedział , że ją chcą, potem zadzwonił, że w sumie jej się należy lepszy dom niż zakład pracy... jutro tam zadzwonie i dla świętego spokoju powiem że tu i teraz chce konkretów... pewnie powiedzą że ją chcą... tylko na ile będzie to ich i tylko ich dobrze przemyślana decyzja....

a i owszem wożę tym ludziom karmę... i umówiłam się z nimi że będę wozić aż do marca, bo wtedy kończy się zastój w firmie i będą lepiej stać finansowo... oni tam dokarmiają cała ulicę psiaków...

Molly, proszę Cie.... spraw sobie psiaka, załóż mu wątek, martw się o niego gdy na wątku zrobi się pusto.... a nie właź na czyjeś i nie niszcz oszczerstwami czyjejś żmudnej pracy... i czegoś w co ktoś włożył całe serce... a jeśli jeszcze raz na wydarzeniu Miśka zamieścisz takiego posta jak przed chwilą (ten który usunęłam) że ja handluje psami, to spotkamy się w sądzie... i wiem że nie będzie to Twoja pierwsza sprawa.... bo aniołkiem nie jesteś...

dziewczyny wybaczcie ale zamierzam ją ignorować...
to jest wątek Miśka...i na Miśku się skupiam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']już wcześniej napisałam że pobyt Miśka będzie mnie kosztował 200zł czyli praktycznie tyle co on przeje.... i dostarczyłam go z karmą którą kupiłam....w efekcie wyszło 500zł za 3 dni, bo tyle wydałam na jego poszukiwania....

Hania... moja wypowiedź brzmiała..."ja myślę że oni ją zostawią"...i powiedziałam to do Molly gdy wiozłam Hankę na zdjęcie szwów... oni co chwile się naradzają proszą o jeszcze kilka dni, wiadomo że to duży pies i duży wydatek.... Pan mi raz powiedział , że ją chcą, potem zadzwonił, że w sumie jej się należy lepszy dom niż zakład pracy... jutro tam zadzwonie i dla świętego spokoju powiem że tu i teraz chce konkretów... pewnie powiedzą że ją chcą... tylko na ile będzie to ich i tylko ich dobrze przemyślana decyzja....

a i owszem wożę tym ludziom karmę... i umówiłam się z nimi że będę wozić aż do marca, bo wtedy kończy się zastój w firmie i będą lepiej stać finansowo... oni tam dokarmiają cała ulicę psiaków...

Molly, proszę Cie.... spraw sobie psiaka, załóż mu wątek, martw się o niego gdy na wątku zrobi się pusto.... a nie właź na czyjeś i nie niszcz oszczerstwami czyjejś żmudnej pracy... i czegoś w co ktoś włożył całe serce... a jeśli jeszcze raz na wydarzeniu Miśka zamieścisz takiego posta jak przed chwilą (ten który usunęłam) że ja handluje psami, to spotkamy się w sądzie... i wiem że nie będzie to Twoja pierwsza sprawa.... bo aniołkiem nie jesteś...

dziewczyny wybaczcie ale zamierzam ją ignorować...
to jest wątek Miśka...i na Miśku się skupiam...[/QUOTE]
co [B]do pieniedzy[/B] to jak ktoś przekopie wątek jest jasno napisane przez danavas, [B]że ja biorę żywą gotówke 200pln za DT Misia [/B]i nie ma słowa, że to koszt karmy którą ma [B]od balbiny za free z Niemiec [/B].[B].wszem i wobec wypisywałaś ile to nie straciłaś na paliwo i ulotki na poszukiwanie Misia , a skoro u mnie był 3 dni jak miałaś mi niby kupować karme???.[/B]a ciągaj mnie po sądach ....[B]to ,że znam polski system prawny to już wycieczka osobista ,że znam z doświadczenia???[/B] powiedziałam daruj sobie bo to jest pomówienie i szkalowanie ...[B]a z kąd nie wiesz ,że koło mnie nie siedzi prawnik z rodziny???[/B]
zapomniałaś o powiedzeniu "Cicha woda brzegi rwie" miałaś mnie za tępaka , który za darmo wam trzyma psy na DT i nie zauważa waszych kłamstw...
[B]Wole pomagać uczciwej organizacji dla zwierzaków!!! za darmo tylko, żeby dawali karme na dla nich ...bo mnie nie stać ....to jest mój wkład w pomoc!!!!!!!!!![/B]

[B][SIZE=5]wyadoptujesz mi Kapsla czy dalej jazde ciągniesz???
wszem i wobec mówie pokrywam koszty leczenia ,czipu ,paszportu i reszty tylko na podstawie faktury...
czekam na odp.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...