Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='joaska8']Molly zajmuje się Miskiem2 tym znalezionym na Księzycowej.
Słuchajcie na dogo jest dział "przygarnę psa" napisałam chyba do 3 z propozycją zapoznania się z wątkiem Misia może ktoś się w nim zakocha.[/QUOTE]
rzadko sie zdarza ze na DOGO pies znajdzie dom. Trzeba go oglaszac oglaszac i oglaszac..
Niestety zreszta na watku przygarne czesto ludzie robia sobie casting na najladniejszego psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaska8']Spróbowałam tak szczerze to ja sobie konto na dogo założyłam dopiero z miesiąc temu nie miałam wcześniej :( Nie wiem jeszcze no ale spróbować można a nawet chyba trzeba a nóż... się uda :)[/QUOTE]
Przeciez ja nic nie mowie;) Masz racje moze sie uda. ale stawialanbym na ogloszenia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']czy Misiek ma jakes deklaracje stale?[/QUOTE]
o ile mi wiadomo ma bardzo mało deklaracji i wciąż się wykruszają.W Opolu mógły być gdyby miał deklaracie (kwotę zna Aga i chyba stali wątkowicze ).Do Częstochowy na darmowe DT z Opola,gdzie czuł się świetnie i miał swoją kanapę...został przeniesiony z powodów finansowych.
O i;le wiem może tam wrócić ale skąd wziąć deklaracje?

Za powrotem do Opola,moim zdaniem przemawia fakt,że on już zna tam opiekunów,ufa im.Po dramatach jakie przeżywa od przyjazdu do Czę-wy aż żal znów robić mu stres i posyłać w nowe miejsce.U mnie powinien być z tego samego powodu maksymalnie krótko aby nie zdążył się przyzwyczaić.

Decyzji jednak ja podejmować nie będę .Jedyne o czym ja mogę i decyduję, to ostateczny termin jego pobytu u mnie - czyli najdalej do soboty.Potem (na moje dodatkowe nieszczęście)zostaję sama w domu i nawet gdybym chciała się jeszcze przełamywać, to nie mogę.To by mnie przerosło a psy byłyby skrzywdzone.Stąd moja dziś panika i powód alarmowania na wątku.Jestem wobec Was uczciwa i lojalna.Mam nadzieję i prawo oczekiwać tego samego w moją stronę.

Edited by ivette3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Monika, dostałam wiadomość na pw. Podeślijcie mi proszę zdjęcia i teksty/teksty na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Jak dojdzie do mnie niedługo, to jeszcze dzisiaj go poogłaszam, bo nie ma na co czekać.[/QUOTE]

bardzo Ci dziekuje za odzew, dziewczyny prosze podeslijcie Pauli info, ona jest mistrzem oglszeniowym :) Ja bym chetnie to zrobila, bo mam czas ale nie ogarniam mojego kompa:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Monika, dostałam wiadomość na pw.[SIZE=4][COLOR=#ff0000] Podeślijcie mi proszę zdjęcia i teksty/teksty na maila: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#ff0000][email protected][/COLOR][/EMAIL][COLOR=#ff0000] . [/COLOR][/SIZE]Jak dojdzie do mnie niedługo, to jeszcze dzisiaj go poogłaszam, bo nie ma na co czekać.[/QUOTE]

[quote name='monika083']bardzo Ci dziekuje za odzew, [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]dziewczyny prosze podeslijcie Pauli info[/B][/COLOR][/SIZE], ona jest mistrzem oglszeniowym :) Ja bym chetnie to zrobila, bo mam czas ale nie ogarniam mojego kompa:/[/QUOTE]

Kto zna wątek i się tym zajmie pilnie?

Link to comment
Share on other sites

U mnie z czasem gorzej, bo w czwartek egzamin, ale i tak nie spodziewałam się długiego snu :eviltong:
No ja właśnie niestety nie znam, a przyznam szczerze, że nie bardzo podoba mi się pomysł przekopywania przez 83 strony. I wymyślcie proszę Ciotki tytuł, bo ja robię tyle pakietów, że w kwestii wymyślenia tytułu przykuwającego uwagę jestem już totalnie odmóżdżona ;)
Może być kilka tekstów, jeśli tyle macie, to wtedy będzie więcej ogłoszeń, inaczej pokasują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']U mnie z czasem gorzej, bo w czwartek egzamin, ale i tak nie spodziewałam się długiego snu :eviltong:[/QUOTE]

Tym bardziej wielkie dzieki! Ja am w tej chwili tylko Ipada do dyspozycji, nie moge na nim wklejac fotek w ogloszeniach...
przejrzalam chyba z 15 ostatnich stron i nie znalazlam ani jednego linku do ogloszen ,z ktorego mozna scagnac tekst...prosze ,pomozcie szukac... Przeciez Misia trzeba przede wszystkim oglaszac.
Kto wplaca na Misia stale deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ok, to ja idę od początku[/QUOTE]

znalazlam link do ogloszenia na stronce niem.fundacji, to cos sknoce , tu sa fotki:

[url]http://www.tiervermittlung.de/cgi-bin/haustier/details.pl?IDin=626175[/url]

Misiek to 6 letni piesek ,przypominajacy owczarka niemieckiego, jest jednak sporo mnieszy ( ok 45 cm ).Wiekszosc swojego zycia spedzil na krotkim lancuchu, przy budzie ,tak malej, ze nawet nie mogl sie do niej schowac przed deszczem ,czy mrozem.Misiek zostal uratowana.Mimo tylu zla, jakie wyrzadzil mu czlowiek ,jest wesolym i poslusznym pieskiem,grzeczny w domu, nauczony czysosci.Lubi dzieci, idealny bedzie dla osob aktywnych .Misiek przebywa w domu tymczasowym ,w Czestochowie, warunkiem adopcji jest podpisanie umowy aopcyjnej,oraz wizyta przedaopcyjna.Miska wydany tylko w najlepsze rece! Piesek jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka'][INDENT] [B][COLOR=green]
Zalety:[/COLOR][/B]
- poręczny
- wiecznie radosny
- łagodny wobec ludzi
- akceptuje dzieci
- pojętny (szybko się uczy)
- reaguje na polecenia (zna podstawowe komendy)
- dogaduje się z psami
- szybko akceptuje zmiany (aklimatyzuje się)
- nadaje się do sportów (frisbee, agility)

[B][COLOR=red]Wady:[/COLOR][/B]
- nieufny
- potrzebuje sporo ruchu (kipi energią)

[B]Opis:[/B]
Misiek to 5letni psiak żartobliwie nazywany "miniaturką owczarka niemieckiego". Ma czarny czaprak gdzieniegdzie zdobiony brązowym plamami. W ciemnych oczkach odbija się radość i ciekawość. Misiek jest pełen pozytywnej, zaraźliwej energii, wciąż skory do harców i zabaw. Miś uwielbia szaleństwa z pobratymcami. To bardzo energiczny, zawsze uśmiechnięty psiak. Szybki jak gepard, zręczny jak sarenka i czujny jak pantera. Żaden ruchomy obiekt nie ujdzie jego uwadze. Lubi współpracować z człowiekiem, a przy tym jest bardzo pojętny, szybko uczy się nowych komend. Największą nagrodą za wykonanie poleceń jest energiczna zabawa przeplatana życzliwym słowem i smakołykiem. Jako pies niewielkich rozmiarów jest poręczny, dzięki czemu zmieści się do każdego pojazdu, którym będzie miał okazję wybrać się na dłuższą przejażdżkę. Nadaje się do sportów, gdzie da upust swojej energii.
Potrzebuje sporo miejsca do biegania. Świetnie nada się na psa stróżującego.

Misiek jest zaszczepiony i odrobaczony.
Psiak przed adopcją zostanie wykastrowany.
Warunkiem adopcji jest wizyta przed- i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.


[B]Kontakt: [/B]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/INDENT]
[/QUOTE]
taki tekst znalazłam , ale nie wiem czy jest tylko ten

Link to comment
Share on other sites

Dzięki liluś .

Według mnie w punkcie "wady" nie jest już aktualne - "nieufny"

On jest bardzo ufny i jednocześnie przymilny do każdego, kto okazuje mu zainteresowanie.Za pieszczoty łasi się i przytula.W oczkach ma błagalną wdzięczność.Tylko go wtedy głaskać i kochać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dzięki Monika, spróbuję jeszcze coś sklecić. Przeglądałam na prędko wątek i jest przerażający, biedny psiak, co on musiał przejść i teraz znowu zawirowania w jego życiu :(
Powiedzcie mi tylko, gdzie on przebywa i dajcie namiary proszę (maila+telefon).[/QUOTE]

jest u mnie na tydzień teraz .

Link to comment
Share on other sites

jestem... już ciocie...wracam do żywych...

odpowiadam po kolei na to co mi się rzuciło w oczy...

psiak spod balkonu-schron nie wchodzi w grę, jak będę mieć gdzie to go zabiorę, czekam aż zwolnią mi się tymczasy..
Psiaczek sobie radzi, dałam mu tam budę i wieczorem byłam nakarmić, zawiozłam osobie która karmi go w dzień nowy zapas jedzonka.... potem zrywałam ulotki Miśka w tym miejscu a Balcon(bo tak go nazwałam) maszerował przy mnie dziarsko i robiliśmy obchód.....jak trafi do schronu to i tak będzie na dworze w kojcu i w budzie...ale dodatkowo narażony na nietolerancje od innych psiaków i zamknięcie... teraz sobie biega po osiedlu, nikt go nie przegania... spotkałam dwie babeczki które też go podkarmiają, tam przy każdym bloku jest micha....

Link to comment
Share on other sites

Ivette3...nie bój żaby.... tak jak ustaliłyśmy na początku,kiedy poczujesz że nie dajesz rady z Miśkiem to mów i go zabieram, a jak nie będzie z nim problemu to w czwartek pojedzie do nowego dt, jeszcze nie wiem którego.... podyskutujemy o tym....
został zabrany od Karmelci ze względów finansowych... ciocie były na początku i się ulotniły, zobaczcie ile osób było na wątku kiedy Misiek nie był bezpieczny... potem po kolei wykruszały się stałe które od początku nie były kompletne...

aktualnie mamy stałych 100zł

Pola53 - 10 zł
Ty$ka - 10 zł
danavas 30 zł
Roland_de 50zł

z czego ja płacę 30zł nie mówiąc już o tym co wlałam do baku, pozbyłam się środków do życia za które normalnie funkcjonuje przez pół miesiąca...

po ucieczce ciocia kochana dała stałą:
Monika083-20zł

mamy więc 120 z potrzebnych 300zł...

mam jeszcze na uwadze jeden tymczas, za 150 zł ale to bardzo daleko i nie wiem czy jest sens chłopaka wozić kawał drogi i wydawać na paliwo...

musimy podumać nad tym.... i zbierać stałe.... to jest teraz priorytet....

Link to comment
Share on other sites

w czwartek rano jestem umówiona z kolegą na nagrywanie filmu z Miśkiem, zrobimy jakiś ekstra Miśkowy- spot reklamowy...
dorzucę go do ogłoszeń niemieckich, może coś ruszy, bo Misiek na żywo jest ładniutki a na fotach taki pospolity...

myślę nad ogłoszeniami, bo na pewno na ten rejon w którym Misiek będzie się znajdował....wstrzymaj się ciotunia do jutra....ja w ciągu dnia, podzownie popytam i ustalę gdzie Mis pójdzie do płatnego... chyba ze trafi sie darmowy...
ciocia...czy do ogłoszeń można oprócz fotek dorzucić też film? bo jeśli tak to nie wiem czy nie warto się wstrzymać....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...