Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

Już jestem i wysyłam konto.

Faktem jest, że w Mikówcu jest drogo, biorąc pod uwagę, że to hotel nierejestrowany... Ile dokładnie jest za Misia - 350 zł, czy 350+karma? I ile byłoby u Yumanji, 300 zł+karma?
BTW, u Yumanji też mam psy, warunki widziałam, dla mnie są porównywalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Już jestem i wysyłam konto.

Faktem jest, że w Mikówcu jest drogo, biorąc pod uwagę, że to hotel nierejestrowany... Ile dokładnie jest za Misia - 350 zł, czy 350+karma? I ile byłoby u Yumanji, 300 zł+karma?
BTW, u Yumanji też mam psy, warunki widziałam, dla mnie są porównywalne.[/QUOTE]

w Mikówcu jest 350zł za wszystko w tym jedzonko gotowane...u Yumangi 380zł w tym sucha karma....
widziałam jak Yuma podawała za weta to doliczała sobie za paliwo...a u Pana Henia transport do weta jest gratis....
więc jest taniej o 30zł i za te transporty do weta...ale z tym ostatnim to nie wiem jak teraz by liczyła, więc nie chce mówić , bo może już nie liczy za paliwo..... Pan Henio ma na dt tylko Foxa i Misia oraz dodatkową osobę do pomocy...więc warunki o tyle lepsze że psy mają więcej ruchu....rzadko są zamykane....

Koośku podaj mi proszę dane do wpłaty na Misia.....
A co myślicie żeby go jakoś oryginalniej nazwać??

Link to comment
Share on other sites

koosiek dla ułatwienia wrzucam raz jeszcze zaktualizowane dziś finanse Misia - jeśli kogoś pominęłam - dajcie znać. I czy jest ktoś, kto robi Misiowi ogłoszenia?

[quote name='Kalva']no to możemy odetchnąć:) Bardzo liczymy na relacje i zdjęcia z domu tymczasowego
co do rozliczenia - uzupełniam z historii wątku:

Stałe deklaracje:
*Paulinken - skromnie, nie określona dokładna kwota.
*Pola53 - nie określiła kwoty
*Kama83 - 10 zł ale nie na 100%
*Danavas - 30 zł od czerwca i regularne bazarki
*Koosiek - 10 zł
*BeataDz - 20 zł
*Ty$ka - 10 zł
*PaulinKa030894 - 15 zł
*Tiger - 20 zł
*piescofajnyjest - 10 zł stałej - gdyby cos sie dzialo, byla zbiorka-piszcie prosze do mnie wiadomosc...
*kmurdz - Dorzucam deklaracje stala. Jesli znajdziecie hotelik lub dt prosze o znak!
oraz:
*Luzia - coś jednorazowo
*bela51 - 10 zł jednorazowo
*abigeal - pisała, że coś dorzuci stałe? jednorazowo?
*arielka186 - mogę wpłacić 10-20zł jednorazowo na hotel/tymczas+ ew. posłano/smycz itp.
*Dominkiabankert - 10 zł - nie określiła czy stała czy jednorazowa.

dołączam do klubu kilku osób tutaj - pracowników naukowo-dydaktycznych, a że spotykam przypadki różniste, to dobrze, że marta507 tu się zgłosiła i pomijając wszystko psiak bezpieczny, pewnie nie znajdzie czasu by go odwiedzić.
Jak wspominałam wyżej jedna osoba zaofiarowała zrobienie sporego pakietu ogłoszeń, jakby co, piszcie
Kto napisze do osób ofiarujących deklarację i proszących o pw?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']koosiek dla ułatwienia wrzucam raz jeszcze zaktualizowane dziś finanse Misia - jeśli kogoś pominęłam - dajcie znać. I czy jest ktoś, kto robi Misiowi ogłoszenia?[/QUOTE]

i jak zwykle ja zostałam pominięta :(
nie ładnie :D
ja deklaruję 15 zł miesięcznie.
A ogłoszenia , ja na razie muszę ogarnąć się z tymi ogłoszeniami które obiecałam robić,więc nowcyh wolę nie obiecywać bo nie wiem kiedy dokładnie skończę..

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] Dzisiaj wybieram się z wizytą do Miśka i Foxa i zrobię pewnie fotki obydwu panom.
Z tego co mówi Henio panowie się skumplowali, razem wychodzą na spacer, nie szczekają na siebie a razem na innych.
Fox wprowadza Miśka w arkana zasad panujących u Henia i wszystko jest ok. Dzisiaj też wizyta u weterynarza która wydaje się tylko pro forma, bo Misiek jest w znakomitej kondycji. Ciągle może biegać, szkoda tylko że w kółko. Na smyczy jest trochę zamieszania ale się jeszcze nauczy ładnie chodzić.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Może Teddy? Od Teddy bear :) Będzie oryginalniej, niż Miś, ale z nawiązaniem.

A co do ogłoszeń, to chciałabym mu zrobić allegro. Danavas, rozumiem, że Ty jesteś odpowiedzialna za psa? Jeśli tak, podaj proszę dane kontaktowe do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Koosiek nie jestem odpowiedzialna za psa...panuje tu odpowiedzialność zbiorowa...proponowałam Marcie dawno temu że wezmę odpowiedzialność ale nie skorzystała...więc zabrałam Foxa ze schronu i to jest jedyny pies za którego odpowiadam finansowo...dwóch nie uciągnę w razie braku deklaracji....ale mam nadzieje że to nie nastąpi....poważne decyzje podejmujemy wspólnie, drogą dyskusji.....taka moja propozycja.....
ale nie ma problemu żeby moje dane były w ogłoszeniach i na aukcjach....co potrzebujesz? tel?.mail?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']widzę, że nie odpuściłyście :) psiak uratowany

a to on na swoje imię wcale nie reaguje?[/QUOTE]

tak aby coś go wyróżniało....już tylu Miśków biega.....
mój mąż zaproponował Czesław;) albo Czesiek...hehe...X-factora się chłopak naoglądał .....
oczywiście zawsze może zostać Misiek...temat luźny i otwarty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kalva']I czy jest ktoś, kto robi Misiowi ogłoszenia?[/QUOTE]

Ja zrobię, tylko proszę o PW z gotową treścią do ogłoszeń, danymi kontaktowymi do osoby zajmującej się psem i inne, potrzebne informacje/dane (zdjęcia wyłowię z wątku, gdy otrzymam treść do ogłoszeń i wszelakie informacje/namiary) - to przyspieszy proces tworzenia tychże ogłoszeń, wszak mam swoistą kolejkę psiaków do ogłaszania...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...