Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

O krakowskim targu nie ma mowy.Dokladny adres i koniec. Bela,dobrze prawisz.Za duzo bylo przekretow i wiary w slowa swiadkow.
Bywali i nie widzieli, albo podrzucali psa i nawet nie pofatygowali sie zajrzec w zakamarki.
Tu sytuacja jeszcze inna: pan Henio nie wejdzie na dogo i nie musi, ale tym bardziej bedzie VIP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Mysle, ze krakowskim targiem, powinnismy przynajmniej znac miejscowosc gdzie przebywa Misio. Dusje drąży temat, ale ma sporo racji, bo rózne rzeczy sie na dogo juz widzialo.[/QUOTE]
Mikówiec Koło Gory Kalwarii:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']babcia nic nie podpisywała....pogadajcie z Martą czy napisze takie coś i wyśle papiery pocztą...a jak nie podpisze to i tak na dogo są dowody że sie chcieli psa pozbyć...więc nawet nie będą pewnie próbować......jak dla mnie to nikt go nie chciał zabić tylko babcia schorowana nie dała rady się nim opiekować....ale to tylko moje podejrzenia...a piesio jest malutki...nawet na mieszanego Onka nie wygląda....w aucie robi dyskotekę...hehehe...a jak po niego przyjechali to biegał w kółko jak jakieś ADHD....[/QUOTE]
No proszę ,taki malutki Misio,ze wsi spod Łukowa ,taki kurdupelek z ADHD a postawil na nogi z polowę dogo :razz: !! I nawet nie jest wielkości ONka ,jak wygląda na fot..No to jak z niego taki kurdupel jednak -to może oplata za jego pobyt powinna być niższa niz za duzego psa- 350 zl a może np.250 zl ? Bo tak trochę sprawiedliwej by bylo chyba ..Tak kombinuję sobie tylko ,ale pewnie nic z tego ..?? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

no to możemy odetchnąć:) Bardzo liczymy na relacje i zdjęcia z domu tymczasowego
- co do danych - to jest hotelik czy dom tymczasowy? Jeśli byłby bezpłatny to co innego danavas - nikt by nie pytał szczegółowo, ale tu kwestia jest bezdyskusyjna - ludzie płacą i muszą wiedzieć dokładnie gdzie jest pies oraz mieć kontakt stały - np w sprawie adopcji, nie sądzę byśmy zebrali deklaracje, jeśli od początku jest jakaś niejasność. Nikt do Pana Henia nie będzie dzwonił dla zabawy ani zawracał mu głowy, nikt też nie będzie podawał jego numeru nie wiadomo jakim osobom, a w razie odwiedzin nawet lepiej znać numer, żeby ktoś nie pocałował klamki, a już gdyby znaleźć ds to już bezwzględnie numer być musi. Nie będę tracić czasu na opis cudownych domków, które potem okazały się koszmarne, starczy fakt, że kupujemy usługę opieki nad psem i przy całej życzliwości musimy mieć jasność i dane.

a teraz co do rozliczenia - uzupełniam z historii wątku:

Stałe deklaracje:
*Paulinken - skromnie, nie określona dokładna kwota.
*Pola53 - nie określiła kwoty
*Kama83 - 10 zł ale nie na 100%
*Danavas - 30 zł od czerwca i regularne bazarki
*Koosiek - 10 zł
*BeataDz - 20 zł
*Ty$ka - 10 zł
*piescofajnyjest - 10 zł stałej - gdyby cos sie dzialo, byla zbiorka-piszcie prosze do mnie wiadomosc...
*kmurdz - Dorzucam deklaracje stala. Jesli znajdziecie hotelik lub dt prosze o znak!
oraz:
*bela51 - 10 zł jednorazowo
*abigeal - pisała, że coś dorzuci stałe? jednorazowo?
*arielka186 - mogę wpłacić 10-20zł jednorazowo na hotel/tymczas+ ew. posłano/smycz itp.
*Dominkiabankert - 10 zł - nie określiła czy stała czy jednorazowa.

dołączam do klubu kilku osób tutaj - pracowników naukowo-dydaktycznych, a że spotykam przypadki różniste, to dobrze, że marta507 tu się zgłosiła i pomijając wszystko psiak bezpieczny, pewnie nie znajdzie czasu by go odwiedzić.
Jak wspominałam wyżej jedna osoba zaofiarowała zrobienie sporego pakietu ogłoszeń, jakby co, piszcie
Kto napisze do osób ofiarujących deklarację i proszących o pw?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, ja się akurat zgodzę z Danavas - to nie jest rejestrowany hotel, tylko osoba prywatna i adres nie powinien być wstawiany na forum. Ja biorąc psa na DT, nawet płatne, nie życzyłabym sobie wstawiania mojego adresu na wątek - na pw ok, wizyty bez problemu, ale nie upublicznianie adresu.

Faktycznie miejsce znam, miałam tam przez chwilę dwa szczeniory (przez chwilę, bo znalazły tymczas). Pan Henio jest sympatyczny, widać, że ma serce do psiaków. Suńki zawoziłam trochę przestraszone, zabierałam wesołe i rozbrykane :) Zawoziłam je z synem właścicielki hotelu, w którym były wcześniej, odbierałam z Santino, oboje mieli pozytywne odczucia co do tego miejsca. Jeszcze po zabraniu ich do nowego miejsca pan Henio podpytywał, co tam u nich, mimo że były u niego tylko kilka dni.
Misiowi na pewno nie dzieje się krzywda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']No proszę ,taki malutki Misio,ze wsi spod Łukowa ,taki kurdupelek z ADHD a postawil na nogi z polowę dogo :razz: !! I nawet nie jest wielkości ONka ,jak wygląda na fot..No to jak z niego taki kurdupel jednak -to może oplata za jego pobyt powinna być niższa niz za duzego psa- 350 zl a może np.250 zl ? Bo tak trochę sprawiedliwej by bylo chyba ..Tak kombinuję sobie tylko ,ale pewnie nic z tego ..?? :cool3:[/QUOTE]

też prawda - tyle to za onka, ale nie znam szczegółów - może da się negocjować choć 50 zł w dół? A jedzenie ma gotowane? I podkreślam, że gratuluję udanej i błyskawicznej akcji, faktu, ze Misiek jest bezpieczny, dziękuję wszystkim - w imieniu Misia, który pewnie sam by to zrobił, gdyby tu był:) teraz skoczę na fb i rozejrzę się czy ktoś tam pomoże w zbiórce, mam nadzieję, że autorka wydarzenia jest z nami w razie czego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Aha, mam pytanie, zbieramy prosto na konto pana Henia, czy na moje i ja co tydzień przelewam? Jeśli na moje, jutro porozsyłam nr.[/QUOTE]
Oczywiscie, ze na Twoje. Pan Henio nie wchodzi na wątek nie bedzie zadnego wglądu w fundusze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Słuchajcie, ja się akurat zgodzę z Danavas - to nie jest rejestrowany hotel, tylko osoba prywatna i adres nie powinien być wstawiany na forum. Ja biorąc psa na DT, nawet płatne, nie życzyłabym sobie wstawiania mojego adresu na wątek - na pw ok, wizyty bez problemu, ale nie upublicznianie adresu.

Faktycznie miejsce znam, miałam tam przez chwilę dwa szczeniory (przez chwilę, bo znalazły tymczas). Pan Henio jest sympatyczny, widać, że ma serce do psiaków. Suńki zawoziłam trochę przestraszone, zabierałam wesołe i rozbrykane :) Zawoziłam je z synem właścicielki hotelu, w którym były wcześniej, odbierałam z Santino, oboje mieli pozytywne odczucia co do tego miejsca. Jeszcze po zabraniu ich do nowego miejsca pan Henio podpytywał, co tam u nich, mimo że były u niego tylko kilka dni.
Misiowi na pewno nie dzieje się krzywda :)[/QUOTE]

Ja zas podtrzymuje i bede sie upierac.Osoba prywatna,nieznana nikomu poza Toba i jeszcze 2 osobom z dogo, wiec tym bardziej adres ma byc - placimy tej osobie pieniadze na utrzymanie Miska.Jesli nie -zmieniajacie na hotel nie bojacy sie podania swoich danych.Gramy w otwarte karty.

Rzecz w tym,ze dmucham na zimne i bede dmuchac.Cieszy mnie,ze pan Henio bez nazwiska ma tak dobra reputacje, ale wczesniej inni tez taka mieli i skonczylo sie zle dla psow. Koniec kropka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje'][quote name='Luzia'][B]Olivetshka i PaulinKa030894 pomogą w ogłoszeniach.[/B]

[B]Stałe deklaracje:[/B]
[B]Paulinken - skromnie, nie określona dokładna kwota.[/B]
[B]pola53 - 10 zl[/B]
[B]Kama83 - 10 zł ale nie na 100%[/B]
[B]Danavas - 20 zł[/B]
[B]BeataDz - 20 zl[/B]
[B]PaulinKa 030894 - 15 zl[/B]
[B]Tiger - 20 zl[/B]
[B]Ty$ka - 10 zl[/B]
[B]piescofajnyjest - 10zl[/B]
[B]Ja dorzucić mogę tylko coś jednorazowo./Luzia o swojej wplacie/[/B]

[B]Dominkiabankert - 10 zł - nie określiła czy stała czy jednorazowa.[/B]


[B]Jednorazowo[/B]

[B]dusje - 50 zl na razie /stale tez beda/[/B]
[B]arielka186 - 10/20 zl[/B]
[B]bela51 - 10 zl[/B]

Przytaczam, zeby nie umknelo.Przejrze watek dalej i uzupelnie.[/QUOTE]

Kava,w ciagu dnia probowalam ogarnac i wyszlo mi to co powyzej :lol:

Link to comment
Share on other sites

MOże w koncu najwyższy czas bysmy zaczeli negocjować takze warunki finansowe-oplaty za pobyty psów w hotelikach ?
Dlaczego mamy nadal pokornie zgadzać się i już na wstępie pytac:ile mamy zaplacić za tego ,czy innego psa ? Jesli wlasicielom dt i hotelikow zalez będzie na tym by mieć psy u siebie ,to winni być elastyczni jednak i nie ustalać z góry zbyt wysokich oplat.
A jesli oplaty są za wysokie a psy nie będą tam umieszczane,to będzie im zależeć na tym by jednak kojce i miejsca nie staly tam puste a im wplywaly pieniądze za opiekę nad psami z dogo. Jesli powiemy,że np.za Misia możemy zaplacić np.200 czy 220 zl max bo to maly pies ,to wlasciciel moze wybierać : wezmie psa za rozsądną oplatę i zarobi za opiekę nad nim ,albo nie wezmie i nie zarobię. Nieraz już pisalam ,że w zaleznosci od wielkosci psa oplaty winny byc jednolite i wynosic np.200zl-250zl-300 zl /za male ,srednie i duże psy/.Tym bardziej ,że nieraz z dużym trudem udaje się uzbierać te kwoty a często potem szybko brakuje wplat z deklar.na oplacenie tych hotelikow. Poki będziemy pozwalać na narzucanie nam wysokości tych oplat -nie będzie taniej. A czy nie powinno być tak,że to ludzie z dogo powinni decydować ,ile możemy zaplacić za pobyt psa -a hoteliki powinny dostosować się do naszych mozliwości ,jesli zalezy im by miec psy na dt -no i ustalić rozsądne ,niewygórowane oplaty ? A nie, narzucac dogo swoje ceny,gdyż jest popyt na ich uslugi ? Piszę tak ogolnie,o tych drobniejszych raczej hotelikach a już szczegolnie o tych powstających ostatnio.Jesli nie będziemy walczyć o niższe oplaty za hoteliki i dt ,nie będzie można nieraz uzbierac wymaganych kwot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Aha, mam pytanie, zbieramy prosto na konto pana Henia, czy na moje i ja co tydzień przelewam? Jeśli na moje, jutro porozsyłam nr.[/QUOTE]
tak tak Koosiek na Twoje konto.....
słuchajcie..miałam możliwość załatwić tymczas...załatwiłam...nie podam ofocjalnie czyichś prywatnych danych...Rodzinkowo jest blisko Henia i pewnie wejdzie i napisze co i jak..poczekajmy choć chwile..przecież ten pies jest tam od kilku godzin i jeszcze nawet do weta nie trafił...i ani grosz nie został przelany,więc spokojnie....i kto powiedział że jest obawa przed podaniem prywatnych danych... przecież napisałam że jak ktoś chce pojechać i zobaczyć to dam adres...ty dusje tu jakies historie dopisujesz,że ktoś się boi...weź siądź na tyłek i poczekaj chwilkę...po co robisz zamieszanie...nie pytałam Henia czy moge jego adres oficjalnie wstawić...bo bardziej mnie interesowało jak się pies czuje...a bez czyjejś zgody tego nie zrobię i tu nie chodzi o to że jestem zarozumiała jak o mniej napisałaś, ale o zwykłą ludzką przyzwoitość...napij się melisy i poczekaj do jutra a pewnie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania...

Link to comment
Share on other sites

ktoś pytał o jedzonko..Pan Henio gotuje psom.... 350zł..czy to dużo? nie mnie to oceniać...z tego co widzę są droższe miejsca oferujące kojec z wybiegiem i liczące sobie za każda wycieczkę z psem do weta za transport....a w tym dt pies jest stale z człowiekiem bo nigdy nie zostaje sam...jak nie ma Pana Henia to zostaje pomocnik mieszkający na miejscu....ja wiem że to dobre miejsce więc je zaproponowałam...znacie inne mające to samo w ofercie to w każdej chwili Misia można tam przewieźć..ale nie atakujmy człowieka na starcie...puki nie miał możliwości pokazać ile może zaoferować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas'][B]ty dusje tu jakies historie dopisujesz,że ktoś się boi...weź siądź na tyłek i poczekaj chwilkę...po co robisz zamieszanie...napij się melisy[/B] i poczekaj do jutra a pewnie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania...[/QUOTE]


dusje, umarłam :lol::lol::lol:




A tak naprawdę ....:angryy:

Rozmawiałam z PauliNka030894 dziś - telefonicznie i powiedziałam , że Misiek powinien pojechać do yumanji - hotelik sprawdzony, 50km od Łukowa - zabrałaby dziś psa - bezpłatnie - 75 zł byłoby w skarpecie Misia... Uznałam , że ustaliłyśmy to , że pies pojedzie do yumanji.... okazuje się, że decyzja została podjęta zupełnie inna ....
Jestem przeciwna dawaniu psów do niesprawdzonych hotelików , zwłaszcza , że była alternatywa hoteliku u yumanji - również od dziś ....


danavas - nie oburzaj się ..,. i tak jak napisała dusje , za krótko jesteś na dogo i nie wiesz jakie historie z hotelami i z dt sie tu zdarzały....
Proszę na PW dokładny adres "pana Henia".


Tak jak pisałam wcześniej deklaruje comiesięcznie 20 zł na Miśka , być może uda mi się więcej , ale 20 zł daję na 100%.
Proszę o nr konta do wpłaty .

Link to comment
Share on other sites

Ja juz po wypiciu meliski,spokojnie. Wiesz,jak sie konczyly rozne historie tu na dogo? Bo nikt o nic wczesniej nie pytal,o nic nie prosil.Wazne bylo,ze pies juz "bezpieczny". Potencjalni zainteresowani przejezdzali setki razy obok tych bezpiecznych miejsc a tam psy dogorywaly z glodu i chorob.Ile mozna pisac i prosic o zasade ograniczonego zaufania? Ile naszych pieniedzy poszlo na wszystko tylko nie na te biedne psy?
Potrafisz sobie wyobrazic perfidie AlinyS? Cacy cacy,filmiki,pogaduszki przy kawce a po zamknieciu bramy -komorka i glod. To tylko jeden z licznych przykladow.Wet Stefan G, Arktyka,irlandzkie to ostatnie przypadki...a tak bylo milo.Czysty przypadek sprawil,ze uratowano psy,tyle ze znow koszty leczenia po sanatorium.

Przepraszam,ale wg mnie ma byc przejrzyscie i jasno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...