Jump to content
Dogomania

Nika , szczęśliwa wrocławianka z konińskiego schroniska :)


NikaEla

Recommended Posts

Trymer kompletnie odpada, to nie ten typ sierści ;)
Najlepsze do wyczesywania sierści u beagla jest takie coś: [url]http://www.piesmysliwski.pl/photo/grzebien.metalowy.podwojny.jpg[/url]
Przyjaciółka ma i to jest zdecydowanie najlepsze. Jeżeli Nika ma podobną sierść do beagla to się sprawdzi. Wyczesuje niesamowite ilości kłaków i jest mocno tanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']Ja mam to żółte po prawej stronie na fotce i na moim labku sprawdza się doskonale, Puśkę też tym jadę, Pirankę tudzież - polecam.[/QUOTE]

Właśnie takie pożyczyła mi Magda - rewelacja! Sierść wychodziła aż miło :) Musze Nice kupić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Właśnie takie pożyczyła mi Magda - rewelacja! Sierść wychodziła aż miło :) Musze Nice kupić :)[/QUOTE]

Niby krótka sierść, nie powinno być problemów, a sypie się i sypie ;) Moja ma półdługą, a problemu nie ma ;) jak nie jest ostrzyżona to ją przetrymuje i jest ok, a tak to łysol ;)

Link to comment
Share on other sites

tu Nika: w sobotę byłam na fajnym spacerze. :sweetCyb: Odwiedził mnie mój kolega Emir :loveu: i biegaliśmy po tej wielkiej górze koło domu. Tam jest super po prostu, takie zapachy!!! można się wytarzać, bo pani mnie spuszcza ze smyczy i biegam gdzie chcę. Tylko potem w domu zamyka się ze mną w łazience i polewa wodą. Brrr, nie lubię. :shake: Ale co się wytarzam to moje :evil_lol:
I ta pani od Emirka pożyczyła mojej pani takie coś do sierści, najpierw to nawet fajnie mnie pani czesała. Trochę przez zaskoczenie mnie wzięła, no i Emir patrzył to stałam grzecznie. Ale następnego dnia znów chciała mnie tym czesać. Ale to już przesada! Moja sierść! i nikomu nic do niej! a zresztą spacery nie a od tego żeby stać w miejscu, tylko od biegania! :Dog_run:Lepiej żeby ta moja pani już oddała to coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']fajna godzina na spacer :diabloti:
wtedy jest cicho w mieście i słychać jak ptaki śpiewają ;)[/QUOTE]

u nas ptaki śpiewają cały czas ;) ale fakt, cicho było, w ciągu tych 40 minut widziałam jeszcze tylko jednego psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']u nas ptaki śpiewają cały czas ;) ale fakt, cicho było, w ciągu tych 40 minut widziałam jeszcze tylko jednego psa ;)[/QUOTE]

Ja uwielbiam o takiej godzinie wychodzić jak jest śnieg świeżo napadany ;) Jest tak błogo i biało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Ja uwielbiam o takiej godzinie wychodzić jak jest[B] śnieg świeżo napadany[/B] ;) Jest tak błogo i biało ;)[/QUOTE]

;) dziś na szczęście nie było śniegu ;)
a teraz Nika szykuje się na randkę z Emirkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']oddam wrednego psa, który rzuca się z zębami na inne psiska, nie jest odwoływalny ani przywoływalny, zjada każde gó.. jakie znajdzie i bezlitośnie szczeka w domu gdy czegoś chce.
Jednym słowem dziś mam dość![/QUOTE]

Próbowałaś żwacze jej kupować i dawać? Pomagają na jedzenie gówienek, nie u każdego psa, ale może akurat? Są też Rumentabs na tą 'przypadłość' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']nie próbowałam, muszę chyba kupić.[/QUOTE]

Tylko ostrzegam woń to one mają intensywną ;) Moja dostaje, bo lubi i nie zbiera nic na spacerach. Nie wiem czy to kwestia tego, że je dostaje, czy po prostu nie ma potrzeby zbierania ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...