Jump to content
Dogomania

Nika , szczęśliwa wrocławianka z konińskiego schroniska :)


NikaEla

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

tu Nika: fajnie nie jest bo moja pani ciągle w pracy, i wraca na chwilę tylko, a Goś i Staś to tylko na krótki spacer i do domu :( i oni mnie na smyczy zawsze wyprowadzają :( tylko pani mnie spuszcza, żebym mogła się wyszaleć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patmol']:diabloti:Trzeba TŻ do pomocy zaangażować.[/QUOTE]

czasem wyjdzie wieczorem, ale niechętnie..
W przyszłym tygodniu już będzie trochę luźniej, to mam nadzieje na dłuższe spacerki :) a i wakacje niedługo:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ale sierpień niedlugo, będzie Nikunia zdobywała beskidzkie pagórki ?

Ja popytam o agroturystykę.
Beskid żywiecki o tyle jest teraz atrakcyjny że Słowacja za miedzą. Z Korbielowa 50 km i jesteś w Tatrach Zachodnich i hyc na Wołowiec od słowackiej strony.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ale sierpień niedlugo, będzie Nikunia zdobywała beskidzkie pagórki ?

Ja popytam o agroturystykę.
Beskid żywiecki o tyle jest teraz atrakcyjny że Słowacja za miedzą. Z Korbielowa 50 km i jesteś w Tatrach Zachodnich i hyc na Wołowiec od słowackiej strony.;)[/QUOTE]
Dziękuję, bardzo wdzięczna będę.

Link to comment
Share on other sites

Ostatni co spacer to "atrakcja", albo wytarza się w zdechłym krecie - i trzeba kapać od padliny ( a kąpieli Nika bardzo nie lubi), albo kleszcze łapie (mimo obróżki), o zajadanych smakołykach nie wspomnę, bo to normalka (głodzą psa w domu).....

Link to comment
Share on other sites

Domowy i rewelacyjnie skuteczny środek na smród po padlinie (od 3 lat stosowany z powodzeniem na niejakiej Pirance - narzeczonej Odiśka) to - łyżka sody oczyszczanej na szklankę wody letniej - rozmieszać, polać psa i spłukac - nie wiem, jak to działa, ale działa - smród zniwelowany - szczególnie przydatne przy odorze rybnym - polecam.

Link to comment
Share on other sites

Proszę poradźcie mądre ciotki czym mam wyczesywać mija psicę? takie cuda znalazłam na allegro, a w sklepie koło mnie jeszcze innych pełno szczotek, grzebieni, furminatorów, trymerów... a ja się w ogóle nie znam :(
[IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/23/77/64/1623776479[/IMG][IMG]http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/27/84/05/1627840523[/IMG]

czy jeszcze czymś innym? Bo sierści wszędzie pełno, już nie daję rady.... (podszerstek ma bardzo gruby, a i włos wierzchni tez gubi na potęgę...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...