Jump to content
Dogomania

Nika , szczęśliwa wrocławianka z konińskiego schroniska :)


NikaEla

Recommended Posts

[quote name='Patmol']
a czym karmisz swojego psa?
ja mam doświadczenie w karmieniu kotów, a na psie na razie eksperymentuje[/QUOTE]

przeważnie je suche(choć nie bardzo lubi) - Eukanuba Intestinal (ok 110zł/5kg, przy jej wadze zjada 100g/dzień). czasem jej gotuję ryż/makaron+ marchew + jakieś mięso/chrząstki -to uwielbia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']przeważnie je suche(choć nie bardzo lubi) - Eukanuba Intestinal (ok 110zł/5kg, przy jej wadze zjada 100g/dzień). czasem jej gotuję ryż/makaron+ marchew + jakieś mięso/chrząstki -to uwielbia :)[/QUOTE]
taką? [URL]http://www.krakvet.pl/eukanuba-intestinal-formula-08kg-p-618.html[/URL]

mnie na "Eukanuba Intestinal" wyrzuca karmy weterynaryjne :oops:
Ja daje Noyau rano chrupki - kupiłam najpierw karmę Boscha dla dorosłych psów, ale ona ma jakieś takie duże te kawałki
Doczytałam się ostatnio, że są specjalne karmy dla małych psów - takich do 10 kg, chyba teraz taką kupie.

A na obiad daję mu ryż z marchewką i mięsem - to jedzenie też uwielbia -jak Twoja Nika

Link to comment
Share on other sites

Noyau tez dostawał poczatkowo RC dla piesków na śniadanie
ale
:diabloti:
jadł, ale wcale nie był zachwycony :roll: a zdecydowanie bardziej do chrupek przekonuje go jak do karmy dodaje mu trochę Friskies -

ale to była RC weterynaryjna - bo miał biegunkę
spróbuję z RC dla yorków - może nadałaby się na smakołyk

Link to comment
Share on other sites

Na początku bardzo wystraszyła się Brosa, który jest wielki, a ona malutka. ale później jak chciał zobaczyć jaki skarb znalazła to pogroziła mu warknięciem i kłapnięciem zębami ;) mam nadzieje, ze Karola wstawi zdjęcia, bo dużo ich napstrykała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figaro34']Pozdrawiam Nikę i jej Pańcię! :)
Dzięki za liścik ;)
Zbliża się lato - może wpadniemy całą rodzinką do Waszego ZOO, więc byłaby okazja poznać się bliżej :)[/QUOTE]

Zapraszam serdecznie, z Niką do ZOO się nie wybiorę bo jeszcze coś upoluje ;) ale i tak możemy się spotkać na :kaffee_2: lub :painting:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...