Jump to content
Dogomania

Nika , szczęśliwa wrocławianka z konińskiego schroniska :)


NikaEla

Recommended Posts

18 minut temu, Poker napisał:

Biedna sunia. Bieganie i podskoki za muchą mogły  nadwyrężyć stawy.   Tusza też nie pomaga. Mam nadzieję , że dziś lepiej.

Chyba by się przydało podawać jej lek na stawy.

Od roku dostaje leki na stawy. Była też prześwietlana. Lekarz stwierdził ,że jest w normie

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Wczoraj Nika miała max-przegląd. Usunęli jej jeden kieł ( traci żeby, czyli już starzeje się). To lizanie i gryzienie łap (opuszków) okazało się grzybicą ! Dostałam płyn do pryskania. Zastanawiam się co zrobić żeby na nas nie przeszło.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przed nami i Niką tez

7 godzin temu, Poker napisał:

Nika to kluseczka. Pewnie pandemia się przysłużyła jak ludziom.

I pandemia i moje problemy z chodzeniem, przez prawie pół roku miała tylko króciutkie wyjścia na siku.

 

A przed nami i przed Niką ekstremalne wyzwanie. Jedziemy pod namioty. Jeśli przeżyjemy ;) odezwę się za tydzień

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nika jest na działce bardzo biedna . Cały czas nas pilnuje, żebyśmy jej gdzieś nie zginęli (i jej nie zostawili) co się położy na chwilę to ja się przemieszczam i ona biegnie za mną (nawet jak tylko 2 kroki idę po coś i zaraz wracam). Czasem jak już jest bardzo zmęczona każe się zamknąć w aucie, tam czuje sie bezpieczna i spokojnie śpi, nawet godzinę czy dwie.

IMG-20201003-143446.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...