Jump to content
Dogomania

Joanna Adamowska


sabra

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Oceniała nas w Radomiu.
Sędzina bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i kontaktowa.
Bardzo dokładna. Wymacała psa, dokładnie sprawdziła zęby, oczy, pigment (w mojej rasie to ważne). Zwraca uwagę na ruch i budowę.
Mój pies dostał ładny opis ale wiem, że jakby miał jakąś wadę to na pewno by to ta pani wychwyciła.
Sędzia - gaduła :-) Oprócz obszernego opisu dużo dopowiada do właściciela. Plusem, że można usłyszeć dużo informacji od niej, minusem, że sędziowanie przeciąga się w czasie ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Miałam dziś przyjemnośc być oceniana przez tą Panią. Bardzo miła i sympatyczna Pani. Porozmawia na ringu, poradzi, uśmiechnięta. Co do oceny psa: bardzo dokładna. Sprawdza psa dokłądnie, maca go z każdej strony (więc jak mamy pieska co nie lubi dotyku obcych osób, to lepiej się nie wybierać do tej Pani) ,sprawdza sama zęby, maca łapy, ogon. -dosłownie wszystko.

Lubi jak pies ładnie się porusza na ringu oraz jak pies i wystawca mają ze sobą bardzo dobry kontakt,katowane, pigment ,oczy wargi. wszystko jest zapisane w karcie oceny. Nigdy nie dostałam tak szczególowego opsiu..

Nie jest to Pani co daje niskie oceny . Byla dziś sunia co miała kiepskie kątowanie, łekowata -ale CWC dostała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...