Jump to content
Dogomania

czy staffi to pies, ktorego nalezy sie obawiac?


Recommended Posts

U nich mieszkanie juz jest w oplakanym stanie. Wykladziny odchodza , nie wiem czy jeszcze sie jakos trzymaja na tej podlodze. Poodrywal je, pogryzl, wygryzl gabke pod wykladzina. Ale najgorsze jest to, ze jest jeszcze karany za takie zachowanie. :( gdzie to nie jego wina, ze wlasciciele nie maja czasu by zajac sie pieskiem.. Dodam , ze u mnie nic takiego nie mialo miejsca... nigdy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wkurzają mnie takie sytuacje, bo po takich lokatorach nic dziwnego że landlord nie chce wynająć domu komuś kto ma zwierzaka jak widzi takie zniszczenia :/ Moją sunie wychowałam na klatce kennelowej pewnie o tym wspominał kolega, to super sprawa, ale pies musi mieć ruch i zajęcie aby zamknąć go na kilka godzin w klatce, inaczej oszaleje :/ :/

Link to comment
Share on other sites

Jak mniemam Zabko , Ty poswiecilas czas pieskowi podczas dorastania, dlugie spacery, bieganie itd. wiec piesek po charcach i w odpowiedzialnych rekach moze wytrzymac w takiej klatce, ale ja wiem , bo widze , ze w ich rekach ta klatka bylaby zmora dla Ramzesa, bo jak ja go nie wezme na dlugi spacer , to nikt inny tego nie zrobi. Dzis bylismy (wraz z kolega) w lasku, poganial troszke, ale bardziej interesowaly go patyki, ktore mogl sobie pogryzc. Kolega wczesniej nie znal tego miejsca i jak je zobaczyl powiedzial, ze bedzie tam z nim chodzil. Mam nadzieje, ze tak bedzie. Strasznie krwawia mu dziasla, weterynarz powiedzial, ze to normalne przy wyrastaniu nowych zabkow, ale on ciagle cos mieli i boje sie, ze to krwawienie nie jest spowodowane samym wyrastaniem zebow. Niestety nie bedzie mnie przy nastepnej wizycie u weterynarza (za niecale dwa tygodnie), bo wyjezdzam do Polski na Swieta, ale przypomne koledze zeby czegos wiecej sie dowiedzial od veta na ten temat. Co do landlordow... Pewnie masz racje. Wedlug mnie powinny byc badania psychologiczne zanim czlowiek wezmie stworzonko do domu. Na takich badanich jesli zostaloby stwierdzone, ze osoba nie powinna miec zwierzat, powinno byc to zarejestrowane i hodowcy zwierzat przed sprzedaniem/oddaniem zwierzaka powinni miec dostep do takiego rejestru i przeswietlali kazdego, kto chcialby przygarnac zwierzatko. To zminimalizowaloby ilosc zwierzat w schroniskach mysle, ze o 80 jak i nie 90 procent.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...