Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

19 godzin temu, Ewanka napisał:

Nareszcie znalazłam kochaną Pciółkę i cudnego Pimpusia, który już skradł mi serducho na FB ;)

Pciółko, wcale się nie dziwię, że zostaje, też bym go nie oddała! :D

Pimpuś-złodziej damskich (i nie tylko) serc :D 

Zgłoszę na Niego reklamację,bo nikt mnie nie uprzedził,że ma taką siłę rażenia :P

 

Link to comment
Share on other sites

Wpadam tylko na chwilę. Pimpuś jest cały i zdrowy.Stracił 8 ząbków.Cały czas jest jeszcze śpiący,więc posypiamy cały dzień.Nic dziwnego,ma obolałą sznupkę. Mam nadzieję,że jutro będzie znów wesoły.Teraz będzie mógł bez bólu wreszcie się najeść.Ale to jutro dopiero.

 

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękujemy za trzymanie kciuków.

Wczoraj nie miałam siły pisać. Po odebraniu Pimpuszka z gabinetu wróciliśmy prosto do domu i zaraz położyłam się z nim do łóżka aby mógł spokojnie przespać wszystko co najgorsze.Od czasu do czasu szliśmy potuptać na siusiu ale głównie spał.Oczywiście Pcioła cały czas mi asystuje:)

Dzisiaj pięknie zjadł śniadanko.Kupiłam mu takie puszeczki dla szczeniąt o konsystencji luźnego pasztetu.Pięknie łyknął antybiotyk.Ale jeszcze nie jest taki jak był przed zabiegiem.Przedtem chodził za mną dosłownie bez przerwy.A dzisiaj,gdy coś robię to trzyma dystans i obserwuje mnie z dalszej odległości.Mam nadzieję,że poprzednie zaufanie powróci.Na razie muszę sobie na nie zapracować.A przecież jeszcze przed nami kastracja:(

Na szczęście,gdy siadam natychmiast pakuje mi się na rączki :) 

Tutaj na zdjęciach wracamy z zabiegu do domku. 

 

2016-06-27 (25).jpg

2016-06-27 (26).jpg

2016-06-27 (29).jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elficzkowa napisał:

Kochane maleństwo, niech odpoczywa a Pcioła niech czuwa nad nim. 

Jestem ciociu i czuwam nad wszystkim.No bo jakby sobie poradzili beze mnie?Pilnuję tu wszystkiego nawet Pimpka wyprowadzam na spacer.Pokazuję mu jak się chodzi na smyczy.On jeszcze się boi i woli być na rączkach u mamci.Ale myślę,że z czasem zacznie mnie naśladować.

Pcioła :)

2016-06-26 (49).jpg

2016-06-26 (50).jpg

2016-06-26 (48).jpg

2016-06-25 (15).jpg

2016-06-27 (23).jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...