Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

7 godzin temu, elficzkowa napisał:

Ależ się cieszę, że są wiadomości od Was. Pimpuś cudowny, w sam raz kolega dla Pcioły.

Czy Pimpuś ma swój watek na dogo ? A co z jego oczkami ?

Pozdrowienia dla wszystkich  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Witaj Elfi :) Ja tez się cieszę,że nas jeszcze odwiedzasz.

Pimpuś to przybysz z klatek z interwencji.Nie ma wątku.

Oczka zaropiałe i oklejone ropą i pewnie odchodami.To samo z uszkami.Codziennie mu myję delikatnie czystą wodą powieki i uszka i już prawie wygląda jak człowiek :)

Prawdę mówiąc nie chcieliśmy jeszcze towarzystwa dla Pcioły bo raz,że nie byliśmy jeszcze gotowi a dwa mamy teraz masę spraw do ogarnięcia z naszą działką.

Ale... wzięliśmy go na tymczas... Tylko cieńko to widzę,bo już teraz nie umiałabym go oddać.Taki jest ufny,chodzi za mną jak cień.Śpi wtulony we mnie i ....No sama wiesz :)

Jutro mamy umówioną wizytę u naszej pani doktor to napiszę coś więcej,ile waży itp.Jedno jest pewne zęby są w fatalnym stanie i jak najszybciej będziemy je robić.

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Link to comment
Share on other sites

My już po wizycie u weta.

Pimpuś waży 2,1 kg ma silne zapalenie spojówek i starą bliznę na lewej rogówce.Poza tym zęby O-KROP-NE,pierwotniaki w kale ale wyniki krwi dobre.

W przyszły poniedziałek robimy ząbki.Bardzo się boję o niego ale to trzeba zrobić.

Apetyt niezły,tylko biedak jeść normalnie nie może.Wiek na oko naszej pani doktor 7-8 lat.

Kupiliśmy mu szelki-niebieskie,jak na chłopca przystało i Pciółeczce też przy okazji nowe :) 

Dziękujemy za mizianka  i będziemy się odzywać:)

2016-06-20 (7).jpg

2016-06-20 (15).jpg

2016-06-20 (45).jpg

2016-06-20 (49).jpg

2016-06-20 (62).jpg

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Elfi,

Dziękuję,że o mnie pamiętasz.Fajny jest ten mój braciszek chociaż czasem się na niego denerwuję.Ale on mi zawsze ustępuje to dajemy radę :)

Razem już oszczekujemy wrogów i jest mi raźniej jak mam obok siebie Pimpka co szczeka razem ze mną,bo mamcia nigdy się tego nie nauczyła.

No i podobno już zostaje z nami na zawsze,tak przynajmniej słyszałam...A,niech sobie zostanie,nawet go trochę polubiłam i nie zajmuje dużo miejsca:)

Pcioła :) 

 

2016-06-20 (4).jpg

2016-06-20 (13).jpg

2016-06-21 (17).jpg

2016-06-21 (19).jpg

2016-06-21 (25).jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć Ciocie.

Życie z Pimpusiem jest coraz ciekawsze i coraz bardziej mi się podoba :) 

Co prawda nie lubię gdy zajmuje mi kolanka Mamci ale Mamcia dzieli nas równo.Poza tym Pimpuś coraz to bardziej się ośmiela i robi samodzielne coraz to dłuższe wycieczki.W pierwsze dni trzymał się kurczowo Mamci a teraz już sam oddala się na kilka metrów.Fajnie jest mieć znów kumpla.Pomagam mu trochę,pokazuję,że nie trzeba się tu niczego bać.On chodzi za mną i jest coraz to śmielszy.

2016-06-22-1 (28).jpg

2016-06-22-1 (29).jpg

2016-06-22-1 (60).jpg

2016-06-22-1 (38).jpg

2016-06-22-2 (19).jpg

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elficzkowa napisał:

No i będzie komplet. Pciółka Maja z Guciem  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,047_ls_orig

Ostatnie zdjęcie cudowne.

Trzymamy kciuki za ząbki. 

Proszę odzywajcie się i piszcie co u Was.

 

Gucio też był brany pod uwagę ale został przegłosowany Pimpuś :)

Trzymaj Elfi kciuki,trzymaj mocno.Termin się zbliża a ja w strachu.

Ale przecież musi być dobrze,prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...