Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

Dwie małe miss ! Piękne, powabne, błyszczące, czarujące i bez żadnego stresu pozujące do zdjęć !   :)

Zulka się boi aparatu ale czasem uda się ją wziąć znienacka.Za to Pcioła-zero stresu :)

 

Zapomniałam jeszcze napisać,że Pcioła była wczoraj też u pani doktor i tam jak zwykle panie zachwycone.

Trzymałam ją a ona wkleiła główkę w moją szyję i dzielnie poddawała się wszystkim zabiegom a ja cały czas do niej mówiłam.

Panie powiedziały,że jest wybitnie grzeczna.No nikogo nie ugryzła:D

Link to comment
Share on other sites

Pcioła za co dostałaś karę... ehem... tj. kąpiel? ;)

 

Widać niestety, że Zuzia nie czuje się dobrze, uszka ma opuszczone :(

No właśnie ciociu,nie wiem za co.Przecież byłyśmy grzeczne :unsure: Na dodatek po kąpieli mamcia nas jeszcze spryskała takim śmierdzącym czymś.Mówiła ,że to balsam.Fuj ile ja się potem musiałam natarzać aby to zetrzeć z siebie :angry:

Pcioła

 

Zuzia w tym momencie opuściła uszy bo zobaczyła aparat.Na prawdę ma weselszą minkę.

 

Chyba przyjdzie nam się niedługo pożegnać z Edziem córki. 

Nie wiem jak to wnuczek przeżyje.Dla niego Eduś był od zawsze :(

Link to comment
Share on other sites

O rany, Pcioła ! Wyglądasz jak Królowa ! Pcioła - Ty to masz życie  :)  ! 

No nie wiem...;) Ta buda to na czas gdy mamcia nie ma czasu dla mnie.A ja i tak wolę leżeć na kolankach,mamcia mnie wtedy tuli i głaszcze.Ale dobra ,niech już będzie.W końcu mamcia musi kiedyś iść do kuchni i pokroić mi żarciuszko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...