Jump to content
Dogomania

Mini 2 szczeniaczki ratlerek/chihuahua JUŻ W DOMACH


mshume

Recommended Posts

Tak, na razie DT i chyba tak musi być żeby dało się pomóc innnym w przyszłości. Choć jest taka fajna i nie sprawia jak narazie żadnych problemów - kto ją dostanie ten będzie miał fantastycznego psa (jutro zaczynam od moich rodziców, choć ostatnio mama zarzekała się, że już nie chce mieć psa).
Tylko Luśka obrażona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Tak, na razie DT i chyba tak musi być żeby dało się pomóc innnym w przyszłości. Choć jest taka fajna i nie sprawia jak narazie żadnych problemów - kto ją dostanie ten będzie miał fantastycznego psa (jutro zaczynam od moich rodziców, choć ostatnio mama zarzekała się, że już nie chce mieć psa).
Tylko Luśka obrażona.[/QUOTE]
Myślałam,że zostaje u Ciebie.
Taka jest podobna do Pciółki.Bardzo mi się podoba.
To czekam na "przyzwite" foty:evil_lol:

Czikitko ,Andegawenka uciekła.Chyba się nas przestraszyła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ahh ja to jestem jakaś miękka.. ;)
Wiki przyszła i jak się domek wycofał - bo wtedy tylko bym oddała jakby tu była tylko kilka dni, choć było by to trudne - to już wiedziałam, że koniec...:evil_lol:
Domek był kilka domów ode mnie, więc miałabym kontrolę na max, a jak się wycofał to nagle żaden inny nie był wystarczająco dobry... i już 22.01 (w moje ur:eviltong:) będzie 3 miesiące jak sobie Wiki leży na kanapie:loveu::loveu::loveu: i nie oddam jej za chiny:eviltong:
A na 4 TZ kategorycznie się nie zgadza - bo ten głuchy chi już by tu dooopkę grzał;)
Jak będziemy mieć choć mieszkanie z 2 pokojami to wtedy... ale kiedy to będzie:roll:

A Andegawenka uciekła chyba dlatego, że są pieski do adopcji:evil_lol: a Tequilka by się dla Ciebie nadawała, dość duża jest i widoczna:loveu: Co Ty na to Andegawenko:cool3::cool3::cool3: heheh

I dzień dobry w ogóle:p

Link to comment
Share on other sites

A ja to jednak tfffarda jestem.
Wczoraj zdałam sobie sprawę,że jednak umiem Pciółce czegoś odmówić.
Jej marzeniem jest wciąż, dorwać surowego ziemniaka.Gdy obieram pyry to cały czas mi asystuje i patrzy na mnie maślanymi oczkami i wspina się i prosi,żeby jej dać.
Dla niej to prawdziwy skarb chyba dlatego,że nie może go dostać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RUDA ZUZIA']Chiquitko wcale Ci się nie dziwię.Ciężko jest oddać stwora,który już nam zaufał.
No chyba,że Andegawence:lol:

Andegawenko jaki cudny.Gdzie go znalazłaś?
Takiego to na pewno byś nie zadeptała:lol:[/QUOTE]

u ciotki boksiowej (mój banerek)znalazłam z pseudo hodowli zabrany szczylek:placz:

Dobra jestem w wizytach p/a, umiem, mam nawet jeden zwrot:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...