Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Doginka']Qrna, smaka mi narobiłaś na noc:

Szukam sterylizatora do narzędzi i nie wiem jaki wybrać, żeby niepotrzebnie nie przepłacać i nie wiem, gdzie szukać:razz::hmmmm:

A tak w ogóle przyszłam powiedzieć Dobranoc SIS Zmierzchowa:loveu::hand: Ja też jestem padaczka i strasznie mnie bolą stawy palców u rąk:-( Do tego stopnia, że jak rano wstaję, to mi się palce blokują i nie mogę zacisnąć pięści:-([/QUOTE]

[I][B]arthroflex wsuwać :diabloti::diabloti:
a ja mówie dziendoberek...masz juz sprecyzowany ten wypad na Paris ? :lol:[/B][/I]

[quote name='Obama']Kobieta idealna! Gotuje aż miło.mój TZ oddałby mnie za Ciebie bez zastanowienia :p[/QUOTE]
[I][B]hihii i wrocil do Ciebie na kolanach po 3 dniach :evil_lol:
bo idealnie tylko gotuje ...poza tym jestem beznadziejnie leniwa :diabloti:
nawet seks jest nudny :cool3::cool3:
[/B][/I]
[quote name='e.v.a']nie jesteś pierwsza i zapewne nie ostatnia::[/QUOTE]
[I][B] no w to nie wątpie :eviltong: ale i tak mam jesio szoking :evil_lol:[/B][/I]
[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Czeeee![/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Ja też się przyszłąm pokazać[/COLOR][/I][/B]


[B][I][COLOR=#0000ff]Kuku:diabloti:[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

[I][B]koleny wielki kombek :evil_lol::evil_lol:
witaj kochanaaaa :multi::loveu:
[/B][/I]
[quote name='Darianna']Hej Zuziolowo-Fruziolowa Kobieto :) Ja dziś wreszcie sie piwa napiję na weekend, bo sobie odmawiam już od jakiegoś czasu a fcale nie schudałm, buuuu... A za tydzień wesele kolegi mam i jak ja słonica tam pójdę?[/QUOTE]

[I][B]ja piwa mam pod dostatkiem a nie pijam :evil_lol:
na szybkie schudniecie 3 dniowa jelitówka lecisz z wagi az miłoooooooo :cool3: znam z autopsji :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']ha, dawaj przepis na jelitówkę :D



a tak na serio - tygodniowa dieta cud mi trzeba, późniejsze jojo mam w duszy. mi trzeba do soboty za tydz zrzucic maximum kilogramów.... Kto poradzi?[/QUOTE]

[I][B]moja kumpela zywiła sie samym ananasem bo ma ponoc zero kalori a swietnie wypelnia uczucie pustki w żołądku ...świezym..na sniadanie i obiad po bodajze 2 plasterki tegoż owocu ..zero kolacji i tylko woda mineralna niegazowana ..fakt schudła ...
inna wlasnie z powodu dzamprezy przez tydzien piła TYLKO wode mineralną nie jedząc kompletnie nic.........

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']...a tak na serio - tygodniowa dieta cud mi trzeba, późniejsze jojo mam w duszy. mi trzeba do soboty za tydz zrzucic maximum kilogramów.... Kto poradzi?[/QUOTE]
Tak jak niżej;-)
[quote name='zuzolandia']...inna wlasnie z powodu dzamprezy przez tydzien piła TYLKO wode mineralną nie jedząc kompletnie nic.........[/QUOTE]
Mój TZ jest od tygodnia na wodzie i nic nie je - wygląda już jak szkieletor:roflt: To działa i to bardzo szybko, podobno najgorszy jest trzeci dzień:lol: Po 2 tygodniach TZ przechodzi na soki warzywne i owocowe własnego wyrobu;-) Robił takie oczyszczanie organizmu już kilka razy:p

Zuzolandio Dobrej nocki Ci życzę:hand:
A do Francyjiii planujemy jechać we wrześniu;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Wróciłammm.........bylam se na urlopie w górkach hihihih.......[/B][/I]...[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]dawa fotasy :grins:


[SIZE=1][COLOR=LightBlue]Taka jedna w typie mopa przyczyniła się do bana Olka i Żonkili:angryy:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ja mam znajomą która swego czasu jadła tylko zielone ogórki i piła wodę ....dorobiła sie anemii :roflt:[/QUOTE]

[I][B]i chyba sraczki :evil_lol:
[/B][/I]
[quote name='olekg89']Ale wy macie problemy ja jem i jem i jem i niezmiennie 65kg przy 180cm wzrostu xD Za mało się ruszacie i za mało nerwowe jesteście :P[/QUOTE]

[I][B]od nerwów sie zmarchy robiom a botoks drogi :eviltong:
[/B][/I]
[quote name='Darianna']Olek, anorektyku, nie denerwuj mnie :D Ja jak żywię się powietrzem to też tyję :D Ale ja jestem sangwinikiem, co nie sprzyja mi spalaniu kalorii...[/QUOTE]
..[I][B].jego trza leczyc hihihi...
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Tak jak niżej;-)

Mój TZ jest od tygodnia na wodzie i nic nie je - wygląda już jak szkieletor:roflt: To działa i to bardzo szybko, podobno najgorszy jest trzeci dzień:lol: Po 2 tygodniach TZ przechodzi na soki warzywne i owocowe własnego wyrobu;-) Robił takie oczyszczanie organizmu już kilka razy:p

Zuzolandio Dobrej nocki Ci życzę:hand:
A do Francyjiii planujemy jechać we wrześniu;-)[/QUOTE]
[I][B]oooo ja 11 wrzesnia jade do niemiec i pewno zachacze o szwajcarie ..
[/B][/I]
[quote name='olekg89']Jezu nie wyobrażam sobie nie jeść przez kilka godzin a co dopiero TYDZIEŃ.Ja jem raz dziennie zaczynam rano i kończe wieczorem xD.[/QUOTE]
[I][B]boszzzz lepiej oblykac niz zywic :diabloti:
[/B][/I]
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
bosh ...to ty masz chyba tasiemca :shock: :evil_lol:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[I][B]takiego jak moda na sukces hihihih ..
[/B][/I]
[quote name='NATKA']Ja tu na foty przyszłam a Wy tu o odchudzaniu - głodna się przez to zrobiłam, idę wcisnąć jakąś drożdżóweczkę :diabloti:[/QUOTE]

[I][B]najlepsza z jagodami mhhhhhhh
[/B][/I]
[quote name='kaho']Qrcze, na mnie tez tak podzialalo:evil_lol: - szczegolnie jak mowa byla o kaczce to az slinotoku dostalam:roflt:.
Buziamy:hand:.[/QUOTE]

[I][B]po kaczce zostało juz tylko wspomnienie ..caluski!![/B][/I]

[quote name='Ewcia38']Puk puk to my:lol::lol::lol:
Gdzie jesteście??:mad:[/QUOTE]
l[I][B]eniuchowalismy[/B][/I] sobie hihihi

[quote name='olekg89']Pojechała do Afryki[/QUOTE]
[I][B]tam juz byłamm :eviltong:
[/B][/I]
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Ina , kaj żeś jest ??[/B][/COLOR][/QUOTE]
[I][B]juz żem je w doma ..a byłam na górzystym zadupiu hihih
[/B][/I]
[quote name='Izabela124.']Pewnie wystraszyła się nowej straży dogomaniackiej ;d[/QUOTE]

[I][B]strachu ani pinidzy to jo nigdy niy miała hihihih[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']Cześć ;) Dzięki za miłe słowa odnośnie Nikosi... wracajcie na dogo[/QUOTE]
[I][B]Nikosia to Twój skarb i tylko to sie liczy :loveu[/B][/I]:

[quote name='Doginka']W czasie czekania na Zuzolandię chyba przekąszę sobie krówki ciągutki:eating:, bo też zgłodniałam przez te nasze gadki o odchudzaniu:diabloti:[/QUOTE]
j[I][B]a wszamałam dzisiaj pyszcznyy kociołek mniammm :eviltong:
[/B][/I]
[quote name='eria']no to fajnie, a teraz dawaj fotki :D[/QUOTE]
[I][B]zarazz ....w sumie to jak na nie patrze to nie mam ochoty NIC wstawiac hihih
[/B][/I]
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]dawa fotasy :grins:

[I][B]kilka fot mam hihih a tak na marginesie to niemal przez tydzien padał deszcz hihih[/B][/I]


[SIZE=1][COLOR=LightBlue]Taka jedna w typie mopa przyczyniła się do bana Olka i Żonkili:angryy:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[I][B]no wlasnie przeleciałam na szybko co poniektóre galeryje i jestem w szoku ....
ale dobrze ze Deer tez dostała bana bo jej zachowanie to juz był żalosny zjazd po gównianej linie :mad::mad:[/B][/I]


[I][B]tak na szybko kilka fot ...[/B][/I]

[IMG]http://i36.tinypic.com/2wd1wd0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/ekl205.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/2571091.jpg[/IMG]

[IMG]http://i35.tinypic.com/2ypgs60.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...