Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

To macaj i pilnuj co by sie nie rozmnażały ;)

A tak poza tym .... Zuzolku ...przecież czy zdrowe czy chore to kochamy je cały czas tak samo i ważny jest każdy dzień spędzony z nimi ... ja po tym jak nas wetka pokierowała na TK bo guz może byc , to ryczałam jak bóbr ...Klockowa świadkiem , bo pojechałam do niej ... ale potem włączyło mi się myślenie , że płakać nie wolno ,bo Ozzy czuje że coś nie tak więc tej wersji się trzymajmy i cieszmy się kolejnymi długimi latami z naszymi słodziakami :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']No i jak pani doktor powiedziała , te komórki mają niski indeks mitotyczny,a to oznacza mniej więcej tyle,że nie dzielą (rozmnażają) się intensywnie, przez co guz nie rósł intensywnie i pewnie nie "poprzerzucał się" . Ale macać i kontrolować trzeba. ;)[/QUOTE]

[I][B]noo dokładnie :cool3:
[/B][/I]
[quote name='stokrotka.af']3mam mocno kciuki za pozytywne wieści na przyszłość:loveu:[/QUOTE]

[I][B]dziekujemyy :loveu:
[/B][/I]
[quote name='Alicja']To macaj i pilnuj co by sie nie rozmnażały ;)

A tak poza tym .... Zuzolku ...przecież czy zdrowe czy chore to kochamy je cały czas tak samo i ważny jest każdy dzień spędzony z nimi ... ja po tym jak nas wetka pokierowała na TK bo guz może byc , to ryczałam jak bóbr ...Klockowa świadkiem , bo pojechałam do niej ... ale potem włączyło mi się myślenie , że płakać nie wolno ,bo Ozzy czuje że coś nie tak więc tej wersji się trzymajmy i cieszmy się kolejnymi długimi latami z naszymi słodziakami :cool2:[/QUOTE]

[I][B]Tak to prawda...kocha sie niezaleznie od wszystkiego .Tęż ślimtałam w poduszke jak nikt nie widział ale kudły przyłaziły i wąchały i gapiły sie tymi slepkami tak intensywnie i tak smutno ze otrzepałam się z tego umartwiania sie i powiedzialam sobie dosc .Co ma byc to będzie .Na chwile obecna jest w miare oki więc nie ma co demonizowac na zapas.Zmiana mojego nastroju automatycznie udzieliła sie dziewczynom i już szumią :evil_lol:.Fruzik strzela systematyczne fochy a Zuzol pyszczy czyli jest gut :evil_lol:
[/B][/I]
[quote name='Tekla64']ja tam mysle ze bedzie dobrze i to tak dluga jak sie da a jesien w tym roku mamy piekna
czekamy na foty!!!!


no jak milo widziec was w tych jesiennych barwach!!!!![/QUOTE]
..[I][B].jesien wyjątkowo pikna...słoneczna......oby potem spadl juz snieg i zrobil sie lekki mrozik hihi wiem ze nie wszyscy tego chcą ale dla mnie to duzoo lepszee niz deszcze i szare dzionki :cool3:[/B][/I]

[quote name='Alicja']nooo , nareszcie i tutaj fotaski ;)[/QUOTE]

[I][B]tak...wreszcie ..choć przyznaje ze te cudne jesienne momenty nieco przegapiłam ...i teraz to juz duzooo pustych łysych drzew wokół :lol:

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']No i jak pani doktor powiedziała , te komórki mają niski indeks mitotyczny,a to oznacza mniej więcej tyle,że nie dzielą (rozmnażają) się intensywnie, przez co guz nie rósł intensywnie i pewnie nie "poprzerzucał się" . Ale macać i kontrolować trzeba. ;)[/QUOTE]
I to jest raczej optymistyczna wiadomość:lol:

Ina będzie dobrze:glaszcze:

Cudowna jest ta fotka:loveu:
[url]http://i42.tinypic.com/2h68r35.jpg[/url]

Z resztą, wszystkie foty śliczne, a jesień jeszcze pomaga kolorami upiększyć te foty:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...