Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='Doginka']Cholercia, nie lubię czytać takich niemiłych nowinek:sad: Ale mam nadzieję, że będzie ok:thumbs::glaszcze:[/QUOTE]
t[I][B]aaa takie nowiny to masakryczne nowiny
[/B][/I]
[quote name='justyska2']O kurczę :( Trzymam kciuki. Dobrze, że szybko wymacany i zaraz będzie po nim :)
Przyjemnych wakacji. :D[/QUOTE]
[I][B]wakacje były przednie ...teraz szara i mokra rzeczywistosc
[/B][/I]
[quote name='eria']nie równoległe tylko sąsiadujące- po tej samej stronie, z tej samej listwy mlecznej ;)[/QUOTE]
[I][B]nooo własnie ....:oops:
[/B][/I]
[quote name='stokrotka.af']ojej dawno mnie nie było a tu takie wieści ;( 3mamy kciuki z całego serca za zdrówko Fruzi![/QUOTE]
[I][B]dziekujemyyyyy
[/B][/I]
[quote name='ania90']mam nadzieje ze bedzie z nia dobrze[/QUOTE]
[I][B]noo nie jest za dobrze ...
[/B][/I]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]To trzymam kciuki. Jak to dobrze, że Eria je wymacała.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Będzie dobrze. Trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]U nas dobre wieści, są wyniki, zero komórek rakowych :multi:[/FONT][/QUOTE]
[I][B]noo tooo sie udao WAM ...:multi:
[/B][/I]
[quote name='Tekla64']no trzymamy i czekamy na wiesci[/QUOTE]
..[I][B].NIEPOKOJACE SĄ ...
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Sprawdzam, co u Was:hmmmm:[/QUOTE]
..[I][B].Troche sie dziejee ...
[/B][/I]
[quote name='Niufciak']Zaglądam w odwiedzinki, a tu takie wieści.. Trzymam kciuki za Fruziolka :loveu:[/QUOTE]
[I][B]dziekujemyy ...
[/B][/I]
[quote name='Paulinka10']A podobno te krótkie wakacje miały być krótkie;)[/QUOTE]
[I][B]byłyy...ale zwalilo sie wiele innych powakacyjnych badziewi ..
[/B][/I]
[quote name='Czarna_Owieczka']Halo! Jak tak u Was! :multi:[/QUOTE]
.....[I][B].chwilowo niezbyt ...
[/B][/I]
[quote name='Izabela124.']Wracajcie do nas kudłacze....[/QUOTE]
[I][B]wrocilamm;-)
[/B][/I]
[quote name='Tekla64']no mialy byc a tu ani slowa choc czekamy[/QUOTE]
[I][B]jestem jestem..
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Siedzą cicho jak mysz pod miotłą;-)[/QUOTE]
i[I][B] modlimy sie o cuda...[/B][/I]

[quote name='megi82']a gdzie Zuzolce/Fruzolce?

tęskno i smutno tu[/QUOTE]
[I][B]juz będą ...
[/B][/I]
[quote name='ania90']znowu cisza....[/QUOTE]
...[I][B].bo my tacy cichociemni..
[/B][/I]
[quote name='Doginka']Pewnie ciężko pracują;-)[/QUOTE]
[I][B]to też i sie sztresują ...
[/B][/I]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Co słychać? [/FONT][/QUOTE]

....[I][B]...cięzko na duszy ....i serce sie kraje jak widzee cierpiacego Fruziolka...

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']W przyszły poniedziałek rano prosimy o kciuki za Fruziolka ;)[/QUOTE]

[quote name='Tekla64']no to bedziemy trzymac za babe i to mocno[/QUOTE]

[quote name='ania90']ja tez bede trzymac:)[/QUOTE]

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Będziemy trzymać kciuki za udany zabieg i szybkie gojenie. [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT][/QUOTE]

[quote name='Doginka']Oj tak, będziemy trzymać kciuki i pazury;-)[/QUOTE]

[quote name='Paulinka10']I ja też;)[/QUOTE]

[quote name='anetta']Trzymamy :kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Tekla64']no to zaciskamy i czekamy na wiesci[/QUOTE]

[I][B]Dziękuje Kochane za kciukaski ojj przydały sie ....
Wieści nie są zbyt optymistyczne..operacja sama w sobie chyba sie udała ( usuniecie guza plus sterylka na ostatni dzwonek przed ropomaciczem :crazyeye: ) ale mamy złe wyniki morfologiczne do tego guzek poszed na histopatologie .Jestem zbyt poddenerwowana wiec racjonalnie nie mysle i nie chce tutaj demonizowac tym bardziej ze nie do konca sluchalam co pan doktor mówił.Mysle ze Eria jak tu zajrzy to więcej wyjasni tzn bardziej fachowo.Narazie Fruzia poleguje i popiskuje pewnie ja boli a srodki chyba własnie zmniejszaja swoja skutecznośc.Serce mi krwawi jak na to patrze .:placz::placz::placz:Mam antybiotyki które jej bede sama wstrzykiwac a koło srody/czwartku jedziemy na ponowne badania chyba ze cos sie do tego czasu wydarzy ..odpukać......No to chyba by było na tyle..funkcjonuje jak robot ...a co bedzie z Zuzolą ??? az boje sie pomyslec...ehhhhh........
Buziam !!![/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

no to juz te ogromne stresy za wami i cale szczescie teraz Fruzia szybciutko dojdzie do siebie a z morfologia powalczycie i tez bedzie dobrze!!!!!
musi byc dobrze dyc babsztylek zywotny i pelen energii

a ty tez deczko odpocznij od tych stresow choc deczko bo na rekonwalescenecje tyz beda potrzebne

sciskamy was mocno

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze, czyli narkoza, za nami ;)
A z morfologią-mam nadzieję,że krew uciekała do tej zmienionej macicy i jajników i to jest powód anemii. Dlatego trzeba sprawdzić czy teraz,po usunięciu tych narządów liczba erytrocytów pójdzie w górę . Parametry biochemiczne Fruziolek ma wzorowe i wsio funkcjonuje jak trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

O matko wchodząc tu nie spodziewałam się takich wieści:shake:[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002015B.gif[/IMG][/URL]
Ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze, tym bardziej, że Eria napisała, że parametry biochemiczne dobre i wszystko dobrze funkcjonuje.
Ina poprzytulaj delikatnie Fruziołka od cioci Sylwii[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10"][IMG]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020154.gif[/IMG][/URL]

[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']Najgorsze, czyli narkoza, za nami ;)
A z morfologią-mam nadzieję,że krew uciekała do tej zmienionej macicy i jajników i to jest powód anemii. Dlatego trzeba sprawdzić czy teraz,po usunięciu tych narządów liczba erytrocytów pójdzie w górę . Parametry biochemiczne Fruziolek ma wzorowe i wsio funkcjonuje jak trzeba :)[/QUOTE]

no to :kciuki: żeby tak było

Zuzolku :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...