Jump to content
Dogomania

ZUZIA I FRUZIA z Zuzolandii ;-)


zuzolandia

Recommended Posts

[quote name='ania90']fotki daj:)[/QUOTE]
.[I][B]...jak wrócem hihih.....[/B][/I]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: Gwiazdeczko jak miło widzieć Cię [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
.[I][B].ciesze sie że Ktoś sie cieszy ze mnie widzi :loveu::loveu:
[/B][/I]
[quote name='Tekla64']czy to znaczy ze juz mozemy liczyc na twoja obecnosc zdjecia i komentarze?[/QUOTE]

[I][B].....chwilowo jezszcze niee ale te kilka dni szybko minie hihi...
[/B][/I]
[quote name='Saththa']Po chorwacji :evil_lol::)[/QUOTE]

[I][B]ooooooooooo trafiłaś w sedno :evil_lol:[/B][/I]

[quote name='Alicja']:shock: kiedy Ci te kudliska tak odrosły ??? Teraz musisz se kupić spaniela :grins: ja jak takie miałam to z Kamą się prowadzalam na psacery :)[/QUOTE]
[I][B]anoo nie obcinalam jakis czas i tak se urosły hihihih pozazdroscilam Zuzolowi :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

[quote name='Doginka']Oj dobrze, że dałaś jakiegoś znaka, ze żyjesz:buzi: To wracaj szybko z tej Chorwacji, bo siem już stęskniłam;-)[/QUOTE]
.[I][B].tak tak wrocee i juz bede rezydowac stale :loveu:...
[/B][/I]
[quote name='Paulinka10']To ja czekam cierpliwie na foty kudłatych:multi:mam nadzieje że te krótkie wakacje serio będą krótkie;)
.[I][B]to juz ostatnie podrygi i trzeba bedzie wrocic do szaroburej rzeczywistosci ..
[/B][/I]
A Tosia miała sterylke...w stresie wtedy byłam i tak se poprosiłam o kciuki;)
Buziamy:loveu:[/QUOTE]
[I][B]aaaaaaaaaaa nas tez to czeka po powrocie :shake:
[/B][/I]
[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Przyszłam się dowiedzieć co, jak i dlaczego. Ale kciuki już zaciśnięte. [/FONT][/QUOTE]

[I][B]Fruzik ma guzek na sutki który wymacała Eria gdy byla u niej na czesanku więc najprawdopodobnie trzeba bedzie usunąc 2 rownolegle sutki i wysterylizowac.

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']...[I][B]Fruzik ma guzek na sutki który wymacała Eria gdy byla u niej na czesanku więc najprawdopodobnie trzeba bedzie usunąc 2 rownolegle sutki i wysterylizowac.[/B][/I][/QUOTE]
Cholercia, nie lubię czytać takich niemiłych nowinek:sad: Ale mam nadzieję, że będzie ok:thumbs::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...